Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2016-02-05
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Február 5., péntek:

    M4 Sport

16.57: Vízilabda, ob I, A-Híd OSC Újbuda - Debreceni VSE

19.12: Jégkorong, osztrák liga, Fehérvár AV19-Innsbruck

 

    Sport 1

18.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Baia Mare - FTC-Rail Cargo Hungaria

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

10.30: Kerékpár, Tour of Dubaj, 3. szakasz

14.00 és 20.30: Sznúker, Német Masters, Berlin

17.15: Síugrás, világkupa, Oslo

19.15: Sílövészet, világkupa, Kanada, női sprint

 

    Eurosport 2

15.30: Kerékpár, Valenciai körverseny, 3. szakasz

18.30: Futsal, Európa-bajnokság, Belgrád, csoportmérkőzés, Kazahsztán-Horvátország

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-Werder Bremen

 

    Digisport 1

11.00: Tenisz, ATP-torna, Szófia

18.10: Vízilabda, női Bajnokok Ligája, UVSE-Centrál - Crvena Zvezda

19.55: Vízilabda, női Bajnokok Ligája, Szpartak Volgograd - Hungerit-Szentes

 

    Digisport 2

18.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Zalgiris Kaunas-CSZKA Moszkva

20.45: Kosárlabda, férfi Euroliga, Real Madrid-Laboral Kutxa

 

    Digisport 3

17.00: Tenisz, ATP-torna, Szófia

20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Mechelen-Anderlecht

 

Február 6., szombat:

    M4 Sport

13.30: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Drezda

15.57: Kosárlabda, férfi NB I, Atomerőmű SE-Falco KC Szombathely

18.25: Futsal, Európa-bajnokság, Ukrajna-Spanyolország

 

    Sport 1

 4.00: Jégkorong, NHL, Anaheim Ducks-Arizona Coyotes

14.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Rosztov-Don - Thüringer HC

16.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Győri Audi ETO-CSM Bucuresti

20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Villarreal

 

    Sport 2

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Eibar

19.00: Jégkorong, NHL, New Jersey Devils-Washington Capitals

 

    Sport M

13.45, 15.30 és 17.15: Lóverseny, futam

 

    Eurosport 1

 3.45: Alpesi sí, világkupa, férfi lesiklás, Dél-Korea

 9.45: Északi összetett, világkupa, Oslo

11.00: Alpesi sí, világkupa, Garmisch-Partenkirchen, női lesiklás

13.00: Sífutás, világkupa, Oslo, férfi 50 km tömegrajtos verseny

15.15: Északi összetett, világkupa, Oslo

16.00: Síugrás, világkupa, Oslo

17.45: Sílövészet, világkupa, Kanada, férfi tömegrajtos verseny

19.05: Sílövészet, világkupa, Kanada, női tömegrajtos verseny

20.15: Atlétika, fedettpályás verseny, Karlsruhe

21.30: Sznúker, Német Masters, Berlin

 

    Eurosport 2

 8.00 és 9.15: Szánkó, világkupa, Oroszország, kettes

10.30: Kerékpár, Tour of Dubaj, 4. szakasz

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Borussia Dortmund

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Bayern München

21.00: Futsal, Európa-bajnokság, Belgrád, csoportmérkőzés, Portugália-Szerbia

 

    Digisport 1

13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Leicester City

16.10: Kézilabda, SEHA Liga, MVM Veszprém-Maks Strumica

18.10: Vízilabda, női Bajnokok Ligája, UVSE-Centrál - Szpartak Volgograd

19.55: Vízilabda, női Bajnokok Ligája, Hungerit-Szentes - Crvena Zvezda 

 

    Digisport 2

13.00: Tenisz, ATP-torna, Szófia

15.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Sunderland

18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-West Ham United

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Lazio

 

    Digisport 3

13.55: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Nice

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Olympique Lyon

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Fiorentina

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Caen-Reims

 

Február 7., vasárnap:

    M4 Sport

13.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Drezda

17.57: Vízilabda, férfi ob I, VasasPlaket - FTC-PQS Waterpolo

 

    Sport 1

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-FC Barcelona

15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Valencia

18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Sevilla

 

    Sport 2

12.30: Labdarúgás, holland bajnokság, Ajax-Feyenoord

17.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Midtjylland-Buducnost Podgorica

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Real Madrid

 

    Sport M

12.00, 13.35, 15.30 és 17.15: Lóverseny, futam

 

    Eurosport 1

 3.45: Alpesi sí, világkupa, férfi szuper-óriásműlesiklás, Dél-Korea

 7.45 és 9.15: Szánkó, világkupa, Oroszország, férfiak

10.30: Alpesi sí, világkupa, Garmisch-Partenkirchen, női szuper-óriásműlesiklás

12.15: Sífutás, világkupa, Oslo, női 30 km-es tömegrajtos verseny

14.00: Síugrás, világkupa, Oslo

18.00 és 21.45: Sílövészet, világkupa, Kanada

 

    Eurosport 2

11.30: Kerékpár, Valenciai körverseny

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburger SV-1. FC Köln

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-SV Darmstadt 

20.30: Sznúker, Német Masters, Berlin

 

    Digisport 1

10.55: Vízilabda, női Bajnokok Ligája, Crvena Zvezda-Szpartak Volgograd

12.40: Vízilabda, női Bajnokok Ligája, UVSE-Centrál - Hungerit-Szentes

14.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Bournemouth-Arsenal

16.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Manchester United

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille - Paris Saint-Germain

23.10: Labdarúgás, argentin bajnokság, Colon-Arsenal Sarandi

 

    Digisport 2

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Hellas Verona-Internazionale

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Frosinone-Juventus

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Empoli

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Sampdoria 

 

    Digisport 3

 0.25: Labdarúgás, argentin bajnokság, Temperley-Boca Juniors

14.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Club Brugge-KAA Gent

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-St. Étienne

 

Forrás: MTI