Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2015-12-04
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

December 4., péntek:

    M4 Sport

8.30 és 16.27: Úszás, rövidpályás Európa-bajnokság, Netánja

18.57: Kosárlabda, férfi NB I, Atomerőmű SE - TLI-Alba Fehérvár

 

    Sport 2

8.00: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Tokió

20.45: Labdarúgás, angol FA Kupa, Salford City-Hartlepool

 

    Sport M

13.43: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

14.00: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága

18.30 és 20.15: Alpesi sí, világkupa, Beaver Creek

22.00: Lovaglás, European Masters, Párizs

 

    Eurosport 2

14.00 és 22.30: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága

17.00: Szánkó, világkupa, Lake Placid

17.45: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Zaglebie Lubin - Termalica Bruk-Bet

20.00: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Hannover 96

 

    Digisport 1

20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Juventus

 

    Digisport 2

8.00: Tenisz, International Premier Tennis League, Indian Aces-Singapore Slammers

11.30: Tenisz, International Premier Tennis League, Philippine Mavericks-Japan Warriors

18.20: Kosárlabda, női Európa Kupa, Aluinvent DVTK Miskolc-Valosun Brno

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice - Paris Saint-Germain

 

    Digisport 3

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Lokomotiv Kubany Krasznodar-Zielmet Gora

21.25: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Academica

 

December 5., szombat:

    M4 Sport

6.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Nagoja

8.30 és 16.27: Úszás, rövidpályás Európa-bajnokság, Netánja

14.27: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest FC-Diósgyőri VTK

18.27: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-TEVA - Videoton FC

20.42: Vízilabda, férfi ob I, PannErgy-MVLC - Kaposvár

 

    Sport 1

12.00: Jégkorong, KHL, alapszakasz

15.30: Kézilabda, női vb, Dánia, Herning, csoportmérkőzés, Montenegró-Szerbia

17.45: Kézilabda, női vb, Dánia, Herning, csoportmérkőzés, Magyarország-Tunézia

20.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, MOL-Pick Szeged - Rhein-Neckar Löwen

 

    Sport 2

8.00: Cselgáncs, Grand Prix, Tokió, 2. nap

13.00: Futsal, spanyol bajnokság

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Getafe

18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Atlético Madrid

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Barcelona

 

    Sport M

13.55: Lósport, ügető

 

    Eurosport 1

8.45 és 14.00: Északi összetett, világkupa, Lillehammer

10.00 és 11.00: Sífutás, világkupa, Lillehammer

12.30 és 15.30: Biatlon, világkupa, Svédország

16.45: Síugrás, világkupa, Lillehammer

18.30: Alpesi sí, világkupa, Beaver Creek

20.30: Alpesi sí, világkupa, Lake Louise

 

    Eurosport 2

11.00: Szabadstílusú sí, világkupa, Montafon

14.00 és 20.30: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach-Bayern München

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Borussia Dortmund

 

    Digisport 1

13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Stoke City-Manchester City

15.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-West Ham United

18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Bournemouth

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Genoa

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-AS Roma

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-Angers

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bastia-AS Monaco

22.00: Labdarúgás, argentin bajnokság, Banfield-Aldovisi

 

    Digisport 3

13.25: Labdarúgás, skót bajnokság, Dundee-Aberdeen

 

December 6., vasárnap:

    M4 Sport

6.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Nagoja

8.30 és 16.27: Úszás, rövidpályás Európa-bajnokság, Netánja

 

    Sport 1

13.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, THW Kiel - MVM Veszprém

16.15: Kézilabda, női vb, Dánia, Herning, csoportmérkőzés, Japán-Montenegró

18.15: Kézilabda, női vb, Dánia, Herning, csoportmérkőzés, Szerbia-Magyarország

20.45: Kézilabda, női vb, Dánia, Herning, csoportmérkőzés, Tunézia-Dánia

 

    Sport 2

8.00: Cselgáncs, Grand Prix, Tokió, 3. nap

12.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Eibar

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Vilaarreal-Rayo Vallecano

19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, New York Giants-New York Jets

22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, New Orleans Saints-Carolina Panthers

 

    Sport M

13.43: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

8.45 és 14.15: Északi összetett, világkupa, Lillehammer

10.00 és 11.45: Sífutás, világkupa, Lillehammer

11.00 és 13.30: Biatlon, világkupa, Svédország

14.45: Síugrás, világkupa, Lillehammer

17.30 és 20.30: Alpesi sí, világkupa, Beaver Creek

18.45: Alpesi sí, világkupa, Lake Louise

21.45: Labdarúgás, amerikai bajnokság, döntő, Columbus Crew-Portland Timbers

 

    Eurosport 2

14.00 és 20.00: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Stuttgart-Werder Bremen

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-SV Darmstadt 98

 

    Digisport 1

1.25: Labdarúgás, argentin bajnokság, Estudiantes-Olimpo

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Napoli

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Udinese

17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-Liverpool

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Carpi-AC Milan

 

    Digisport 2

13.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Montpellier

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Sassuolo

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Rennes

 

    Digisport 3

12.30: Tenisz, International Tennis Premier League, UAE Royals-Philippine Mavericks

14.25: Labdarúgás, belga bajnokság, FC Bruges-Charleroi

17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Genk-Anderlecht

20.00: Labdarúgás, brazil bajnokság, Goiás-Sao Paulo

22.15: Labdarúgás, argentin bajnokság, Racing Club-Independiente

 

Forrás: MTI