Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2013-12-06
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

December 6., péntek:

    M1

16.50: Labdarúgás, vb-csoportsorsolás

 

    Duna

19.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 17. forduló, Mezőkövesd-DVSC

 

    Sport1

9.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Csedzsu

17.45: Kézilabda, női, vb, Szerbia, Szerbia-Japán

20.45: Labdarúgás, skót bajnokság, Motherwell-Celtic

 

    SportKlub

20.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Juventus

 

    Eurosport

10.15, 13.00: Sílövészet, vk, Ausztria

11.45, 14.45: Síugrás, vk, Lillehammer

18.15: Alpesi sí, vk, Beaver Creek

20.15: Alpesi sí, vk, Lake Louise

21.45: Lovaglás, European Masters, Párizs

23.45: Szánkó, vk, Kanada

 

    Eurosport 2

9.00, 10.15, 11.15: Műkorcsolya, Japán GP

14.00, 22.30: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága, York, elődöntő

18.30: Labdarúgás, német másodosztály, Karlsruhe-Bochum

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Nürnberg-Mainz

 

    Digisport 1

18.00: Vízilabda, férfi ob I, Szeged-Vasas

19.55: Labdarúgás, Spanyol Kupa, Santander-Sevilla

21.55: Labdarúgás, Spanyol Kupa, Cartagen-Barcelona

 

    Digisport 2

16.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Fenerbahce

20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Laboral Kutxa-Lietuvos Rytas

 

December 7., szombat:

    M1

13.55: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 17. forduló, Újpest-Puskás Akadémia

 

    Sport1

3.30: Ökölvívás, profi gála, Chicago, Krzysztof Wlodarczyk-Giacobbe Fragomeni

13.30: Kézilabda, női vb, Szerbia, Magyarország-Csehország

17.00: Kézilabda, női vb, Szerbia, Németország-Ausztrália

19.00: Ökölvívás, ob, Győr, döntők

22.00: Ökölvívás, profi gála, Liverpool, Stephen Ormond-Derry Mathews

 

    Sport2

16.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 17. forduló, Pécs-Paks

18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 17. forduló, MTK-Diósgyőr

20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 17. forduló, Pápa-Bp. Honvéd

 

    SportM

18.00: Ökölvívás, ob, Győr, döntők

 

    SportKlub

17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Livorno-AC Milan

19.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Udinese

 

    Eurosport

1.00: Szánkó, vk, Kanada

8.45: Északi összetett, vk, Lillehammer, síugrás

9.45, 13.00: Sífutás, vk. Lillehammer

11.15, 14.30: Sílövészet, vk, Ausztria

16.45: Síugrás, vk, Lillehammer

18.45: Alpesi sí, vk, Beaver Creek

20.15: Alpesi sí, vk, Lake Louise

21.45: Lovaglás, European Masters, Párizs

 

    Eurosport 2

8.15, 9.30: Műkorcsolya, Japán GP

11.45: Északi összetett, vk, Lillehammer, sífutás

13.00: Hódeszka, vk, Ausztria

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bremen-Bayern München

18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Dortmund-Leverkusen

20.45: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága, York, elődöntő

 

    Digisport 1

4.00: Kosárlabda, NCAA, Kentucky-Baylor

13.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Newcastle

15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Manchester City

18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Sunderland-Tottenham

21.55: Labdarúgás, Spanyol Kupa, Xativa-Real Madrid

 

    Digisport 2

15.55: Labdarúgás, Spanyol Kupa, St. Andreu-Atlético Madrid

18.00: Labdarúgás, Spanyol Kupa, Girona-Getafe

19.55: Labdarúgás, Spanyol Kupa, Celta Vigo-Athletic Bilbao

22.30: Labdarúgás, brazil bajnokság

 

December 8., vasárnap:

    M1

16.20: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 17. forduló, Videoton-FTC

 

    Sport1

3.00: Ökölvívás, profi gála, Atlantic City, Guillermo Rigondeaux-Joseph Agbeko

12.15: Labdarúgás, holland bajnokság, Heerenvee-Feyenoord

15.45: Kézilabda, női vb, Szerbia, Dél-Korea - Hollandia

18.00: Kézilabda, női vb, Szerbia, Algéria-Szerbia

20.15: Kézilabda, női vb, Szerbia, Japán-Dánia

 

    Sport2

13.00: Labdarúgás, FA Kupa, Bury/Cambridge - Sheffield United

15.00: Labdarúgás, FA Kupa, Tamworth-Bristol City

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 17. forduló, Győr-Haladás

22.15: Amerikaifutball, NFL, San Francisco 49ers-Seattle Seahawks

 

    SportM

16.45: Kosárlabda, Adria Liga, Szolnoki Olaj-Partizan

 

    SportKlub

12.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Fiorentina

14.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Lazio

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bastia-Olympique Lyon

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Parma

 

    Eurosport

0.00, 1.15: Szánkó, vk, Kanada

9.15, 14.15: Északi összetett, vk, Lillehammer

10.15, 12.15: Sífutás, vk. Lillehammer

11.15, 13.15: Sílövészet, vk, Ausztria

15.00: Síugrás, vk, Lillehammer

17.30, 20.30: Alpesi sí, vk, Beaver Creek

18.45: Alpesi sí, vk, Lake Louise

 

    Eurosport 2

6.30: Műkorcsolya, Japán GP

12.15: Hódeszka, vk, Ausztria

13.30: Labdarúgás, német másodosztály, Sandhausen-Greuther Fürth

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Wolfsburg

18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Braunschweig-Hertha BSC

 

    Digisport 1

0.00: Kosárlabda, NCAA, Oklahoma-Oklahoma State

14.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Fulham-Aston Villa

16.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Everton

19.00: Labdarúgás, Spanyol Kupa, Jaen-Espanyol

20.55: Labdarúgás, Spanyol Kupa, Málaga-Osasuna

 

    Digisport 2

16.55: Labdarúgás, Spanyol Kupa, Nastic-Valencia

19.55: Labdarúgás, brazil bajnokság, Atlético PR-Vasco da Gama

 

Forrás: MTI