Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2015-04-17
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Április 17., péntek:

    Duna

18.35: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Nyíregyháza Spartacus FC-Kecskeméti TE

 

    Duna World

22.25: Ökölvívás, Magyar Ring profi gála, Kalászi Sportcsarnok

 

    Sport 2

13.35: Lóverseny, futam

18.30: Jégkorong, KHL, döntő, 4. mérkőzés

 

    Eurosport

15.00 és 18.00: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Tbiliszi

21.00: Ökölvívás, profi Európa-bajnoki címmérkőzés, El Mousaoui-Witter

 

    Eurosport 2

11.45: Labdarúgás, ausztrál liga, Collingwood FC-St. Kilda FC    

20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-Borussia Mönchengladbach

 

    Digisport 1

10.30: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo, negyeddöntők

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Olympique Marseille

 

    Digisport 2

13.55: Motorsport, Argentin Nagydíj, MotoGP, Moto2, Moto3 1. szabadedzések

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Real Madrid-Anadolu Efe

21.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Olympiakosz

 

Április 18., szombat:   

    Duna

13.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-Győri ETO FC

16.45: Forma-1, Bahreini Nagydíj, időmérő edzés

 

    Duna World

17.45: Kosárlabda, férfi NB I

 

    Sport 1

15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Szombathelyi Haladás-Ferencváros

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-TEVA - Paksi FC

 

    Sport 2

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Valencia

18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Deportivo La Coruna-Atlético Madrid

20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Málaga

 

    Sport M

13.55: Lóverseny, ügető, 13. versenynap

17.45: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Szolnoki Dózsa-Közgép - Spandau

 

    SportKlub

18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Cesena

 

    Eurosport

9.00, 12.00 és 15.00: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Tbiliszi

16.45 és 20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

 

    Eurosport 2

1.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, New York Red Bulls-San Jose Earthquakes

11.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

14.00: Autósport, LG FIA túraautó-világbajnokság, Marrákes

15.00 és 20.30: Motorsport, World Endurance bajnokság, Le Mans

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Bayern München

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, FC Augsburg-VfB Stuttgart

 

    Digisport 1

4.00: Ökölvívás, ESPN Friday Nights Fights     

13.55: Motorsport, Argentin Nagydíj, Moto3, 3. szabadedzés

14.50: Motorsport, Argentin Nagydíj, MotoGP, 3. szabadedzés    

15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Stoke City-Southampton    

18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Manchester United

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Lazio 

 

    Digisport 2

13.00: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo     

19.10: Motorsport, Argentin Nagydíj, MotoGP, időmérő edzés

20.25: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Pro Recco - ZF-Eger 

 

Április 19., vasárnap:  

    Duna

16.45: Forma-1, Bahreini Nagydíj, futam

 

    Duna World

13.50: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Diósgyőri VTK-Videoton FC

 

    Sport 1

3.00: Ökölvívás, nemzetközi profi gála, Arlington, Terence Crawford-Thomas Dulorme

13.00: Jégkorong, divízió 1-es világbajnokság, Krakkó, Magyarország-Japán

15.45: Labdarúgás, angol FA Kupa, elődöntő, Aston Villa-Liverpool

19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Córdoba

21.00: Kosárlabda, NBA, rájátszás, Cleveland Cavaliers-Boston Celtics

 

    Sport 2

12.00: Labdarúgás, spanyol másodosztályú bajnokság, Real Betis-Real Zaragoza

14.30: Labdarúgás, holland bajnokság, Ajax Amsterdam-NAC Breda

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest FC-Lombard Pápa

 

    Sport M

13.55: Lóverseny, galopp, 2. versenynap

 

    SportKlub

14.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Bordeaux

18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Napoli

 

    Eurosport

10.30, 11.30 és 13.00: Motorsport, Superbike-vb, Hollandia: 1. futam

12.15, 17.00 és 18.00: Autósport, LG FIA túraautó-világbajnokság, Marrákes

14.00: Kerékpár, Amstel Gold verseny, Hollandia

20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

 

    Eurosport 2

7.00 és 14.00: Motorsport, World Endurance bajnokság, Le Mans

11.00 és 20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-Hamburger SV

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, VfL Wolfsburg-FC Schalke 04

23.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Philadelphia Union-New England Revolution

 

    Digisport 1

14.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-West Ham United

17.15: Kézilaba, férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó, MKB-MVM Veszprém - PSG Handball

19.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó, Kiel - MOL-Pick Szeged

22.25: Autósport, IndyCar, Streets of Long Beach 

 

    Digisport 2

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Torino

14.30: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo

17.55: Motorsport, Argentin Nagydíj, Moto3, futam

19.10: Motorsport, Argentin Nagydíj, Moto2, futam     

20.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-AC Milan

 

Forrás: MTI