Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2012-11-30
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

    november 30., péntek:

 

    Duna

19.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 17. forduló, Paks-Pápa,     

    Sport 1

16.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 17. forduló, DVSC-Kaposvár

 

    Sport 2

9.00: Jégkorong, KHL, Amur Habarovszk-CSZKA Moszkva

16.30: Jégkorong, KHL, Szpartak Moszkva-SZKA Szentpétervár

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Rayo Vallecano

 

    Sport Klub

17.30: Labdarúgás, orosz bajnokság, Szpartak Moszka-Zenit

20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Catania-Milan

 

    Eurosport

12.30: Sífutás, Vk, Kuusamo

17.00: Síugrás, Vk, Kuusamo 

18.45: Alpesi sí, Vk, Beaver Creek

20.30: Alpesi sí, Vk, Lake Louise

22.00: Lovaglás, European Masters, Párizs

23.30: Ökölvívás, Price-Skelton, Nagy-Britannia

 

    Eurosport 2

18.00: Labdarúgás, német másodosztály, VfR Aalen-1860 München

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Fortuna Düsseldorf-Eintracht Frankfurt

 

    Digisport 2

8.20: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Tokió

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Besiktas-Barcelona 

20.45: Kosárlabda, férfi Euroliga, Real Madrid-Fenerbahce

 

    december 1., szombat:

 

    M1

13.55: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 17. forduló, Haladás-Győr

 

    Sport 1

15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 17. forduló, MTK-Kecskemét

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 17. forduló, Diósgyőr-Bp. Honvéd

20.45: Labdarúgás, holland bajnokság, Ajax-PSV

 

    Sport 2

14.00: Labdarúgás, FA Kupa, 2. forduló, Harrogate Town-Hastings United

16.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 17. forduló, Siófok-Eger

20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Athletic Bilbao

22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Atlético Madrid

 

    Sport M

20.30: Kosárlabda, Adria-liga, Szkopje-Szolnok

 

    Sport Klub

15.00/17.00 Hetes rögbi, Dubaj Bowl Final

20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Torino

23.00: Labdarúgás, MLS-döntő, Los Angeles Galaxy-Houston Dynamo

 

    Eurosport

8.30: Északi összetett, Vk, Kuusamo

9.45/11.15: Sífutás, Vk, Kuusamo

13.15/16.30: Sílövészet, Vk, Svédország

14.45: Síugrás, Vk, Kuusamo

18.45: Alpesi sí, Vk, Beaver Creek

20.30: Alpesi sí, Vk, Lake Louise

22.15: Lovaglás

 

    Eurosport 2

7.30: Labdarúgás, japán bajnokság, Kobe-Hiroshima

10.30/11.45: Szánkó, Vk, Németország

12.30/20.30: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Mönchengladbach

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Dortmund

 

    Digisport 1

0.25: Kosárlabda, NCAA, Georgetown-Tennesse

8.50: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Tokió

13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Chelsea

17.00: Kézilabda, férfi BL, Szeged-Zagreb

19.00: Kézilabda, férfi BL, Celje-Veszprém

20.50: Amerikaifutball, NCAA, TCU-Oklahoma

 

    Digisport 2

15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Everton

18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Reading-Manchester United

 

    december 2., vasárnap:

 

    M1

16.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 17. forduló, Videoton-Újpest

 

    Sport 1

12.00: Labdarúgás, spanyol másodosztály, Racing-Almeria

17.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Deportivo La Coruna-Betis

19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Levante

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Mallorca-Zaragoza

 

    Sport 2

13.30: Labdarúgás, FA Kupa, 2. forduló, Milton Keynes Dons-AFC Wimbledon

16.15: Labdarúgás, FA Kupa, 2. forduló, Alfreton Town-Leyton Orient

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 17. forduló, FTC-Pécs

22.15: Amerikaifutball, NFL

 

    Sport Klub

10.30: Labdarúgás, orosz bajnokság, Anzsi Mahacskala-CSZKA Moszkva

12.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Pescara

15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Palermo

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Troyes-Rennes

19.00: Kosárlabda, spanyol bajnokság, Barcelona-Cajasol

20.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Sampdoria

 

    Digisport 1

8.20: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Tokió

14.50: Vízilabda, férfi ob I, Vasas-Szolnok

16.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Norwich-Sunderland

20.10: Labdarúgás, brazil bajnokság, Sao Paulo-Corinthians

 

    Digisport 2

17.10: Kézilabda, férfi BL, Kiel-Atlético Madrid

Forrás: MTI

Címkék: sportközvetítés,