Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2013-08-23
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Augusztus 23., péntek:

    Duna

19.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kecskeméti TE Phoenix-Mecano - Szombathelyi Haladás

 

    Sport 1

20.00: Labdarúgás, holland bajnokság, Heerenveen-Ajax

 

    Sport 2

22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Osasuna

 

    Sportklub

14.15: Kézilabda, férfi U19-es világbajnokság, bronzmérkőzés

16.45: Kézilabda, férfi U19-es világbajnokság, döntő

18.45: Kézilabda, férfi U19-es világbajnokság, záróünnepség

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Toulouse FC

 

    Eurosport

9.30 és 13.15: Sznúker, Európa Torna, Németország

11.30: Síugrás, nyári Grand Prix, Japán

19.30: Kerékpár, Vuelta a Espana

20.30: Ökölvívás, nehézsúlyú címmérkőzés, Románia, C. Hammer-L. Larsen

23.00: Kerékpár, Pro Cycling Challenge, Egyesült Államok

 

    Eurosport 2

11.30: Sznúker, Európa Torna, Németország

14.00 és 16.00: Gyeplabda, férfi Európa-bajnokság, Antwerpen

18.30: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Erzgebirge Aue-Energie Cottbus

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Werder Bremen

 

    Digisport 1

9.55 és 11.30: Öttusa, világbajnokság, Tajvan

14.55: Kézilabda, PWC Kupa, Lipcse-Rosztov

16.55: Kézilabda, PWC Kupa, Krim Ljubljana-Vardar Szkopje

18.50: Kézilabda, PWC Kupa, Győri Audi ETO-Metz

 

    Digisport 2

8.55: Gyorsaságimotoros-vb, Cseh Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, szabadedzések

13.05: Gyorsaságimotoros-vb, Cseh Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, szabadedzések

19.00: Tenisz, WTA-torna, New Haven

 

Augusztus 24., szombat:

    M1

13.45: Forma-1, Belga Nagydíj, időmérő edzés

 

    M2

21.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga 5. forduló, Újpest FC-Mezőkövesd Zsóry FC

 

    Sport Klub

17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Verona-Milan

20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Juventus

 

    Sport 1

16.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga 5. forduló, Lombard Pápa Termál FC-Diósgyőri VTK

18.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga 5. forduló, MTK Budapest - PMFC-Matias

21.15: Ökölvívás, profi gála, Schwerin, Jürgen Brähmer-Stefano Abatangelo

 

    Sport 2

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Valencia

23.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Valladolid

 

    Eurosport

9.30 és 13.15: Sznúker, Európa torna, Németország

18.45: Kerékpár, spanyol körverseny, 1. szakasz

21.00 és 22.00: Kerékpár, Pro Cycling Challenge, Egyesült Államok

 

    Eurosport 2

8.30: Ausztrálfutball, Geelong Cats-Sydney Swans

12.15: Kajak-Kenu, Szlalom Világkupa, Szlovákia

13.45: Gyeplabda, női Európa-bajnokság, Antwerpen 

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-1. FC Nürnberg

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha Berlin-Hamburger SV

20.30: Sznúker, Európa torna, Németország

21.00: Ökölvívás, női címmérkőzés, Németország

 

    Digisport 1

1.00 és 21.00: Tenisz, WTA-torna, New Haven     

9.55 és 11.30: Öttusa, világbajnokság, Tajvan

13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Fulham-Arsenal

15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-West Bromwich Albion

18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Liverpool

23.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Flamengo-Grémio 

 

    Digisport 2

8.55: Gyorsaságimotoros-vb, Cseh Nagydíj, Moto3, 3. szabadedzés

9.50: Gyorsaságimotoros-vb, Cseh Nagydíj, MotoGP, 3. szabadedzés

10.50: Gyorsaságimotoros-vb, Cseh Nagydíj, Moto2, 3. szabadedzés

12.30: Gyorsaságimotoros-vb, Cseh Nagydíj, Moto3, időmérő edzés

13.25: Gyorsaságimotoros-vb, Cseh Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés edzés

14.05: Gyorsaságimotoros-vb, Cseh Nagydíj, MotoGP, időmérő edzés 

15.00: Gyorsaságimotoros-vb, Cseh Nagydíj, Moto2, időmérő edzés     

16.50: Kézilabda, PWC Kupa, Győri Audi ETO-Lipcse 

 

Augusztus 25., vasárnap:

    M1

13.30: Forma-1, Belga Nagydíj

16.20: Labdarúgás, OTP Bank Liga 5. forduló, DVSC-TEVA - Ferencváros

 

    Sport Klub

13.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille SA - Saint-Etienne

17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Genoa

20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Bologna

22.55: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Chivas USA-New York Red Bull

 

    Sport 1

12.00: Labdarúgás, spanyol másodosztályú bajnokság

19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Rayo Vallecano

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Málaga-FC Barcelona

 

    Sport 2

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga 5. forduló, MVM Paks-Budapest Honvéd

20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga 5. forduló, Győri ETO FC-Videoton FC

 

    Eurosport

9.30: Autósport, GP3, Spa-Francorchamps

10.00, 13.00 és 20.00: Sznúker, Európa torna, Németország

11.45: Autósport, Porsche Szuperkupa, Spa-Francorchamps

15.30: Kerékpár, Vattenfall Cyclassics, Németország

16.45: Kerékpár, spanyol körverseny, 2. szakasz

22.00: Kerékpár, Pro Cycling Challenge, Egyesült Államok

    

    Eurosport 2

12.00: Kajak-Kenu, Szlalom Világkupa, Szlovákia

13.30: Gyeplabda, férfi Európa-bajnokság, Antwerpen

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Braunschweig-Eintracht Frankfurt

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Augsburg-VFB Stuttgart

20.30: Kerékpár, Pro Cycling Challenge, Egyesült Államok

 

    Digisport 1

11.15: Gyorsaságimotoros-vb, Cseh Nagydíj, Moto2, futam

12.35: Gyorsaságimotoros-vb, Cseh Nagydíj, MotoGP, futam

14.25: Gyorsaságimotoros-vb, Cseh Nagydíj, Moto3, futam

15.50: Kézilabda, PWC Kupa, bronzmérkőzés

17.50: Kézilabda, PWC Kupa, döntő

20.55: Labdarúgás, brazil bajnokság, Vasco da Gama-Corinthians 

 

    Digisport 2

10.25 és 12.00: Öttusa, világbajnokság, Tajvan

12.30: Autósport, Porsche Szuperkupa, Belgium

13.55: Kézilabda, PWC Kupa, az ötödik helyért     

16.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Cardiff-Manchester City

 

Forrás: MTI