Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2014-01-24
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Január 24., péntek:

    Sport 1

15.45: Kézilabda, férfi Eb, Dánia, az 5. helyért, Lengyelország-Izland

18.15 Kézilabda, férfi Eb, Dánia, elődöntő, Dánia-Horvátország

20.45: Kézilabda, férfi Eb, Dánia, elődöntő, Franciaország-Spanyolország

 

    Sport 2

16.00: Jégkorong, KHL, Torpedo-Slovan

20.30: Labdarúgás, FA Kupa, Arsenal-Coventry

 

    Sportklub

20.15: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Stade Rennes

 

    Eurosport

9.30: Tenisz, Australian Open, Melbourne

16.30: Alpesi sí, világkupa, Kitzbühel, férfi szuperkombináció

17.30: Bowls, világbajnokság, 5. nap, negyeddöntő

 

    Eurosport 2

8.30: Síugrás, világkupa, Szapporó

10.15: Alpesi sí, világkupa, Cortina d'Ampezzo, női műlesiklás

12.00: Alpesi sí, világkupa, Kitzbühel, férfi műlesiklás

20.00: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach-Bayern München

 

    Digisport 1

18.15: Vízilabda, férfi ob I, Debrecen-Honvéd

20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, nyolcaddöntős szakasz, Laboral Kutxa-Olimpiakosz

 

    Digisport 2

16.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, nyolcaddöntős szakasz, Kuban Krasznodar-Zalgiris Kaunas

 

Január 25., szombat:

    Sport 1

13.30: Labdarúgás, FA-kupa, Bournemouth-Liverpool

15.45: Labdarúgás, FA-kupa, Bolton-Cardiff

18.15: Labdarúgás, FA-kupa, Stevenage-Everton

20.45: Ökölvívás, profi gála, Stuttgart, Marco Huck-Firat Arslan

 

    Sport 2

15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Granada

18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valladolid-Villarreal

20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Espanyol

22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Levante

 

    Sportklub

17.45: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Chievo

19.55: Labdarúgás, Serie A, Lazio-Juventus

 

    Eurosport

9.30: Tenisz, Ausztralian Open, Melbourne, női döntő

11.30: Alpesi sí, világkupa, Kitzbühel, férfi lesiklás

14.00: Síugrás, női világbajnokság, Ljubno, nők, HS 95

15.30: Bowls, világbajnokság, elődöntő

 

    Eurosport 2

8.30: Síugrás, világkupa, Szapporó, HS 134

10.15: Alpesi sí, Világkupa, Cortina d'Ampezzo, női lesiklás

12.00: Szánkó, világkupa, Lettország, kettes, 1. futam

13.00: Északi összetett, világkupa, Oberstdorf

14.30: Szabadstílusú sí, világkupa, Ausztria, krossz

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Dortmund-FC Augsburg

18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Eintracht Frankfurt-Hertha Berlin

 

    Digisport 1

15.45: Vízilabda, férfi ob I, Szolnoki Dózsa-Közgép - BVSC

17.55: Kosárlabda, NCAA, Duke-Florida State

 

Január 26., vasárnap:

    M1

17.20: Kézilabda, férfi Eb, Dánia, döntő

 

    Sport 1

2.30: Ökölvívás, Profi gála, New York, Mikey Garcia-Juan Carlos Burgos

12.30: Labdarúgás, holland bajnokság, Vitesse-NEC

14.45: Kézilabda, férfi Eb, Dánia, a 3. helyért

18.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Rayo-Atlético Madrid

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Málaga

 

    Sport 2

13.45: Labdarúgás, FA-kupa, Sheffield United-Norwich/Fulham

16.15: Labdarúgás, FA-kupa, Chelsea-Stoke City

 

    Sportklub

12.15: Labdarúgás, Serie A, Hellas Verona-AS Roma

14.25: Labdarúgás, Serie A, Cagliari-AC Milan

17.15: Jégkorong, EBEL, Alba Volán-HC TWK Innsbruck

20.15: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Genoa

 

    Eurosport

7.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne, vegyes páros döntő

9.30: Tenisz, Australian Open, Melbourne, férfi döntő

12.30: Alpesi sí, világkupa, Cortina d'Ampezzo, női szuper-G

13.30: Alpesi sí, világkupa, Kitzbühel, férfi kombináció, szlalom

14.15: Északi összetett, világkupa, Oberstdorf

15.30: Bowls, világbajnokság, döntő

 

    Eurosport 2

8.30: Szánkó, világkupa, Lettország, férfiak, 1. futam

10.15: Alpesi sí, világkupa, Kitzbühel, férfi kombináció, lesiklás

11.15: Északi összetett, világkupa, Oberstdorf, Németország

12.45: Szánkó, világkupa, Lettország, csapat váltó

14.00: Síugrás, női világbajnokság, Ljubno, HS 95

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Werder Breme-Braunschweig

17.30: Labdarúgás, Bundesliga, HSV Hamburg-Schalke 04

 

    Digisport 1

0.55: Kosárlabda, NCAA, Michigan State-Michigan

17.45: Jégkorong, MOL Liga, Dab.Docler-Ferencváros

 

Forrás: MTI