Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2016-09-30
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Szeptember 30., péntek:

    M4 Sport 

 7.55: Forma-1, Malajziai Nagydíj, 2. szabadedzés

18.00: Jégkorong, MOL Liga, Ferencváros-Újpest

 

    Sport 1

13.00: Úszás, rövidpályás világkupa, Peking

 

    Sport 2

 8.00 és 10.00: Tenisz, ATP-torna, Csengtu

13.00: Lósport, futam

 

    Sport M

15.15, 17.15, 19.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

13.30: Labdarúgás, U17-es vb, Venezuela-Németország

19.00: Labdarúgás, U17-es vb, Jordánia-Spanyolország

 

    Eurosport 2

20.00: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Augsburg

 

    Digisport 1

 9.30 és 13.00: Tenisz, WTA-torna, Vuhan

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Guingamp

 

    Digisport 2

20.40: Labdarúgás, skót bajnokság, Motherwell-Hearts

 

    Spíler TV

20.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Crystal Palace

 

Október 1., szombat:

    M4 Sport

 4.25: Autósport, GP 2 és GP3, Malajziai Nagydíj

 7.55: Forma-1, Malajziai Nagydíj, 3 szabadedzés

10.45: Forma-1, Malajziai Nagydíj, időmérő edzés

14.00: Vízilabda, női ob I, Szentes-Eger

16.00: Kézilabda, női NB I, Érd-Ferencváros

19.00: Futsal, vb, a 3. helyért, Irán-Portugália

21.30: Futsal, vb, döntő, Argentína-Oroszország

 

    Sport 1

 8.00 és 10.00: Tenisz, ATP-torna, Csengtu

15.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Tatran Presov-Metalurg Szkopje

17.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Telekom Veszprém-Schaffhausen

19.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, PPD Zagreb - MOL-Pick Szeged

 

    Sport 2

13.00: Úszás, rövidpályás világkupa, Peking

16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Alavés

18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Las Palmas

 

    Sport M

13.00, 15.15, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

10.30: Motorsport, Superbike-vb, Magny-Cours

11.15: Síugrás, nyári Grand Prix, Hinzenbach

15.45: Kerékpár, lombardiai körverseny 

18.45: Futsal, vb, a 3. helyért, Irán-Portugália

21.15: Futsal, vb, döntő, Argentína-Oroszország

 

    Eurosport 2

 6.30: Ausztrálfutball, ausztrál bajnokság, döntő, Sydney Swans-Western Bulldogs

12.30: Motorsport, Superbike-vb, Magny-Cours

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-1. FC Köln

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Borussia Dortmund

21.00: Küzdősport, World Grand Prix Series

 

    Digisport 1

 9.30: Tenisz, WTA-torna, Vuhan     

13.10: Labdarúgás, skót bajnokság, Dundee-Celtic    

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Bordeaux 

    

    Digisport 2

11.05: Autósport, F3 Európa-bajnokság, Imola    

13.10: Autósport, ADAC GT Masters, Hockenheim     

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Pescara-Chievo

20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon-Montpellier 

    

    Digisport 3

15.20: Autósport, Euroformula Open, Monza     

16.20: Autósport, GT Open, Monza    

17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Waregem-Charleroi

20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Metz-Monaco 

 

    Spíler TV

13.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Swansea City-Liverpool

15.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Hull City-Chelsea

 

Október 2., vasárnap:

    M4 Sport

 4.00: Autósport, GP3, Malajziai Nagydíj

 8.30: Forma-1, Malajziai Nagydíj, futam

14.30: Labdarúgás, NB II, Zalaegerszeg-Kisvárda

17.30: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-Linz

21.00: Repülősport, Red Bull Air Race, Indianapolis

 

    Sport 1

 4.00: Küzdősport, UFC, John Lineker-John Dodson

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Atlético Madrid

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Eibar

18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Villarreal

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Barcelona

 

    Sport 2

10.30: Tenisz, ATP-torna, Csengtu

15.30: Amerikaifutball, NFL, Jacksonville Jaguars-Indianapolis Colts

19.00: Amerikaifutball, NFL, Atlanta Falcons-Carolina Panthers

22.25: Amerikaifutball, NFL, San Diego Chargers-New Orleans Saints

 

    Sport M

12.00 és 15.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

11.15: Motorsport, Supersport-vb, Magny-Cours

13.00: Motorsport, Superbike-vb, Magny-Cours

14.00: Autósport, Blancpain Sprint Series, Barcelona

15.30: Kerékpár, Eurometropole, Belgium

23.15: Lovassport, Los Angeles Masters

 

    Eurosport 2

 9.00: Kerékpár, kazah körverseny

12.30 és 13.30: Autósport, ETC Kupa, Imola

14.30: Motorsport, Supersport-vb, Magny-Cours

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, VfL Wolfsburg-FSV Mainz

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Borussia Mönchengladbach

 

    Digisport 1

 0.55: Labdarúgás, argentin bajnokság, River Plate-Vélez Sarsfield    

10.20: Autósport, F3 Európa-bajnokság, Imola     

12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Juventus

14.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Genoa     

17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Sassuolo    

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Internazionale 

 

    Digisport 2

 6.30: Tenisz, WTA-torna, Peking     

13.10: Autósport, ADAC GT Masters, Hockenheim     

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Napoli

17.00: Autósport, F3 Európa-bajnokság, Imola

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Fiorentina    

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-St. Étienne 

 

    Digisport 3

13.05: Autósport, Euroformula Open, Monza     

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Palermo

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Lorient     

20.10: Autósport, NASCAR, Dover International Speedway

 

    Spíler TV:

 1.00: Jégkorong, világkupa, döntő, 3. mérkőzés (ha szükséges), Kanada-Európa

12.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Stoke City

15.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Manchester City

17.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Arsenal

 

Forrás: MTI