Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2016-10-21
A pénteki és szombati élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Október 21., péntek:

    M4 Sport

 9.45: Asztalitenisz, Európa-bajnokság

16.45: Forma-1, Egyesült Államok Nagydíja, 1. szabadedzés

18.45: Kosárlabda, férfi NB I, Pécs-Kaposvár

20.45: Forma-1, Egyesült Államok Nagydíja, 2. szabadedzés

 

    Sport 1

12.00: Úszás, rövidpályás világkupa, Szingapúr

14.00: Jégkorong, KHL, Kunlun Red Star-Traktor Cseljabinszk

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Real Betis

 

    Sport 2

14.00: Lósport, futam

19.00 és 21.00: Tenisz, ATP-torna, Antwerpen

 

    Sport M

15.15, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

10.00: Asztalitenisz, Európa-bajnokság

14.00: Kerékpár, Abu-Dzabi Tour

15.45: Labdarúgás, női U17-es világbajnokság, a 3. helyért, Venezuela-Spanyolország

18.45: Labdarúgás, női U17-es világbajnokság, döntő, Koreai NDK-Japán

21.00: Pályakerékpár, Európa-bajnokság, St. Quentin

 

    Eurosport 2

17.00: Tenisz, WTA-torna, Luxemburg

20.00: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburg-Eintracht Frankfurt

 

    Digisport 1

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Montpellier 

 

    Digisport 2

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga

21.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Fenerbahce 

 

    Digisport 3

14.30: Tenisz, WTA-torna, Moszkva

17.30: Tenisz, ATP-torna, Moszkva 

 

Október 22., szombat:

    M4 Sport

 9.45: Asztalitenisz, Európa-bajnokság

12.45: Labdarúgás, NB II, Nyíregyháza Spartacus-Puskás Akadémia

15.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Videoton FC-Paksi FC

17.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Debreceni VSC-Vasas FC

19.45: Forma-1, Egyesült Államok Nagydíja, időmérő edzés

 

    Sport 1

12.00: Úszás, rövidpályás világkupa, Szingapúr

14.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Rosztov-Don - Győri Audi ETO KC

18.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Barcelona-Telekom Veszprém

21.00: Kézilabda, női EHF Kupa, 2. forduló, visszavágó, DVSC-TVP - Nantes

 

    Sport 2

13.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Eibar

16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Barcelona

18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Alavés

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Sporting Gijón

 

    Sport M

13.00 és 15.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 9.45 és 12.45: Alpesi sí, világkupa, női óriásműlesiklás, Sölden

14.00: Kerékpár, Abu-Dzabi Tour

15.00: Tenisz, WTA-torna, Luxemburg

19.00: Pályakerékpár, Európa-bajnokság, St. Quentin

23.00: Autósport, Porsche Szuperkupa, Austin, Egyesült Államok

 

    Eurosport 2

 7.00: Kerékpár, Tour of Hainan, Kína

10.00: Asztalitenisz, Európa-bajnokság

14.15: Autósport, Formula Renault Európa Kupa, Estoril

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Ingolstadt 04-Borussia Dortmund

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Borussia Mönchengladbach

20.35: Műkorcsolya, Grand Prix, férfi rövidprogram, Egyesült Államok

22.00: Műkorcsolya, Grand Prix, női kűr, Egyesült Államok

 

    Digisport 1

 0.55, 1.50 és 2.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Ausztrál Nagydíj, 3. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2

12.00: Tenisz, WTA-torna, Moszkva

17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Genova

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Juventus 

 

    Digisport 2

 4.25, 6.05 és 7.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Ausztrál Nagydíj, időmérő edzés, Moto3, MotoGP, Moto2

 5.25: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Ausztrál Nagydíj, 4. szabadedzés, MotoGP

13.55: Rögbi, Bajnokok Kupája, Munster Rugby-Glasgow Warriors

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-Guingamp

20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon FCO-Lorient 

 

    Digisport 3

 6.00: Küzdősport, K-1, Glory-sorozat, Denver

14.30: Tenisz, ATP-torna, Moszkva

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság

 

    Spíler TV

 1.00: Jégkorong, NHL, Columbus Blue Jackets-Chicago Blackhawks

13.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Bournemouth-Tottenham Hotspur

15.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Middlesbrough

18.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-West Bromwich Albion

 

Október 23., vasárnap:

    M4 Sport

10.45 és 15.15: Asztalitenisz, Európa-bajnokság

20.45: Forma-1, Egyesült Államok Nagydíja, futam

 

    Sport 1

14.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, FTC-Rail Cargo Hungaria - Asztrahanocska

16.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, MOL-Pick Szeged - Meskov Breszt

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Athletic Bilbao

 

    Sport 2

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Deportivo La Coruna

14.30: Tenisz, ATP-torna, Antwerpen

16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Atlético Madrid

19.00: Amerikaifutball, NFL, Philadelphia Eagles-Minnesota Vikings

22.30: Amerikaifutball, NFL, Pittsburgh Steelers-New England Patriots

 

    Sport M

12.00 és 15.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 9.45: Alpesi sí, világkupa, férfi óriásműlesiklás, 1. futam, Sölden

11.00: Asztalitenisz, Európa-bajnokság

12.45: Alpesi sí, világkupa, férfi óriásműlesiklás, 2.futam, Sölden

14.00: Kerékpár, Pályakerékpár, Európa-bajnokság, St. Quentin

18.30: Autósport, Porsche Szuperkupa, Austin, Egyesült Államok

22.00: Labdarúgás, MLS, Seattle Sounders-Real Salt Lake

 

    Eurosport 2

 7.45: Kerékpár, Tour of Hainan, Kína

11.00: Autósport, Formula Renault Európa Kupa, Estoril

12.45: Asztalitenisz, Európa-bajnokság

13.30: Sznúker, Kína

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Werder Bremen

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Mainz

 

    Digisport 1

 0.55: Labdarúgás, argentin bajnokság, River Plate-Atlético Rafaela

11.00: Tenisz, WTA-világbajnokság, Szingapúr

13.00: Tenisz, ATP-torna, Moszkva

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Internazionale 

17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Sassuolo

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Palermo

22.55: Labdarúgás, argentin bajnokság, San Lorenzo-Estudiantes

 

    Digisport 2

 4.00, 5.10 és 6.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Ausztrál Nagydíj, futam, Moto3, Moto2, MotoGP

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Pescara

14.30: Labdarúgás, belga bajnokság, Club Brugge-Anderlecht

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Metz-OGC Nice

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Olympique Marseille

 

    Digisport 3

12.55: Labdarúgás, skót bajnokság, St. Johnstone-Dundee United

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-Napoli

17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, KRC Genk - Sint-Truiden

20.25: Autósport, NASCAR, Talladega Superspeedway

 

    Spíler TV

 1.00: Jégkorong, NHL, Boston Bruins-Montréal Canadiens

 4.00: Jégkorong, NHL, Calgary Flames-St. Louis Blues

14.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Southampton

16.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Manchester United

21.00: Jégkorong, NHL, Winnipeg Jets-Edmonton Oilers

 

Forrás: MTI