Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2015-05-22
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Május 22., péntek:

    Duna World

15.15: Labdarúgás, NB II, Mezőkövesd-Gyirmót

22.25: Ökölvívás, Felix Promotion profi gála, Kecskemét

 

    Sport 1

18.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Dunaújváros - DVSC-TEVA 

 

    Sport 2

13.35: Lóverseny, futam

14.30 és 16.30: Tenisz, ATP-torna, Nizza

18.55: Lóverseny, ügető és galopp, 2. versenynap

 

    Eurosport

12.00: Tenisz, ATP-torna, Genf

14.30: Kerékpár, Giro d'Italia, 13. szakasz

19.00: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, Bulgária

 

    Eurosport 2

13.30: Tenisz, WTA-torna, Nürnberg

16.00: Tenisz, ATP-torna, Genf

 

    Digisport 1

18.00: Műugrás, vk, Windsor, 1. nap

 

    Digisport 2

12.00, 14.00 és 22.50: Tenisz, WTA-torna, Strasbourg

19.00: Ökölvívás, moszkvai profi gála, Alexander Povetkin-Mike Perez, Grigorij Drozd-Lukasz Janik

 

Május 23., szombat:

    Duna

13.45: Forma-1, Monacói Nagydíj, időmérő edzés

15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-Szombathelyi Haladás

 

    Duna World

17.45: Kosárlabda, férfi NB I, döntő, 2. mérkőzés, KTE-Duna Aszfalt - Szolnoki Olaj

 

    Sport 1

13.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-Újpest FC

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Nyíregyháza Spartacus-Diósgyőri VTK

 

    Sport 2

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Elche

18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság

20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Getafe

 

    Sport M

13.55: Lóverseny, ügető, 18. versenynap, élő

 

    Sportklub

21.00: Labdarúgás, francia bajnokság

 

    Eurosport

11.00: Kajak-kenu, vk, Duisburg

14.30: Kerékpár, Giro d'Italia, 14. szakasz

21.00: Küzdősport, World Grand Prix Series

23.00: Labdarúgás, MLS, Toronto FC-Portland Timbers 

 

    Eurosport 2

8.30: Ausztrál Futball Liga, Gold Coast Suns-Collingwood FC

14.30: Labdarúgás, Bundesliga

 

    Digisport 1

4.00: ESPN Friday Night Fights

12.30: Tenisz, WTA-torna, Strasbourg, páros döntő

15.00: Tenisz, WTA-torna, Strasbourg, döntő

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Napoli

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Internazionale

23.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Vasco da Gama-Internacional

 

    Digisport 2

15.55: Torna, vk, Anadia

19.00: Vízilabda, női NB I, döntő, 5. mérkőzés, UVSE-Centrál - Hungerit-Szentes

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lorient-Monaco/PSG-Reims

23.00: Műugrás, vk, Windsor, 2. nap

 

Május 24., vasárnap:

    Duna

13.30: Forma-1, Monacói Nagydíj, futam

 

    Duna World

16.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Videoton FC-Kecskeméti TE

 

    Sport 1

3.00: Kosárlabda, NBA, rájátszás, Nyugati főcsoport, döntő, 3. mérkőzés, Houston Rockets-Golden State Warriors

13.15: Autósport, TRC-sorozat, Monza

 

    Sport 2

2.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, Nyugati főcsoport, döntő, 4. mérkőzés, Chicago Blackhawks-Anaheim Ducks

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Budapest Honvéd

 

    Sportklub

12.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Sampdoria

18.00: Kosárlabda, ACB Liga

 

    Eurosport

11.00 és 17.45: Tenisz, Roland Garros, Párizs, 1. nap

14.30: Kerékpár, Giro d'Italia, 15. szakasz

 

    Eurosport 2

9.45: Kajak-kenu, vk, Duisburg

11.00: Tenisz, Roland Garros, Párizs, 1. nap

23.00: Labdarúgás, MLS, New York Red Bulls-Philadelphia Union 

 

    Digisport 1

13.25: Labdarúgás, skót bajnokság, Celtic-Inverness

15.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Sunderland/Hull City-Manchester United/Manchester City-Southampton (körkapcsolás)

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Torino

23.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Cruzeiro-Ponte Preta

 

    Digisport 2

17.55: Autósport, IndyCar, Indianapolis 500

22.00: Műugrás, vk, Windsor

 

Forrás: MTI