Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2016-02-26
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Február 26., péntek:

    M4 Sport

16.15: Sportlövészet, légfegyveres Eb, Győr

18.30: Futsal, magyar bajnokság, Haladás-Göcsej

 

    Sport 1

12.00: Lósport, futam

17.45: Kézilabda, női EHF Kupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Asztrahanocska-Dunaújvárosi Kohász KA

 

    Sport 2

14.00: Tenisz, ATP-torna, Dubaj

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Las Palmas

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

9.15: Alpesi sí, vk, Hinterstoder, férfi óriás-műlesiklás

10.30 és 14.00: Északi összetett, világkupa, Val di Fiemme

12.45: Síugrás, világkupa, Almati

15.45 és 19.30: Sznúker, Európa Torna, Lengyelország

 

    Eurosport 2

9.30 és 13.30: Sznúker, Európa Torna, Lengyelország

13.00: Labdarúgás, Európa Liga, sorsolás

17.45: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Slask Wroclaw-Gornik Zabrze

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, FC Köln-Hertha BSC

 

    Digisport 1

13.00: Labdarúgás, Európa Liga, sorsolás

18.50: Vízilabda, női Euroliga, Szentes-Sabadell

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Bastia

 

    Digisport 2

16.00: Tenisz, WTA-torna, Doha

20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Gent-Lokeren

 

    Digisport 3

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Top16, Barcelona-Olympiakosz

 

Február 27., szombat:

    M4

9.00: Gyorskorcsolya, sprint-vb, Szöul

15.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-Videoton FC

18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Ferencváros

20.12: Vízilabda, férfi ob I, OSC-Eger

 

    Sport 1

1.00: Jégkorong, NHL, Washington Capitals-Minnesota Wild

14.00: Kézilabda, női BL, középdöntő, FTC-Rail Cargo Hungaria - Baia Mare

17.15: Kézilabda, férfi BL, csoportkör, Flensburg-Handewitt - MVM Veszprém

20.30: Kézilabda, női KEK, negyeddöntő, visszavágó, Issy Paris-Érd

 

    Sport 2

1.00: Tenisz, ATP-torna, Acapulco

13.00: Futsal, spanyol bajnokság, Barcelona-Movistar Inter

15.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Atlético Madrid

20.30: Ökölvívás, profi gála, Manchester, Carl Frampton-Scott Quigg

 

    Sport M

13.00 és 17.15: Lósport, futam 

 

    Eurosport 1

5.00: Superbike, világbajnokság, Ausztrália

10.15: Alpesi sí, vk, női szuper-óriásműlesiklás, Soldeu-El Tarter

12.45: Síugrás, vk, Almati

14.45: Északi összetett, vk, Val di Fiemme

19.15: Sznúker, Európa Torna, Lengyelország

 

    Eurosport 2

10.00: Északi összetett, vk, Val di Fiemme

11.00 és 13.45: Sílövészet, Európa-bajnokság, Oroszország

12.00: Alpesi sí, vk, férfi szuper-óriásműlesiklás, Hinterstoder

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Bayern München

18.30: Sznúker, Európa Torna, Lengyelország

19.15: Motokrossz, világbajnokság, Katar

 

    Digisport 1

4.00: K-1, Glory-sorozat, Chicago

13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Sunderland

15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Norwich

18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, WBA-Crytal Palace

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Torino

23.10: Labdarúgás, argentin bajnokság, Huracán-San Lorenzo

 

    Digisport 2

17.00: Vízilabda, női Euroliga, UVSE-Mataro

18.55: Kézilabda, Bundesliga, Kiel-Füchse Berlin

 

    Digisport 3

16.00: Tenisz, WTA-torna, Doha, döntő

18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-AS Roma

20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims-Bordeaux

 

Február 28., vasárnap:

    M4

9.00: Gyorskorcsolya, sprint-világbajnokság, Szöul

17.00: Jégkorong, MOL Liga, elődöntő, 3. mérkőzés, Debrecen-DVTK Jegesmedvék

 

    Sport 1

3.00: Ökölvívás, profi gála, New York, Terence Crawford-Henry Lundy

12.45: Kézilabda, női EHF Kupa, negyeddöntő, visszavágó, Dunaújvárosi Kohász KA-Asztahanocska

14.45: Kézilabda, női BL, középdöntő, CSM Bucuresti-Győri Audi ETO KC

17.00: Kézilabda, férfi BL, csoportkör, MOL-Pick Szeged - Vardar Szkopje

20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Sevilla

 

    Sport 2

4.00: Tenisz, ATP-torna, Acapulco

12.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Levante

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Athletic Bilbao

19.30: Kézilabda, férfi BL, csoportkör, Rhein-Neckar Löwen - Kolding

 

    Sport M

12.00 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 3.30: Motorsport, Superbike-vb, Ausztrália, Supersport

 5.00: Motorsport, Superbike-vb, Ausztrália, Superbike, 2. futam

 9.15: Alpesi sí, vk, férfi óriás-műlesiklás, Hinterstoder

10.30: Alpesi sí, vk, női kombináció, Soldeu El-Tarter

12.45: Síugrás, vk, Almati

15.00: Kerékpározás, Kuurne-Brüsszel-Kuurne, belga egynapos verseny

20.05: Sznúker, Európa Torna, Lengyelország

 

    Eurosport 2

10.00: Északi összetett, világkupa, Val di Fiemme

10.45: Sílövészet, Európa-bajnokság, Oroszország

12.30: Alpesi sí, vk, férfi óriás-műlesiklás, Hinterstoder

13.30: Alpesi sí, vk, női kombináció, Soldeu El-Tarter

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, FC Augsburg-Borussia Mönchengladbach

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Hoffenheim

19.30: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-Schalke 04

 

    Digisport 1

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Palermo-Bologna

15.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Arsenal

17.15: Labdarúgás, angol Ligakupa, Liverpool-Manchester City

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Internazionale

23.10: Labdarúgás, argentin bajnokság, Racing Club-Boca Juniors

 

    Digisport 2

15.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Swansea

17.05: Labdarúgás, francia bajnokság, Gazélec Ajaccio-Olympique Marseille

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-PSG

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo-Genoa

17.55: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Uniao da Madeira

20.55: Labdarúgás, argentin bajnokság, Colon-Rosario

 

Forrás: MTI