Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2013-06-14
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Június 14., péntek:

    Eurosport 1

13.30: Tenisz, ATP-torna, negyeddöntő, Queen's, London, 

 

    Eurosport 2

12.00: Tenisz, WTA-torna, negyeddöntő, Nürnberg

 

    Digisport1

8.55: Motorsport, Moto3, Katalán Nagydíj, 1. szabadedzés

9.50: Motorsport, MotoGP, Katalán Nagydíj, 1. szabadedzés

10.50: Motorsport, Moto2, Katalán Nagydíj, 1. szabadedzés

12.00: Tenisz, ATP-torna, negyeddöntő, Halle

 

    Digisport2

13.05: Motorsport, Moto3, Katalán Nagydíj, 2. szabadedzés

14.00: Motorsport, MotoGP, Katalán Nagydíj, 2. szabadedzés

15.00: Motorsport, Moto2, Katalán Nagydíj, 2. szabadedzés

 

Június 15., szombat:

    M1

20.15: Labdarúgás, Konföderációs Kupa, csoportmérkőzés, Brazília-Japán

 

    Sport 1

11.30: Kézilabda, női vb, sorsolás, Belgrád

15.00: Kosárlabda, női Eb, csoportmérkőzés, Litvánia-Horvátország

19.45: Ökölvívás, profi gála, Szeghalom

 

    Sport 2

19.00: Salakmotor, LGP, Gorzów

23.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Miami

 

    Sportklub

18.30: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Magyarország-Szlovákia, Szeged

 

    Eurosport 1

10.00: Kajak-kenu, Európa-bajnokság, Montemor-o-Velho, Portugália

14.00: Tenisz, ATP-torna, elődöntő, Queen's, London

22.15: Lóverseny

22.30: Lovassport, Longines Global Champions Tour

 

    Eurosport 2

8.30: Ausztrálfutball, Ausztrál Futball Liga, 12. forduló, Fremantle-Brisbane Lions

14.30: Tenisz, WTA-torna, elődöntő, Birmingham

 

    Digisport 1

8.55: Motorsport, Moto3, Katalán Nagydíj, 3. szabadedzés

9.50: Motorsport, MotoGP, Katalán Nagydíj, 3. szabadedzés

10.50: Motorsport, Moto2, Katalán Nagydíj, 3. szabadedzés

13.00 és 16.00: Tenisz, ATP-torna, elődöntő, Halle

 

    Digisport 2

12.30: Motorsport, Moto3, Katalán Nagydíj, időmérő edzés

13.25: Motorsport, MotoGP, Katalán Nagydíj, 4. szabadedzés

14.05: Motorsport, MotoGP, Katalán Nagydíj, időmérő edzés

15.00: Motorsport, Moto2, Katalán Nagydíj, időmérő edzés

17.55: Röplabda, férfi Európa Liga, Magyarország-Montenegró

 

Június 16., vasárnap:

    M1

12.35: Kajak-kenu, Európa-bajnokság, Montemor-o- Velho, Portugália

20.15: Labdarúgás, Konföderációs Kupa, csoportmérkőzés, Mexikó-Olaszország

23:50: Labdarúgás, Konföderációs Kupa, csoportmérkőzés, Spanyolország-Uruguay

 

    Sport 1

2.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, döntő, 2. mérkőzés, Chicago Blackhawks-Boston Bruins

23.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Miami

 

    Sport 2

3.00: Ökölvívás, profi gála, Dallas, Mikey Garcia-Juanma López

21.00: Kosárlabda, női Eb, csoportmérkőzés, Franciaország-Szerbia

 

    Sportklub

1.25: Labdarúgás, MLS, Columbus Crew-Montreal Impact

3.25: Labdarúgás, MLS, Colorado Rapids-San Jose Earthquakes

14.00: Autósport, ralikrossz, Eb-futam, Norvégia

18.55: Kosárlabda, ACB Liga, döntő, FC Barcelona Regal-Real Madrid

 

    Eurosport 1

10.00 és 13.00: Kajak-kenu, Európa-bajnokság, Montemor-o- Velho, Portugália

15.00: Tenisz, ATP-torna, döntő, Queen's, London

 

    Eurosport 2

14.00: Tenisz, WTA-torna, döntő, Birmingham

17.00: Motorsport, Superbike, Egyesült Királyság bajnoksága, 2. futam

 

    Digisport 1

10.55: Motorsport, Moto3, Katalán Nagydíj, futam

12.15: Motorsport, Moto2, Katalán Nagydíj, futam

13.45: Motorsport, MotoGP, Katalán Nagydíj, futam

15.35: Röplabda, férfi Európa Liga

17.55: Röplabda, férfi Európa Liga, Magyarország-Spanyolország

 

    Digisport 2

10.50: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Lausitzring, 2. futam

11.55: Autósport, GT Open, Jerez, 2. futam

14.00: Tenisz, ATP-torna, döntő, Halle

 

Forrás: MTI