Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2015-03-20
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Március 20., péntek:

    Duna

15.20: Labdarúgás, Merkantil Bank NB II, Vasas-Kaposvári Rákóczi

 

    Sport 1

11.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, a negyeddöntő sorsolása, Nyon

16.15: Labdarúgás, U17-es Eb-selejtező, Magyarország-Csehország

18.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paksi FC-Szombathelyi Haladás

 

    Sport 2

14.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Tbiliszi

 

    Sport M

13.35: Lóverseny, futam

 

    Eurosport

10.15: Alpesi sí, világkupa, Meribel

12.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, a negyeddöntő sorsolása, Nyon

13.00: Labdarúgás, Európa Liga, a negyeddöntő sorsolása, Nyon

13.30: Sílövészet, világkupa, Hanti-Manszijszk

15.15: Síugrás, világkupa, Planica

20.00: Sznúker, World Grand Prix, Wales

 

    Eurosport 2

14.00: Sznúker, World Grand Prix, Wales

20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburger SV-Hertha BSC

 

    Digisport 1

20.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells 

12.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, a negyeddöntő sorsolása, Nyon

13.00: Labdarúgás, Európa Liga, a negyeddöntő sorsolása, Nyon 

18.00: Kézilabda, férfi EHF Kupa, Balatonfüred-IF Guif

 

    Digisport 2

14.00: Műugrás, világkupa, Dubaj 

20.30: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Lorient

 

Március 21., szombat:

    Duna

13.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-Videoton

 

    Sport 1

0.30: Jégkorong, NHL, Tampa Bay Lightning-Detroit Red Wings

15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Dunaújváros-Győri ETO

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Újpest

 

    Sport 2

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Getafe

18.00: Labdarúgás, spanyol másodosztály, Alcorcón-Barcelona

20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Celta Vigo

 

    Sport M

13.55: Lóverseny, ügető, 9. versenynap

 

    Sportklub

18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo-Palermo

 

    Eurosport

8.45: Alpesi sí, világkupa, Meribel, női műlesiklás, 1.futam

9.45: Síugrás, világkupa, Planica, csapatverseny

11.45: Alpesi sí, világkupa, Meribel, női műlesiklás, 2.futam

12.15: Alpesi sí, világkupa, Meribel, férfi óriás-műlesiklás, 2.futam

13.45: Sílövészet, világkupa, Oroszország, női üldözéses

14.45 és 20.00: Sznúker, World Grand Prix, Wales, elődöntő

 

    Eurosport 2

9.00: Motorsport, Superbike-vb, Thaiföld, időmérő edzés

9.45: Alpesi sí, világkupa, Meribel, férfi óriás-műlesiklás, 1. futam

10.30: Sílövészet, világkupa, Oroszország, férfi üldözéses

11.15: Alpesi sí, világkupa, Meribel, női műlesiklás, 2. futam

12.15: Hódeszka, világkupa, Spanyolország

14.00: Sznúker, World Grand Prix, Wales, elődöntő

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hannover 96-Borussia Dortmund

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Bayer Leverkusen

20.30: Asztalitenisz, World Tour-verseny, Németország

21.00: Labdarúgás, MLS, Colorado Rapids-New York City FC

 

    Digisport 1

13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-West Bromvich Albion

16.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, MKB-MVM Veszprém - La Rioja

18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Sunderland

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Cagliari

 

    Digisport 2

14.00: Torna, világkupa, Cottbus

15.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Arsenal

19.00: Tenisz, ATP Masters, Indian Wells, elődöntők

 

Március 22., vasárnap:

    Duna World

16.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-MTK Budapest

 

    Sport 1

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Deportivo La Coruna-Espanyol

14.15: Labdarúgás, holland bajnokság, Feyenoord-PSV

16.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Sevilla

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Real Madrid

 

    Sport 2

15.45: Labdarúgás, U17-es Eb-selejtező, elitkör, 1. forduló, Magyarország-Skócia

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-Teva-Diósgyőr

 

    Sport M

14.55: Lóverseny, futam

16.45: Kosárlabda, Adria-liga, Szolnoki Olaj-Cedevita

 

    Sportklub

14.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Saint-Étienne - Lille

17.00: Vívás, párbajtőr Grand Prix, Budapest

 

    Eurosport

7.00: Motorsport, Superbike-vb, Thaiföld, első futam

8.45: Alpesi sí, világkupa, Meribel, férfi műlesiklás, 1. futam

9.45: Síugrás, világkupa, Planica, Szlovénia, HS 215

11.45: Sílövészet, világkupa, Oroszország, női tömegrajtos

12.45: Alpesi sí, világkupa, Meribel, női óriás-műlesiklás, 2. futam

14.30: Kerékpár, Milánó-Sanremo

20.00: Sznúker, World Grand Prix, Wales, döntő

 

    Eurosport 2

8.30: Motorsport, Supersport-vb, Thaiföld

10.00: Alpesi sí, világkupa, Meribel, női óriás-műlesiklás, 1. futam

10.30: Motorsport, Superbike-vb, Thaiföld, 2. futam

11.30: Alpesi sí, világkupa, Meribel, férfi műlesiklás, 2. futam

14.00: Sznúker, World Grand Prix, Wales, döntő 

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, FSV Mainz-VfL Wolfsburg

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Borussia Mönchengladbach

22.00: Labdarúgás, MLS, New York Red Bulls-DC United

 

    Digisport 1

11.15: Torna, világkupa, Cottbus

14.10: Labdarúgás, angol bajnokság, FC Liverpool-Manchester United

17.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, MOL-Pick Szeged - Rhein-Neckar Löwen

20.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cesena-AS Roma

 

    Digisport 2

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Sassuolo

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Genoa

16.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Hull City-Chelsea

19.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells, döntő

21.00: Tenisz, ATP Masters, Indian Wells, döntő

 

Forrás: MTI