Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2015-05-01
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Május 1., péntek:

    Duna

14.00: Nagy Futam, Budapest

18.35: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MVM Paks-Budapest Honvéd

 

    Duna World

17.40: Kosárlabda, Férfi NB I, negyeddöntő, 4. mérkőzés, Soproni Sördögök-Kaposvári KK

 

    Sport 1

13.35: Lóverseny, futam

17.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Zágráb

 

    Sport 2

13.30: Tenisz, ATP-torna, München, negyeddöntő

20.00: Jégkorong, vb, Csehország-Svédország, Csehország

 

    Eurosport

11.00, 15.30 és 20.00: Sznúker, vb, Sheffield

14.00: Kerékpár, Török körverseny

 

    Eurosport 2

9.00: Asztalitenisz, vb, nyolcaddöntő, Szucsou

13.30 és 17.30: Tenisz, ATP-torna, Estoril

15.30: Kerékpár, Yorkshire-i körverseny

 

    Digisport 1

8:55, 9.50, 10.50: Motorsport, Spanyol Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 1. szabadedzés

13.05: Autósport, F3, 1. futam 

14.00 és 15.00: Motorsport, Spanyol Nagydíj, Moto3, Moto GP, 1. szabadedzés

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Metz-Olympique Marseille

 

    Digisport 2

13.00 és 20.00 Műugrás, vk, London 

17.55: Vízilabda, női ob I, elődöntő, Hungerit Szentes-Dunaújvárosi Főiskola

 

Május 2., szombat:   

    Duna

8.50: Kajak-kenu, Európa-bajnokság, Racice

13.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-TEVA - Videoton FC

16.05: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Magyarország-Oroszország

 

    Sport 1

15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK-Kecskemét

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Diósgyőr-Lombard Pápa

 

    Sport 2

13.30: Tenisz, ATP-torna, München

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Athletic Bilbao

18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Córdoba-FC Barcelona

20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Real Madrid

22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Deportivo La Coruna-Villarreal

 

    Sport M

13.55 Lóverseny, ügető, 15. versenynap

 

    SportKlub

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympiqe Lyon-Evian

 

    Eurosport 

9.00: Kajak-Kenu, Európa-bajnokság, Racice

11.00, 15.30, 18.30 és 20.45: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

14.30: Autósport, túraautó-világbajnokság, Hungaroring

19.30: Autósport, World Endurance bajnokság, Belg

 

    Eurosport 2

8.30: Ausztrál futball, Gold Coast Suns-Brisbane

11.15: Kerékpár, török körverseny, 7. szakasz

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Borussia Dortmund

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Bayern München

22.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Philadelphia Union-Toronto FC

 

    Digisport 1

10.05 és 11.00: Autósport, Audi TT Kupa, Hockenheim

13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Newcastle

15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-QPR

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Juventus 

 

    Digisport 2

8.55: Motorsport, Spanyol Nagydíj, Moto3, 3. szabadedzés

9.50: Motorsport, Spanyol Nagydíj, MotoGP, 3. szabadedzés

10.50: Motorsport, Spanyol Nagydíj, Moto2, 3. szabadedzés    

12.30: Motorsport, Spanyol Nagydíj, Moto3, időmérő edzés

13.25: Motorsport, Spanyol Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés

14.05: Motorsport, Spanyol Nagydíj, MotoGP, időmérő edzés

15.00: Motorsport, Spanyol Nagydíj, Moto2, időmérő edzés

16.00: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, ZF-Eger - Barceloneta

18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-WBA 

 

Május 3., vasárnap:

    Duna

8.50: Kajak-kenu, Európa-bajnokság, Racice

11.50: Autósport, túraautó-világbajnokság, Hungaroring

 

    Duna World

16.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest FC-Győri ETO FC

18.45: Kosárlabda, férfi NB I, döntő (amennyiben szükséges), Kaposvári KK-Soproni Sördögök 

 

    Sport 1

3.00: Ökölvívás, Floyd Mayweather-Manny Pacquiao, profi gála, Las Vegas

13.15: Autósport, TRC-sorozat, Valencia

17.00: Labdarúgás, spanyol másodosztályú bajnokság, Sporting-Mallorca

19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Eibar

 

    Sport 2

13.15: Tenisz, ATP-torna, München

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, PMFC-Matias - Ferencváros

 

    Sport M

13.55: Lóverseny, galopp, 5. versenynap

    

    SportKlub

12.40: Kosárlabda, spanyol bajnokság, Rio Natura Monbus - Real Madrid

15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Chievo

 

    Eurosport 

1.00 és 3.00: Atlétika, váltó-vb, Bahama-szigetek

9.00: Kajak-Kenu, Európa-bajnokság, Racice

12.15: Autósport, Auto GP, Hungaroring

13.15 és 14.15: Autósport, túraautó-világbajnokság, Hungaroring

15.15 és 20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

 

    Eurosport 2

8.00: Asztalitenisz, vb

10.00: Kerékpár, török körverseny, 8. szakasz

12.00: Kajak-Kenu, Európa-bajnokság, Racice

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Hamburg

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Borussia Mönchengladbach

23.00: Labdarúgás, amerikai, Sporting Kansas City-Chicago Fire

 

    Digisport 1

9.00: Atlétika, Prága Maraton     

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Genoa

14.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Crystal Palace

16.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Manchester City     

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-AC Milan 

 

    Digisport 2

9.35: Autósport, Audi TT Kupa, Hockenheim    

10.55: Motorsport, Spanyol Nagydíj, Moto3, futam

12.15: Motorsport, Spanyol Nagydíj, Moto2, futam     

13.55: Motorsport, Spanyol Nagydíj, MotoGP, futam

15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Lazio

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Toulouse

18.30: Tenisz, WTA-torna     

20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nantes-PSG

 

Forrás: MTI