Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2014-07-11
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Július 11., péntek:

    M1

20.20: Labdarúgás, Szuperkupa-mérkőzés, DVSC-TEVA - Újpest FC

 

    Sport 1

18.45: Labdarúgás, U19-es felkészülési mérkőzés, Magyarország - Üzbegisztán, Telki

    

    Sport 2

14.00: Tenisz, WTA-torna, Bukarest, negyeddöntők

 

    SportM

20.15: Lóverseny, futam

 

    Eurosport

14.15: Kerékpár, Tour de France, 7. szakasz

 

    Eurosport2

16.00: Lovaglás, FEI Nemzetek Kupája, Falsterbo, Svédország

    

    Digisport 1

11.00: Tenisz, ATP-torna, Bastad

20.00: Atlétika, Gyémánt Liga, Glasgow

 

    Digisport 2

8.55: Motorsport, Moto3, Német Nagydíj, 2. szabadedzés

9.50: Motorsport, MotoGP, Német Nagydíj, 2. szabadedzés

10.50: Motorsport, Moto2, Német Nagydíj, 2. szabadedzés

13.05: Motorsport, Moto3, Német Nagydíj, 3. szabadedzés

14.00: Motorsport, MotoGP, Német Nagydíj, 3. szabadedzés

15.00: Motorsport, Moto2, Német Nagydíj, 3. szabadedzés

 

Július 12., szombat:

    M1

16.25: Kajak-kenu Európa-bajnokság, Brandenburg

21.40: Labdarúgó-világbajnokság, bronzmérkőzés, Brazília-Hollandia

 

    Sport 1

14.00: Tenisz, WTA-torna, Bukarest

16.45: Labdarúgás, Felkészülési mérkőzés, Videoton - Paris Saint-Germain

19.00: Labdarúgás, Felkészülési mérkőzés, Benfica-Sion

 

    Sport 2

13.00: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Tyumen

18.00: Salakmotor, Brit GP, Cardiff

 

    SportM

15.00: Lóverseny, futam

 

    Eurosport

12.30: Autósport, világbajnokság, Nürburgring, Németország, 1. futam

14.15: Kerékpár, Tour de France, 8. szakasz

22.00: Lovaglás, GCT, Estoril, Portugália

 

    Eurosport2

8.30: Ausztrál Futball, ausztrál liga, 17. forduló, Western Bulldogs - Gold Coast Suns

16.30: Kajak-kenu, Európa-bajnokság, Brandenburg, Németország

22.00: Motorsport, Superbike-vb, Egyesült Államok

 

    Digisport 1

8.55: Motorsport, Moto3, Német Nagydíj, 3. szabadedzés

9.50: Motorsport, MotoGP, Német Nagydíj, 3. szabadedzés

10.50: Motorsport, Moto2, Német Nagydíj, 3. szabadedzés

11.55: Strandvízilabda, országos bajnokság, bronzmérkőzés és döntő

15.00: Tenisz, ATP-torna, Bastad

 

    Digisport 2

12.30: Motorsport, Moto3, Német Nagydíj, időmérő edzés

13.25: Motorsport, MotoGP, Német Nagydíj, 4. szabadedzés

14.05: Motorsport, MotoGP, Német Nagydíj, időmérő edzés

15.00: Motorsport, Moto2, Német Nagydíj, időmérő edzés

16.00: Atlétika, Gyémánt Liga, Glasgow

 

Július 13., vasárnap:

    M1

12.05: Kajak-kenu, Európa-bajnokság, Brandenburg, Németország

14.55: Kajak-kenu, Európa-bajnokság, Brandenburg, Németország

19.15: Labdarúgó világbajnokság, záróünnepség

20.45: Labdarúgó-világbajnokság, döntő, Németország-Argentína

 

    Sport 1

13.30: Tenisz, WTA-torna, Bukarest

 

    Sport 2

13.00: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Tyumen

18.00: Labdarúgás, Felkészülési mérkőzés, Benfica-Sahtar Donyeck

 

    SportM

15.00: Lóverseny, futam

 

    Sportklub

1.00: Labdarúgás,Major League Soccer, NY Red Bulls - Columbus Crew

14.00: Autósport, European RallyCross Ch., Belgium

 

    Eurosport

12.30: Autóverseny, világbajnokság, Nürburgring, Németország, 2. futam

14.15: Kerékpározás, Tour de France, 9. szakasz, Gerardmer - Mulhouse

23.35: Szuperbike, világbajnokság, Amerikai Egyesült Államok, 2. futam

 

    Eurosport2

10.30: Evezés, világkupa, Luzern

11.45: Kajak-kenu, Európa-bajnokság, Németország, Brandenburg

13.00: Evezés, világkupa, Luzern

15.00: Kajak-kenu, Európa-bajnokság, Németország, Brandenburg

17.00: Kajak-kenu, Európa-bajnokság, Németország, Brandenburg

 

    Digisport 1

10.55: Motorsport, Moto3, Német Nagydíj, futam

12.15: Motorsport, Moto2, Német Nagydíj, futam

13.50: Motorsport, MotoGP, Német Nagydíj, futam

19.00: Autósport, NASCAR Sprint Cup, Camping World RV Sales 301

 

    Digisport 2

12.00 és 14.00: Tenisz, ATP-torna, Bastad

 

Forrás: MTI