Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2017-02-17
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Február 17., péntek:

    M4 Sport

 9.30 és 12.45: Alpesi sí, világbajnokság, férfi óriás-műlesiklás, St. Moritz

16.15 és 19.00: Kosárlabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő, Győr

 

    Sport 1

12.00: Lósport, futam

 

    Sport 2

12.30, 14.30, 19.30 és 21.30: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 9.15 és 12.45: Alpesi sí, világbajnokság, férfi óriás-műlesiklás, St. Moritz

14.15: Sílövészet, világbajnokság, Hochfilzen, női váltó

20.00: Sznúker, Welsh Open, Cardiff

 

    Eurosport 2

11.00: Műkorcsolya, négy kontinens bajnoksága, Koreai Köztársaság, férfi rövidprogram

14.00: Sznúker, Welsh Open, Cardiff

15.30: Kerékpár, Tour of Andalúzia, 3. szakasz

17.00: Kerékpár, Tour d'Algarve, 3. szakasz

20.00: Labdarúgás, német bajnokság, Augsburg-Bayer Leverkusen

 

    Digisport 1

14.30: Tenisz, WTA-torna, Katar

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Palermo

 

    Digisport 2

16.30: Tenisz, WTA-torna, Katar

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Bastia-Monaco

22.45: Tenisz, ATP-torna, Buenos Aires

 

Február 18., szombat:

    M4 Sport

 9.30 és 12.45: Alpesi sí, világbajnokság, női óriás-műlesiklás, St. Moritz

15.15: Labdarúgás, NB I, Videoton-Újpest

17.45: Labdarúgás, NB I, Debrecen-Ferencváros

19.45: Kosárlabda, férfi Magyar Kupa, döntő, Győr

 

    Sport 1

13.15: Labdarúgás, angol FA Kupa, Burnley-Lincoln City

17.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, MOL-Pick Szeged - Vardar Szkopje

19.30: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Spandau - Szolnoki Dózsa-Közgép

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Eibar

 

    Sport 2

13.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sporting Gijón-Atlético Madrid

16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Espanyol

18.30: Labdarúgás, angol FA Kupa, Wolverhampton-Chelsea

 

    Sport M

13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 9.15 és 12.30: Alpesi sí, világbajnokság, női műlesiklás, St. Moritz

10.45: Sífutás, világkupa, Otepaa

14.00: Sílövészet, világbajnokság, Hochfilzen, női váltó

19.45: Sznúker, Welsh Open, Cardiff

 

    Eurosport 2

 8.30: Szánkó, világkupa, Pjongcsang

11.00: Műkorcsolya, négy kontinens bajnoksága, Koreai Köztársaság, női kűr

14.00: Sznúker, Welsh Open, Cardiff

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Bayern München

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburg-Freiburg

 

    Digisport 1

16.00: Vízilabda, férfi Eurokupa, elődöntő, visszavágó, Ferencváros-Jadran Herceg Novi

17.50: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, OSC-Olimpiakosz

19.55: Autósport, Formula E, Buenos Aires

20.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Lazio

22.55: Labdarúgás, argentin bajnokság

 

    Digisport 2

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Rennes

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lorient-Nice

 

    Digisport 3

16.00: Tenisz, WTA-torna, Katar, döntő

18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Crotone

20.00: Tenisz, ATP-torna, Buenos Aires 

 

    Spíler TV

 1.00: Jégkorong, NHL, Columbus Blue Jackets-Pittsburgh Penguins

20.05: Jégkorong, NHL, Detroit Red Wings-Washington Capitals

 

Február 19., vasárnap:

    M4 Sport

 9.30 és 12.45: Alpesi sí, világbajnokság, férfi műlesiklás, St. Moritz

14.15: Labdarúgás, NB II, Balmazújváros-Békéscsaba

16.45: Kézilabda, női NB I, Érd-Siófok

 

    Sport 1

 2.00: Kosárlabda, NBA, All Star-hétvége, New Orleans, Skills Challenge

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Villarreal

15.30: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam

19.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Celje-Kielce

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Leganés

 

    Sport 2

15.00: Labdarúgás, angol FA Kupa, Fulham-Tottenham Hotspur

17.15: Labdarúgás, angol FA Kupa, Blackburn-Manchester United

 

    Sport M

14.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 9.30 és 12.15: Alpesi sí, világbajnokság, férfi műlesiklás, St. Moritz

10.45: Sílövészet, világbajnokság, Hochfilzen, női tömegrajtos verseny

14.15: Sílövészet, világbajnokság, Hochfilzen, férfi tömegrajtos verseny 

20.00: Sznúker, Welsh Open, Cardiff

 

    Eurosport 2

10.15: Sífutás, világkupa, Otepaa

14.00: Sznúker, Welsh Open, Cardiff

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-RB Leipzig

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, 1. FC Köln-Schalke 04

 

    Digisport 1

12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Internazionale

14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo-Napoli

17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Torino

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Fiorentina

23.05: Labdarúgás, argentin bajnokság

 

    Digisport 2

 9.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj

14.55: Labdarúgás, olasz bajnkság, Udinese-Sassuolo

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-Dijon

20.55: Labdarúgás, francia bajnoksá, PSG-Toulouse

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Guingamp

18.00: Tenisz, ATP-torna, Buenos Aires, döntő

20.00: Labdarúgás, belga bajnokság, Genk-Charleroi

 

    Spíler TV

 2.05: Jégkorong, NHL, Minnesota Wild-Nashville Predators

18.35: Jégkorong, NHL, New York Rangers-Washington Capitals

 

Forrás: MTI