Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2012-11-16
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Nnovember 16., péntek:

    Duna

19.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-Siófok

 

    Sport 1

2.00: Kosárlabda, NBA, Brooklyn Nets-Boston Celtics

16.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Pápa-Diósgyőr

21.00: Labdarúgás, spanyol másodosztály, Sporting-Ponferradina

 

    Sport 2

16.00: Tenisz, Davis Kupa-döntő, Csehország-Spanyolország

 

    Eurosport

8.30: Túraautó-vb, Makaó

9.15/12.30: Sznúker, Európa Torna, Bulgária

11.00: Futsal, Vk-elődöntő, Thaiföld

21.00: Ökölvívás, Bigger's Better

 

    Eurosport 2

11.00: Sznúker, Európa Torna, Bulgária

13.30: Futsal, Vk-elődöntő, Thaiföld

15.00/16.30/20.00: Műkorcsolya, Grand Prix, Franciaország

18.00: Labdarúgás, német másodosztály, Kaiserslautern-Energie Cottbus

 

    Digisport 2

19.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Anadolu Efes-Armani Milano

    

 

November 17., szombat:

    M1

13.55: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Győr-Eger

18.40: Forma-1, Amerikai Nagydíj, időmérő

 

    Sport 1

15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Debrecen-MTK

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Pécs-Videoton

22.45: Ökölvívás, Nottinghami gála, Carl Froch-Yusef Mack

 

    Sport 2

14.00: Tenisz, Davis Kupa-döntő, Csehország-Spanyolország

16.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kecskemét-Paks

20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Zaragoza

22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Athletic Bilbao

 

    Sportklub

13.00: Labdarúgás, orosz bajnokság, Dinamo-Zenit

18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Lazio

20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Milan

 

    Eurosport

8.30/13.45: Sznúker, Európa Torna, Bulgária

11.30/12.45: Sífutás, Vk, Svédország

 

    Eurosport 2

6.00: Labdarúgás, japán bajnokság, Urawa Reds-Hiroshima

11.30: Sznúker, Európa Torna, Bulgária

13.45/20.30: Műkorcsolya, Grand Prix, Franciaország

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Dortmund-Greuter Fürth

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen-Schalke 04

22.00: Amerikaifutball, NCAA, Notre Dame-Wake Forest

 

    Digisport 1

13.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Tottenham

15.50: Kézilabda, női BL, Győr-Cluj

17.45: Kézilabda, női BL, Larvik-FTC

21.25: Amerikaifutball, NCAA, Wisconsin-Ohio State

 

    Digisport 2

15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, West Bromwich Albion-Chelsea

18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Norwich City-Manchester United

22.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Santos-Figueirense

 

 

November 18., vasárnap:

    M1

16.20: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kaposvár-FTC 

19.30: Forma-1, Amerikai Nagydíj

 

    Sport 1

3.00: Ökölvívás, Atlantic City, Antonio DeMarco-Adrien Broner

12.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Deportivo La Coruna-Levante

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Real Mallorca

18.15: Tenisz, Davis Kupa-döntő, Csehország-Spanyolország

21.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Betis

    

    Sport 2

13.00: Tenisz, Davis Kupa-döntő, Csehország-Spanyolország

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Bp. Honvéd-Haladás

22.15: Amerikaifutball, NFL, New England Patriots-Indianapolis Colts

 

    Sportklub

12.30: Kosárlabda, spanyol bajnokság, Fuenlabrada-Barcelona

15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Cagliari

19.00: Kosárlabda, spanyol bajnokság, Manresa-Real Madrid

20.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Genoa

 

    Eurosport

1.15/4.00/5.00: Túraautó-vb, Makaó

9.00/12.00/15.00/19.00: Sznúker, Európa Torna, Bulgária

13.30: Futsal, Vk-döntő, Thaiföld

 

    Eurosport 2

11.00: Futsal, Vk, a 3. helyért, Thaiföld

12.30: Sífutás, Vk, Svédország

13.30: Labdarúgás, német másodosztály, Regensburg-Union Berlin

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-Furtuna Düsseldorf

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Wolfsburg

 

    Digisport 1

16.25: Kézilabda, férfi BL, Sävehof-Veszprém

18.15: Kézilabda, férfi BL, Szeged-Barcelona

22.25: Kosárlabda, NCAA, Washington-Ohio State

 

    Digisport 2

16.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Fulham-Sunderland

19.55: Labdarúgás, brazil bajnokság, Fluminense-Cruzeiro

 

Forrás: MTI