Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2014-08-29
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Augusztus 29., péntek:

    Duna

18.55: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Szombathelyi Haladás-MVM Paks

 

    Sport 1

22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Málaga

 

    Sport 2

7.00, 8.00 és 13.00: Cselgáncs, világbajnokság, Cseljabinszk

 

    Eurosport

10.30: Evezés, világbajnokság

13.00: Labdarúgás, Európa Liga, a csoportkör sorsolása

16.00: Kerékpár, Vuelta, 7. szakasz, Alhendin-Alcaudete

17.45 és 21.00: Tenisz, US Open, New York

 

    Eurosport 2

17.00 és 22.30: Tenisz, US Open, New York

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, FC Augsburg-Borussia Dortmund

 

    Digisport 1

9.55, 10.50 és 11.50: Motorsport, gyorsasági vb, Brit Nagydíj, 1. szabadedzés

13.00: Labdarúgás, Európa Liga, a csoportkör sorsolása

20.25: Labdarúgás, Ligue 1, Franciaország, Olympique Marseille-Nice

  

    Digisport 2

14.05, 15.00 és 16.00: Motorsport, gyorsasági vb, Brit Nagydíj, 2. szabadedzés

 

    Sport M

20.15: Lóverseny, futam

 

Augusztus 30., szombat:

    M1

16.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest FC-Budapest Honvéd

 

    Sport 1

7.00 és 8.00: Cselgáncs, világbajnokság, Cseljabinszk

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Nyíregyháza-Lombard Pápa

20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Videoton-Puskás Akadémia

22.45: Ökölvívás, profi gála, Halle, Marko Huck-Mirko Larghetti

 

    Sport 2

13.00: Cselgáncs, világbajnokság, Cseljabinszk

16.30: Kosárlabda, férfi vb, Ausztrália-Szlovénia

19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Levante

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Eibar

 

    Sportklub

16.30: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Lille

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lens-Stade de Reims

23.00: Labdarúgás, MLS, Toronto FC-New England Revolution

 

    Eurosport

1.00: Tenisz, US Open, New York

10.00: Evezés, világbajnokság

16.00: Kerékpár, Vuelta, 8. szakasz, Baeza-Albacete

17.45 és 21.05: Tenisz, US Open, New York

 

    Eurosport 2

9.00: Ausztrál Futball, Ausztrál Futball Liga, 23. forduló

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Hertha BSC

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Bayern München

20.30: Tenisz, US Open, New York

 

    Digisport 1

9.55, 10.50, 11.50: Motorsport, gyorsasági vb, Brit Nagydíj, 3. szabadedzés

13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Manchester United

15.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Stoke City

18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Chelsea

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Fiorentina

 

    Digisport 2

13.30, 15.05 és 16.00: Motorsport, gyorsasági vb, Brit Nagydíj, időmérő

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo-Juventus

20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Montpellier

 

 

Augusztus 31., vasárnap:

    M1

16.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-Ferencvárosi TC

 

    Sport 1

12.15: Labdarúgás, holland bajnokság, PSV-Vitesse

17.00: Labdarúgás, spanyol másodosztály, Betis-Numancia

19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-FC Barcelona

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Real Madrid

 

    Sport 2

13.30: Kosárlabda, férfi vb, Argentína-Horvátország

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Győri ETO-Dunaújváros

20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Diósgyőr - DVSC

  

    Sportklub

13.45: Labdarúgás, francia bajnokság, Girondins Bordeaux-Bastia

16.00: Atlétika, Berlin, IAAF World Challenge League

17.50: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Hellas Verona

19.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Napoli

 

    Eurosport

1.00: Tenisz, US Open, New York

11.00: Evezés, világbajnokság

15.00: Kerékpározás, Nagydíj

16.00: Kerékpár, Vuelta, 9. szakasz, Carbonera de Guadaza-Valdelinares

17.45 és 21.05: Tenisz, US Open, New York

 

    Eurosport 2

3.00: Tenisz, US Open, New York

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Hannover 96

17.30: Tenisz, US Open, New York

 

    Digisport 1

3.35: Autósport, IndyCar, Auto Club Speedway

14.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Liverpool

16.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Arsenal

20.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Torino-Internazionale

 

    Digisport 2

12.15 és 13.50: Motorsport, gyorsasági vb, Brit Nagydíj

16.00: Úszás, rövidpályás világkupa, Dubaj

18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Lazio

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Saint Etiénne

 

Forrás: MTI