Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2013-08-30
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Augusztus 30., péntek:

    Duna

15.30: Labdarúgás, NB II, Siófok-Szolnok

 

    Sport 1

20.00: Labdarúgás, Európai Szuperkupa, Prága, Bayern München-Chelsea

 

    Sport 2

18.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Szombathelyi Haladás-Pápa

21.15: Cselgáncs, világbajnokság, Rio de Janeiro, 5. nap

 

    Eurosport

8.00: Evezés, világbajnokság, Csungdzsu

13.00: Labdarúgás, Európa Liga, a csoportkör sorsolása, Monaco

14.00: Kerékpár, World Ports Classic, 1. szakasz, Antwerpen-Rotterdam

16.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 7. szakasz

17.45: Tenisz, US Open, New York, 5. nap

 

    Eurosport 2

12.00: Darts, világbajnoki sorozat, 1. nap

17.00: Tenisz, US Open, New York, 5. nap

 

    Digisport 1

9.55: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Brit Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 1. szabadedzések

13.00: Labdarúgás, Európa Liga, a csoportkör sorsolása, Monaco

14.05: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Brit Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 2. szabadedzések

20.00: Labdarúgás, Európai Szuperkupa, Prága, Bayern München-Chelsea

 

Augusztus 31., szombat:

    M1

15.20: Kajak-kenu vb, Duisburg

21.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVTK-Újpest

 

    Sport 1

16.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Győr-Paks

18.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, FTC-Kecskemét

21.15: Cselgáncs, világbajnokság, Rio de Janeiro, 6. nap

 

    Sport 2

12.30: Hegyikerékpár, vb, cross country, női elit, Pietermaritzburg

15.00: Hegyikerékpár, vb, cross country, férfi elit, Pietermaritzburg

18.00: Labdarúgás, spanyol másodosztály, Las Palmas-Eibar

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valladolid-Getafe

23.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Villarreal

 

    SportKlub

15.15: Jégkorong, ifj. Ocskay Gábor Emléktorna, Fehérvár-Ljubljana

18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo-Napoli

20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Lazio

 

    Eurosport 1

1.00: Tenisz, US Open, New York, 5. nap

8.00: Evezés, világbajnokság, Csungdzsu

14.00: Kerékpár, World Ports Classic, 2. szakasz, Rotterdam-Antwerpen

16.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 8. szakasz

17.45: Tenisz, US Open, New York, 6. nap

 

    Eurosport 2

8.30: Ausztrálfutball, Port Adelaide-Carlton

12.00: Darts, vb-sorozat, döntő

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach-Bremen

17.30: Tenisz, US Open, New York, 6. nap

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Leverkusen

20.30: Tenisz, US Open, New York, 6. nap

 

    Digisport 1

9.55: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Brit Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 3. szabadedzések

13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Hull City

15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-Fulham

18.25. Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Sunderland

23.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Grémio-Ponte Preta

 

    Digisport 2

13.30: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Brit Nagydíj, Moto3, időmérő

14.25: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Brit Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés

15.05: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Brit Nagydíj, MotoGP, időmérő

16.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Brit Nagydíj, Moto2, időmérő

23.25: Amerikaifutball, NCAA, VA Tech-Alabama

 

Szeptember 1., vasárnap:

    M1

14.30: Kajak-kenu vb, Duisburg

16.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, PMFC-DVSC

 

    RTL Klub

12.35: Kézilabda, női NB I, FTC-Győr

 

    Sport 1

11.00: Hegyikerékpár, vb, cross country, férfi és női kieséses verseny, Pietermaritzburg

16.30: Labdarúgás, holland bajnokság, Feyenoord-Roda

19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Atlético Madrid

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Barcelona

 

    Sport 2

12.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Athletic Bilbao

14.00: Hegyikerékpár, vb, cross country, női downhill, Pietermaritzburg

15.00: Hegyikerékpár, vb, cross country, férfi downhill, Pietermaritzburg

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kaposvár-Bp. Honvéd

20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Videoton-MTK

 

    SportKlub

1.25: Labdarúgás, MLS, Philadelphia Union-Montreal Impact

17.15: Jégkorong, ifj. Ocskay Gábor Emléktorna, helyosztó

20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Cagliari

 

    Eurosport 1

1.00: Tenisz, US Open, New York, 6. nap

8.00: Evezés, világbajnokság, Csungdzsu

12.00: Motorsport, Superbike, vb-sorozat, Németország, 1. futam

13.30: Motorsport, Supersport, vb-sorozat, Németország

15.00: Kerékpár, Plouay, GP

16.30: Kerékpár, Vuelta a Espana, 9. szakasz

17.45: Tenisz, US Open, New York, 7. nap

 

    Eurosport 2

10.30: Motorsport, Superstock, vb-sorozat, Németország

11.00: Autósport, GP, Donington, 1. futam

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Stuttgart-Hoffenheim

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Frankfurt-Dortmund

19.30: Tenisz, US Open, New York, 7. nap

    

    Digisport 1

14.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Manchester United

16.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Tottenham

18.55: Kézilabda, férfi BL-selejtező, visszavágó, Szeged-Metalurg Szkopje

20.55: Labdarúgás, brazil bajnokság, Corinthians-Flamengo

 

    Digisport 2

12.55: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Brit Nagydíj, Moto3, Moto2, MotoGP, futam

21.25: Amerikaifutball, NCAA, Ohio-Louisville

 

Forrás: MTI