Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2013-09-13
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Szeptember 13., péntek:

    Duna

19.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paks-Kaposvár

 

    Sport1

17.00: Röplabda, női Eb, Németország és Svájc, elődöntő

20.00: Ökölvívás, profi gála, Budapest

 

    Sport2

15.00: Tenisz, Davis Kupa, elődöntő, Prága, Csehország-Argentína

 

    SportKlub

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-PSG

 

    Eurosport1

16.00: Kerékpár, Vuelta, 19. szakasz

18.30: Kerékpár, Quebec GP

 

    Eurosport2

11.45: Ausztrálfutball, elődöntő, Geelong-Port Adelaide

15.30: Kajak-kenu, szlalom-vb, Csehország

18.30: Labdarúgás, német másodosztály, Aalen-1860 München

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-VfB Stuttgart

 

    Digisport1

8.55/9.50/10.50: Motorsport, San Marinó-i GP, Moto3, MotoGP, Moto2, 1. szabadedzés

13.05/14.00/15.00: Motorsport, San Marinó-i GP, Moto3, MotoGP, Moto2, 2. szabadedzés

 

Szeptember 14., szombat:

    m1

13.55: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-Haladás

 

    Sport1

15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-Diósgyőr

18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Honvéd-Mezőkövesd

20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Pápa-FTC

 

    Sport2

14.30: Tenisz, Davis Kupa, elődöntő, Prága, Csehország-Argentína

19.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Sevilla

22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Real Madrid

 

    SportKlub

17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Juventus

19.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Milan

 

    Eurosport1

9.45/12.30: Kajak-kenu, szlalom-vb, Csehország

11.30/18.00: Rali, Eb, Lengyelország

14.00: Autósport, Renault-világsorozat, Bulgária

16.00: Kerékpár, Vuelta, 20. szakasz

19.00: Salakmotor, Eb

 

    Eurosport2

13.00: Labdarúgás, német másodosztály, St. Pauli-FSV Frankfurt

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Hannover

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Dortmund-Hamburg

20.30: Amerikaifutball, NCAA Big Ten, Michigan State-Youngstown State

 

    Digisport1

8.55/9.50/10.50: Motorsport, San Marinó-i GP, Moto3, MotoGP, Moto2, 3. szabadedzés

12.30: Motorsport, San Marinó-i GP, Moto3, időmérő

13.25: Motorsport, San Marinó-i GP, MotoGP, 4. szabadedzés

14.05: Motorsport, San Marinó-i GP, MotoGP, időmérő

14.55: Kézilabda, női BL, selejtező, Népliget, elődöntő, FTC-Lokomotiva Zagreb

17.45: Kézilabda, női BL, selejtező, Népliget, elődöntő, Érd-Zug

23.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Cruziero-Atlético Mineiro

 

    Digisport2

13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Crystal Palace

15.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Sunderland-Arsenal

18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Chelsea

21.25: Amerikaifutball, NCAA, Tennessee-Oregon

 

Szeptember 15., vasárnap:

    m1

16.20: Labdarúgás, OTP Bank Liga,DVSC-Videoton

 

    Sport1

11.15/13.00: Labdarúgás, U16-os Audi-Hungaria Kupa, 3. helyért, döntő

14.30: Kosárlabda, férfi Eb, Szlovénia, középdöntő, Lettország-Belgium

17.00: Cselgáncs, GP, Fiume

19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Málaga-Rayo Vallecano

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Velancia

 

    Sport2

12.00: Labdarúgás, spanyol másodosztály, Barcelona B-Real Madrid Castilla

14.00: Tenisz, Davis Kupa, elődöntő, Prága, Csehország-Argentína

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK-Győr

22.15: Amerikaifutball, NFL, New York Giants-Denver Broncos

 

    SportKlub

0.55: Labdarúgás, MLS, New York Red Bulls-Toronto FC

2.55: Labdarúgás, MLS, DC United-Los Angeles Galaxy

12.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Cagliari

14.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Chievo

17.10: Jégkorong, EBEL, Fehérvár-Vienna Capitals

20.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Genoa

 

    Eurosport1

10.00/18.00: Rali, Eb, Lengyelország

11.30: Motorsport, supersport vb-sorozat, Isztambul

12.30: Kajak-kenu, szlalom-vb, Csehország

13.00: Autósport, Renault-világsorozat, Bulgária

16.00: Kerékpár, Vuelta, 21. szakasz

19.00: Kerékpár, Montreal GP

 

    Eurosport2

10.00/13.30: Motorsport, superbike vb-sorozat, Isztambul

11.00: Atlétika, Maraton, Great North Run

14.30: Kajak-kenu, szlalom-vb, Csehország

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Mönchengladbach

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Braunschweig-Nürnberg

 

    Digisport1

9.55: Autósport, VW Scirocco Kupa, Oschersleben, 2. futam

10.45: Autósport, Porsche Kupa, Oschersleben, 2. futam

13.50: Kézilabda, női BL, selejtező, Népliget, a 3. helyért

16.00: Kézilabda, női BL, selejtező, Népliget, döntő

20.55: Labdarúgás, brazil bajnokság, Vasco da Gama-Sao Paulo

 

    Digisport2

4.25: Amerikaifutball, NCAA, Wisconsin-Arizona State

10.55/12.15/13.55: Motorsport, San Marinó-i GP, Moto2, MotoGP, Moto3, futam

16.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-West Ham

 

Forrás: MTI