Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2014-06-20
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Június 20., péntek:

    M1

17.35: Labdarúgás, világbajnokság, Brazília, csoportmérkőzés, Olaszország-Costa Rica

20.40: Labdarúgás, világbajnokság, Brazília, csoportmérkőzés, Svájc-Franciaország

23.50: Labdarúgás, világbajnokság, Brazília, csoportmérkőzés, Honduras-Ecuador

 

    Sport 2

20.15: Lóverseny, futam

 

    Sportklub

11.30: Tenisz, WTA-torna, 's-Hertongenbosch, elődöntő

 

    Eurosport:

15.30 és 17.40: Tenisz, ATP-torna, Eastbourne, elődöntő

21.00: Ökölvívás, WBO-címmérkőzés, Djeko-Bluemle 

 

    Digisport 1

12.25: Vízilabda, férfi Világliga, szuperdöntő

 

    Digisport 2

12.00: Tenisz, WTA-torna, Eastbourne, elődöntők

 

Június 21., szombat:

    M1

13.45: Forma-1, Osztrák Nagydíj, időmérő edzés

17.40: Labdarúgás, világbajnokság, Brazília, csoportmérkőzés, Argentína-Irán

20.40: Labdarúgás, világbajnokság, Brazília, csoportmérkőzés, Németország-Ghána

23.46: Labdarúgás, világbajnokság, Brazília, csoportmérkőzés, Nigéria - Bosznia-Hercegovina

 

    Sport 1

17.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Budapest, 1. nap

 

    Sport 2

15.00: Lóverseny, futam

 

    Sportklub

12.00: Tenisz, WTA-torna, 's-Hertogenbosch, döntő

22.00: Kosárlabda, ACB Liga, döntő, Real Madrid-FC Barcelona

 

    Eurosport

12.15 és 14.40: Atlétika, csapat Európa-bajnokság, Németország

21.00: Küzdősport, World Grand Prix Series

 

    Eurosport 2

8.30: Ausztrál futball liga, Gold Coast Suns-Geelong Cats

12.15: Kajak-kenu, szlalom világkupa, Csehország

15.00: Túraautó-világbajnokság, Belgium, Spa-Francorchamps, időmérő edzés

16.00: Tenisz, ATP-torna, Eastbourne, döntő

17.30: Autósport, GP3 sorozat, Salzburg, 1. futam

 

    Digisport 1

14.30: Tenisz, ATP-torna, 's-Hertogenbosch, döntő

16.30: Vízilabda, férfi Világliga, szuperdöntő, döntő

20.30: Ökölvívás, WBA középsúlyú címvédő mérkőzés, Murray-Bursak

 

    Digisport 2

14.00: Tenisz, WTA-torna, Eastbourne, döntő

 

Június 22., vasárnap:

    M1

13.30: Forma-1, Osztrák Nagydíj, futam

17.40: Labdarúgás, világbajnokság, Brazília, csoportmérkőzés, Belgium-Oroszország

20.40: Labdarúgás, világbajnokság, Brazília, csoportmérkőzés, Koreai Köztársaság-Algéria

23.46: Labdarúgás, világbajnokság, Brazília, csoportmérkőzés, Egyesült Államok-Portugália

 

    Sport 1

17.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Budapest, 2. nap

 

    Sport 2

15.00: Lóverseny, futam

 

    Eurosport

9.30: Autósport, GP3 sorozat, Salzburg, 2. futam

10.30: Superbike-világbajnokság, Superbike, Misano, 1. futam

11.45: Autósport, Porsche Szuperkupa, Spielberg, futam

12.30: Túraautó-világbajnokság, Belgium, Spa-Francorchamps, 1. futam

13.30: Túraautó-világbajnokság, Belgium, Spa-Francorchamps, 2. futam

14.40: Atlétika, csapat Európa-bajnokság, Németország

 

    Eurosport 2

11.30: Superbike-világbajnokság, Supersport, Misano

12.15: Kajak-kenu, szlalom világkupa, Csehország

13.00: Superbike-világbajnokság, Superbike, Misano, 2. futam

14.00: Superbike-világbajnokság, Superstock, Misano

16.00 és 17.00: Motokrossz-világbajnokság, Németország

18.00: Darts, Angol Open

 

    Digisport 1

10.30: Autósport, GP2 sorozat, Spielberg, 2. futam

11.40: Autósport, Porsche Szuperkupa, Spielberg, futam

12.55: Autósport, GT Open, Jerez, 2. futam

21.00: Autósport, NASCAR, Sonoma Raceway

 

    Digisport 2

4.00: Küzdősport, K1, Glory World Series

9.20: Autósport, GP3 sorozat, Salzburg, 2. futam

11.55: Autósport, F3 Open, Jerez, 2. futam

 

Forrás: MTI