Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2015-04-10
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Április 10., péntek:

    Duna

15.15: Labdarúgás, Merkantil Bank NB II, Soroksár - Mezőkövesd    

 

    Sport 1

18.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 23. forduló, Kecskemét - DVSC-TEVA

20.00: Darts, Premier League, 10. állomás, Sheffield

    

    Sport 2

18.45: Jégkorong, felkészülési mérkőzés, Budapest, Magyarország-Ausztria

    

    Sport M

13.35: Lóverseny, futam

 

    Eurosport

13.00 és 17.15: Labdarúgás, UEFA Ifjúsági Liga

15.30: Tenisz, WTA-torna, Katowice

 

    Eurosport 2

13.30: Tenisz, WTA-torna, Katowice

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hannover 96-Hertha BSC 

 

    Digisport 1

15.55: Motorsport, Moto3, Amerikai Nagydíj, 1. szabadedzés

16.50: Motorsport, MotoGP, Amerikai Nagydíj, 1. szabadedzés

18.15: Vízilabda, E.ON férfi ob I, rájátszás, Ferencváros - TiszaVirág Szeged

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, SM Caen-AS Monaco

    

    Digisport 2

16.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olimpiakosz-Nyizsnyij Novgorod

19.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston

    

Április 11., szombat:  

    Duna

8.45: Forma-1, Kínai Nagydíj, időmérő edzés 13.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Dunaújváros-MTK Budapest

    

    Sport 1

15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Diósgyőri VTK

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Győri ETO-Nyíregyháza Spartacus

21.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz

 

    Sport 2

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Eibar 

18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Málaga-Atlético Madrid

20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-FC Barcelona

22.00: Tenisz, ATP-torna, Houston

 

    Sport M

13.55: Lóverseny, ügető versenynap

    

    Eurosport

15.30: Kerékpár, Baszk körverseny, 6. szakasz

17.15: Lovassport, Saut Hermes, Párizs

18.45: Evezés, Oxford vs. Cambridge London

20.00: Salakmotor, Eurosport Best pairs, Németország

 

    Eurosport 2

11.15: Ausztrál futball, Gold Coast Suns-St Kilda FC

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Eintracht Frankfurt

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburger-VfL Wolfsburg

20.30: Tenisz, WTA-torna, Katowice

22.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Philadelphia Union-New York City FC

 

    Digisport 1

11.15: Autósport, F3, Silverstone     

13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Swansea City-Everton

16.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó, Győri Audi ETO-Vardar Szkopje

18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Arsenal    

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Verona-Internazionale

22.45: Tenisz, WTA-torna, Charleston

    

    Digisport 2

3.00: Ökölvívás, ESPN Friday Night Fights

13.40: Labdarúgás, skót bajnokság, Inverness-Celtic     

15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Aston Villa

18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Parma-Juventus     

20.25: Motorsport, Amerikai Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés

21.05: Motorsport, Amerikai Nagydíj, MotoGP, időmérő edzés    

22.00: Motorsport, Amerikai Nagydíj, Moto2, 4. szabadedzés

22.50: Motorsport, Amerikai Nagydíj, Moto3 időmérő edzés 

    

Április 12., vasárnap:

    Duna

7.30: Forma-1, Kínai Nagydíj, futam

 

    Duna World

16.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Újpest FC

18.45: Kosárlabda, női NB I, döntő, 3. mérkőzés, Uniqa-Euroleasing Sopron - Aluinvent DVTK Miskolc 

    

    Sport 1

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Villarreal

16.45: Jégkorong, Magyarország-Szlovénia, felkészülési mérkőzés

21.00 Tenisz, ATP-torna, Houston

 

    Sport 2

12.30: Labdarúgás, holland bajnokság, Willem II-Feyenoord

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Videoton-Haladás

 

    Sport M

13.55: Lóverseny, galopp versenynap

 

    Eurosport 1

8.30: Atlétika, Párizs Maraton

11.30: Motorsport, Supersport-vb, Aragon

12.45: Kerékpár, Paris-Roubaix, Franciaország

18.00: Autósport, World Endurance bajnokság, Silverstone

 

    Eurosport 2

10.30 és 13.00: Motorsport, Superbike-vb, Aragon

14.00: Motorsport, Superstock-vb, Aragon

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, VfB Stuttgart-Werder Bremen

23.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Portland Timbers-Orlando City SC

 

    Digisport 1

10.10: Autósport, F3, Silverstone    

12.55: Autósport, Euroformula Open, Jérez     

14.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Queens Parks Rangers-Chelsea     

17.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, első mérkőzés, PSG - MKB-MVM Veszprém

19.05: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, MOL-Pick Szeged - Kiel

21.00: Motorsport, Amerikai Nagydíj, MotoGP, futam 

 

    Digisport 2

10.00: Atlétika, Rotterdam Maraton

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Fiorentina

17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Manchester City     

19.15: Motorsport, Amerikai Nagydíj, Moto2, futam     

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Sampdoria

22.45: Autósport, IndyCar, NOLA Motorsports Park

 

Forrás: MTI