Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2014-12-05
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

December 5., péntek:

 

    Duna

15.55: Úszás, rövidpályás vb, Doha

 

    Sport 1

8.00: Cselgáncs, GP-verseny, Tokió

18.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, FTC-Pápa

 

    Sport 2

20.45: Labdarúgás, FA Kupa, Hartlepool-Blyth Spartans

 

    Sport M

13.35: Lóverseny, futam

 

    Eurosport

13.15: Sífutás, Vk, Lillehammer, férfi és női sprint

15.00: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága

18.30: Alpesi sí, Vk, Beaver Creek, férfi lesiklás

20.15: Alpesi sí, Vk, Lake Louis, női lesiklás

22.00: Lovaglás, European Masters, Párizs

 

    Eurosport 2

15.00: Síugrás, női vb, Lillehammer

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Hoffenheim

22.30: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága

 

    Digisport 1

17.30: Vízilabda, férfi MK, elődöntő, RacioNet-Honvéd - A-Híd-OSC-Újbuda 

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Juventus

23.00: Úszás, az Egyesült Államok téli bajnoksága

 

    Digisport 2

19.20: Vízilabda, férfi MK, elődöntő, ZF-Eger - Szolnoki Dózsa-Közgép

 

December 6., szombat:

    m1

13.50: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Bp. Honvéd-Győri ETO

21.47: Ökölvívás, Magyar Ring Gála, Budakalász

 

    Duna

15.55: Úszás, rövidpályás vb, Doha

    

    Sport 1

8.00: Cselgáncs, GP-verseny, Tokió

11.30: Tenisz, Szingapúr, Team Djokovic-Team Agassi

15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Dunaújváros-Videoton

18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Haladás-Kecskemét

20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paks-Nyíregyháza

 

    Sport 2

12.45: Ökölvívás, ob, döntők Kecskemét

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Atlético Madrid

18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Cordoba

20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Celta Vigo

 

    Sport M

14.55: Lóverseny, futam

17.00: Kosárlabda, Adria Liga, Olimpija Ljubljana-Szolnoki Olaj

 

    SportKlub

20.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Palermo

 

    Eurosport

8.45: Északi összetett, Vk, Lillehammer, síugrás

10.00: Sífutás, Vk, Lillehammer, női 5 km

11.15: Sílövészet, Vk, Svédország, férfi sprint

12.45: Sífutás, Vk, Lillehammer, férfi 10 km

14.30: Sílövészet, Vk, Svédország, női sprint

16.00: Síugrás, Vk, Lillehammer

18.45: Alpesi sí, Vk, Beaver Creek, férfi szuper-óriásműlesiklás

21.30: Alpesi sí, Vk, Lake Louis, női lesiklás

 

    Eurosport 2

12.00: Északi összetett, Vk, Lillehammer, sífutás

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hannover-Wolfsburg

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Bayer Leverkusen

20.30: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága, elődöntő

 

    Digisport 1

1.00: Ökölvívás, profi gála, Montreal

13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-Chelsea

16.15: Kézilabda, férfi BL, MOL-Pick Szeged - Kielce

18.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Everton

20.55: Kézilabda, férfi BL, Rhein-Neckar Löwen - MKB-MVM Veszprém

 

    Digisport 2

13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Stoke City-Arsenal

18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Sassuolo

 

December 7., vasárnap:

    m1

16.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVTK-Újpest

20.15: Kézilabda, női Eb, Magyarország-Oroszország, Győr

 

    Duna

15.55: Úszás, rövidpályás vb, Doha

 

    Sport 1

8.00: Cselgáncs, GP-verseny, Tokió

12.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Rayo Vallecano-Sevilla

17.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Espanyol

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Valencia

 

    Sport 2

11.30: Tenisz, Szingapúr, Team Federer-Team Agassi

15.00: Tenisz, Szingapúr, Team Murray-Team Djokovic

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-MTK

22.15: Amerikaifutball, NFL, Philadelphia Eagles-Seattle Seahawks

 

    Sport M

14.55: Lóverseny, futam

 

    SportKlub

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Empoli

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lens-Lille

20.55: Labdarúgás, MLS, döntő, Los Angeles Galaxy-New England Revolution

 

    Eurosport

8.45: Északi összetett, Vk, Lillehammer, síugrás

10.00: Sífutás, Vk, Lillehammer, női 10 km

11.00: Sílövészet, Vk, Svédország, férfi üldözésés

11.45: Sífutás, Vk, Lillehammer, férfi 15 km

13.15: Sílövészet, Vk, Svédország, női üldözéses

14.15: Síugrás, Vk, Lillehammer

16.00 és 21.45: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága, döntő

17.30 és 20.30: Alpesi sí, Vk, Beaver Creek, férfi óriásműlesiklás, 1. és 2. futam

18.45: Alpesi sí, Vk, Lake Louis, női szuper-óriásműlesiklás

 

    Eurosport 2

13.45: Északi összetett, Vk, Lillehammer, sífutás

14.15: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága, döntő

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburg-Mainz

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, E. Frankfurt-Werder Bremen

 

    Digisport 1

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-AC Milan

17.00: Vízilabda, MK, női döntő

18.50: Vízilabda, MK, férfi döntő

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Udinese

 

    Digisport 2

14.25: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Swansea

16.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Leicester City

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Metz

 

Forrás: MTI