Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2015-10-23
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Október 23., péntek:

    M4 Sport

17.00: Forma-1, Egyesült Államok Nagydíja, 1. szabadedzés

21.00: Forma-1, Egyesült Államok Nagydíja, 2. szabadedzés

 

    Sport 1

13.43: Lóverseny, futam

16.45: Kézilabda, női BL, Baia Mare-Larvik

 

    Sport 2

13.00, 15.00, 17.00 és 19.00: Tenisz, ATP-torna, Bécs

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Rayo Vallecano-Espanyol

 

    Eurosport

12.00 és 19.00: Tenisz, WTA-torna, Luxemburg

22.00: Pályakerékpár, London

 

    Eurosport 2

17.45: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Ruch Chorzów-Wroclaw

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Hamburg

22.30: Labdarúgás, U17-es vb, Chile, Anglia-Koreai Köztársaság

 

    Digisport 1

18.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Zalgiris Kaunas-Lokomotiv Kuban Krasznodar

 

    Digisport 2

8.00 és 9.00: Gyorsaságimotoros-vb, Malajziai Nagydíj, MotoGP és Moto2, 2. szabadedzés

14.30: Tenisz, WTA-torna, Kremlin Kupa

18.30: Labdarúgás, francia bajnokság, Caen-Nantes

20.30: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Toulouse

 

Október 24., szombat:

    M4 Sport

13.00: Labdarúgás, U17-es Eb-selejtező, Magyarország-Románia

15.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia - DVSC-TEVA

17.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Diósgyőr-Ferencváros

19.40: Forma-1, Egyesült Államok Nagydíja, időmérő edzés

 

    Sport 1

4.30: Jégkorong, NHL, Los Angeles Kings-Carolina Hurricanes

13.00: Futsal, spanyol bajnokság, Inter Movistar-Barcelona

16.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, MOL-Pick Szeged - Montpellier

19.30: Labdarúgás, holland bajnokság, Twente - PSV Eindhoven

 

    Sport 2

10.00: Salakmotor, Ausztrál Nagydíj

14.00: Tenisz, ATP-torna, Bécs

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Real Madrid

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Getafe

 

    Sport M

13.55: Lóverseny, futam

 

    Eurosport

0.45: Labdarúgás, U17-es vb, Chile, Horvátország-Nigéria

9.15 és 12.30: Alpesi sí, világkupa, Sölden, női óriásműlesiklás

13.45 és 15.00: Tenisz, WTA-torna, Luxemburg

19.45: Pályakerékpár, Manchester

22.00: Autósport, Porsche Szuperkupa, Egyesült Államok    

23.45: Labdarúgás, U17-es vb, Chile, Németország-Mexikó

 

    Eurosport 2

1.00: Labdarúgás, U17-es vb, Chile, Egyesült Államok-Chile

8.00: Kerékpár, Saitama Criterium, Japán

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Köln

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Ingolstadt-Hertha BSC

20.45: Labdarúgás, U17-es vb, Chile, Mali-Honduras

23.45: Labdarúgás, U17-es vb, Chile, Argentína-Ausztrália

 

    Digisport 1

2.55, 3:50 és 4:50: Gyorsaságimotoros-vb, Malajziai Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 3. szabadedzés

5.45: Autósport, Formula E, Peking, időmérő edzés

9.25: Autósport, Formula E, Peking, futam

12.00: Tenisz, WTA-torna, Kremlin Kupa

15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Chelsea

18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Everton

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Palermo-Internazionale

 

    Digisport 2

4.25: Autósport, Formula E, Peking, 2. szabadedzés

6.30, 7.25, 8.05 és 9.00: Gyorsaságimotoros-vb,    Malajziai Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, időmérő edzés

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Genoa

17.00: Rögbi, világbajnokság, elődöntő

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Bastia

22.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Figueirense-Santos

 

    Digisport 3

14.30: Tenisz, ATP-torna, Kremlin Kupa

20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Gent-Oostende

 

Október 25., vasárnap:

    M4 Sport

13.00: Kézilabda, női NB I, Dunaújváros-Siófok

15.00: Labdarúgás, NB II, Gyirmót-Zalaegerszeg

20.00: Forma-1, Egyesült Államok Nagydíja, futam

 

    Sport 1

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Real Sociedad

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Las Palmas-Villarreal

18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Eibar

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Valencia

 

    Sport 2

8.30: Autósport, TRC-sorozat, Thaiföld

14.45: Kézilabda, női BL, Fleury-Ferencváros

16.45: Kézilabda, férfi BL, PSG-Veszprém

19.00: Kézilabda, női BL, Győr-Midtjylland

21.15: NFL, New York Giants-Dallas Cowboys

 

    Sport M

11.55: Lóverseny, futam

 

    Eurosport

9.15 és 12.30: Alpesi sí, világkupa, Sölden, férfi óriásműlesiklás

14.45: Tenisz, WTA-torna, Luxemburg

17.15: Autósport, Porsche Szuperkupa, Egyesült Államok

22.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Montreal Impact-Toronto FC

0.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Sporting Kansas City - Los Angeles Galaxy

 

    Eurosport 2

12.30: Sznúker, nemzetközi bajnokság, Kína

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-FC Augsburg

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-Schalke 04

19.45: Labdarúgás, U17-es vb, Chile, Franciaország-Szíria

22.45: Labdarúgás, U17-es vb, Chile, Oroszország - Dél-Afrikai Köztársaság

 

    Digisport 1

0.55: Labdarúgás, brazil bajnokság, Palmeiras-Sport Recife

4.55, 6.15 és 7.55: Motorsport, Moto3, MotoGP, Moto2, Malajziai Nagydíj, futamok

9.55: Atlétika, Frankfurt Maraton

12.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Sunderland-Newcastle

14.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Manchester City

17.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Southampton

21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-St. Étienne

 

    Digisport 2

8.00: Tenisz, WTA-világbajnokság, Szingapúr

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Verona

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Atalanta

17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-AS Roma

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo-Napoli

 

    Digisport 3

12.00: Tenisz, ATP-torna, Kremlin Kupa

14.00: Tenisz, ATP-torna, Kremlin Kupa

16.50: Rögbi, világbajnokság, elődöntő

19.45: Autósport, NASCAR, Talladega

 

Forrás: MIT