Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2016-11-04
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

November 4., péntek:

    M4 Sport

16.00: Úszás, rövidpályás ob

 

    Sport 1

18.30: Kézilabda, női BL, Győri Audi ETO KC-CSM Bucuresti

21.00: Labdarúgás, angol FA Kupa, Eastleigh-Swindon

 

    Sport 2

14.00: Lósport, futam

 

    Sport M

15.15, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

12.30: Sznúker, China Open

17.00 és 18.45: Műkorcsolya, Orosz Kupa

 

    Eurosport 2

12.45 és 14.30: Műkorcsolya, Orosz Kupa

20.00: Labdarúgás, Bundesliga, Hertha BSC-Borussia Mönchengladbach

 

    Digisport 1

14.00: Tenisz, ATP-torna, Párizs

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Crvena zvezda-Baskonia Vitoria Gasteiz

20.45: Labdarúgás, Ligue 1, Montpellier-Olympique Marseille

 

    Digisport 2

14.00: Tenisz, Bajnokok Tornája, Csuhaj

19.30: Tenisz, ATP-torna, Párizs

 

    Digisport 3

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Zalgiris Kaunas-Darussafaka Dogus Istanbul

20.20: Labdarúgás, belga bajnokság, Kortrijk-Charleroi

 

November 5., szombat:

    M4 Sport

15.15: Labdarúgás, NB I, Budapest Honvéd-DVTK

17.45: Labdarúgás, NB I, Újpest-Vasas

19.45: Jégkorong, EIHC-torna, Budapest, Magyarország-Dánia

 

    Sport 1

12.45: Labdarúgás, Primera División, Granada-Deportivo

16.00: Labdarúgás, Primera División, Real Sociedad-Atlético Madrid

18.30: Labdarúgás, Primera División, Osasuna-Alavés

20.30: Labdarúgás, Primera División, Las Palmas-Eibar

23.00: Futsal, spanyol bajnokság, ElPozo Murcia-Movistar Inter

 

    Sport 2

13.30: Labdarúgás, FA Kupa, Merstham-Oxford United

16.00: Labdarúgás, FA Kupa, Bolton Wanderers-Grimsby

18.30: Kézilabda, női BL, Larvik-Esbjerg

21.00: Ökölvívás, München, Avni Yildirim-Schiller Hyppolite

 

    Sport M

13.00 és 15.15: Lósport, futam

    

    Eurosport 1

 7.30 és 12.30: Sznúker, China Open

16.00: Műkorcsolya, Orosz Kupa

18.00: Lovassport, Global Champions Tour, Doha

20.00: Kerékpár, Glasgow

 

    Eurosport 2

12.00: Műkorcsolya, Orosz Kupa

15.00: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Hoffenheim

18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Eintracht Frankfurt-1. FC Köln

 

    Digisport 1

 7.55 és 12.00: Tenisz, Bajnokok Tornája, Csuhaj

16.10: Autósport, GT Open, Barcelona, 1. futam

17.55: Labdarúgás, Serie A, Torino-Cagliari

20.25: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Lazio

 

    Digisport 2

14.00: Tenisz, ATP-torna, Párizs

19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Dijon-Guingamp

22.00: K1, Glory-sorozat, Nizza

 

    Digisport 3

15.10: Autósport, Euroformula Open, Barcelona, 1. futam

16.55: Röplabda, női Bajnokok Ligája-selejtező, visszavágó, Agel Prostejov-LINAMAR-Békéscsabai RSE

20.00: Labdarúgás, Ligue 1, Olympique Lyon-Bastia

 

    Spíler TV:

15.35: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-Middlesbrough

18.05: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Everton

 

November 6., vasárnap:

    M4 Sport:

12.45: Kosárlabda, férfi NB I, KTE-Duna Aszfalt - Kaposvári KK

15.15: Jégkorong, EIHC-torna, Budapest

 

    Sport 1

 3.00: Ökölvívás, Las Vegas, Manny Pacquiao-Jessie Vargas

11.45: Labdarúgás, Primera División, Real Madrid-Leganés

14.30: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Hollandia-Magyarország

18.30: Kézilabda, női BL, HC Leipzig - FTC-Rail Cargo Hungaria

20.45: Labdarúgás, Primera División, Sevilla-Barcelona

 

    Sport 2

 3.00: Küzdősport, UFC-gála, Mexikóváros

16.15: Labdarúgás, Primera División, Celta Vigo-Valencia

19.00: Amerikaifutball, NFL, Minnesota Vikings-Detroit Lions

22.30: Amerikaifutball, NFL, Green Bay Packers-Indianapolis Colt

 

    Sport M

11.00 és 13.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 8.30: Autósport, World Endurance, Sanghaj

15.15: Atlétika, maraton, New York

 

    Eurosport 2

13.00: Műkorcsolya, Orosz Kupa

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, RB Leipzig-Mainz

17.30: Labdarúgás, Bundesliga, Schalke 04-Werder Bremen

 

    Digisport 1

 9.00: Tenisz, Bajnokok Tornája, Csuhaj

12.25: Labdarúgás, Serie A, Pescara-Empoli

14.55: Labdarúgás, Serie A, Palermo-AC Milan

17.55: Labdarúgás, Serie A, Internazionale-Crotone

20.25: Labdarúgás, Serie A, AS Roma-Bologna

 

    Digisport 2

12.55: Labdarúgás, skót bajnokság, Ross County-Rangers

15.00: Tenisz, ATP-torna, Párizs

18.00: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Sampdoria

20.40: Labdarúgás, Ligue 1, PSG-Rennes

 

    Digisport 3

11.00: Tenisz, Bajnokok Tornája, Csuhaj

13.10: Autósport, Euroformula Open, Barcelona, 2. futam

14.55: Labdarúgás, Serie A, Chievo-Juventus

16.55: Labdarúgás, Ligue 1, Metz-St. Étienne

20.10: Autósport, NASCAR, AAA Texas 500

 

    Spíler TV:

 0.00: Jégkorong, NHL, Boston Bruins-New York Rangers

12.35: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-Tottenham

15.00: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Watford

17.15: Labdarúgás, Premier League, Leicester-West Bromwich

23.00: Jégkorong, NHL, St. Louis Blues-Colorado Avalanche

 

Forrás: MTI