Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2017-05-05
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Május 5., péntek:

    M4 Sport

17.05: Kézilabda, női NB I, Dunaújváros-Ferencváros

18.45: Vízilabda, férfi ob I, döntő, 2. mérkőzés, Szolnok-Eger

 

    Sport 1

16.00: Jégkorong, vb, csoportmérkőzés, Svédország-Oroszország

20.00: Jégkorong, vb, csoportmérkőzés, Csehország-Kanada

 

    Sport 2

17.15: Autósport, TCR-sorozat, Spa Francorchamps

 

    Sport M

17.00: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

13.15: Kerékpár, Giro d'Italia, 1. szakasz

19.00: Tenisz, ATP-torna, Estoril

 

    Eurosport 2

10.45: Labdarúgás, női U17-es Eb, Csehország-Spanyolország

14.00: Tenisz, ATP-torna, Estoril

20.00: Labdarúgás, Bundesliga, Köln-Frankfurt

 

    Digisport 1

11.00: Tenisz, WTA-torna, Prága

18.00: Atlétika, Gyémánt Liga, Doha

20.40: Labdarúgás, Ligue 1, St. Étienne-Bordeaux

 

    Digisport 2

15.00: Tenisz, WTA-torna, Rabat

20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Charleroi-Club Brugge

 

    Spíler TV

 8.55, 9.50 és 10.50: Motorsport, Spanyol Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 1. szabadedzés, Jerez

13.05, 13.55 és 15.00: Motorsport, Spanyol Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 2. szabadedzés, Jerez

20.35: Labdarúgás, Premier League, West Ham-Tottenham

 

Május 6., szombat:

    M4 Sport

15.45: Labdarúgás, U17-es Eb, Magyarország-Skócia, Zágráb

17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Vasas FC-Paksi FC

20.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK-Ferencváros

 

    Sport 1

11.30: Autósport, TCR-sorozat, Spa Francorchamps

15.00: Kézilabda, női BL, elődöntő, Buducnost Podgorica-Győri Audi ETO

17.30: Kézilabda, női BL, elődöntő, CSM Bucuresti-Vardar Szkopje

20.30: Labdarúgás, Primera División, Granada-Real Madrid

 

    Sport 2

16.15: Labdarúgás, Primera División, Atlético Madrid-Eibar

18.30: Labdarúgás, Primera División, FC Barcelona-Villarreal

20.30: Jégkorong, vb, csoportmérkőzés, Németország-Svédország

 

    Sport M

13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

13.15: Kerékpár, Giro d'Italia, 2. szakasz

17.30: Labdarúgás, U17-es Eb, Spanyolország-Olaszország

19.30: Autósport, World Endurance bajnokság, Spa Francorchamps

20.45: Lovassport, nagydíj, Franciaország

 

    Eurosport 2

11.45: Labdarúgás, U17-es Eb, Franciaország - Feröer-szigetek

13.45: Labdarúgás, U17-es Eb, Horvátország-Törökország 

15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Darmstadt

18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hertha BSC-Leipzig

20.45 és 22.15: Strandlabdarúgás, vb, Bahama-szigetek, elődöntő

 

    Digisport 1

11.00: Tenisz, WTA-torna, Prága, döntő

13.10: Labdarúgás, skót bajnokság, Inverness-Hamilton

16.00: Tenisz, WTA-torna, Rabat, döntő

17.40: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Cagliari

20.25: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Torino

22.55: Labdarúgás, argentin bajnokság 

 

    Digisport 2

11.00: Tenisz, WTA-torna, Madrid

16.55: Labdarúgás, Ligue 1, PSG-Bastia

19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nancy-Monaco

 

    Digisport 3

12.15: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Hockenheim

16.55: Tenisz, WTA-torna, Madrid

 

    Spíler TV

 1.05: Jégkorong, NHL, rájátszás, St. Louis Blues-Nashville Predators

 8.40: Autósport, Supercars bajnokság, Perth SuperSprint

 9.50 és 12.30: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, Moto2, Moto3, Moto GP, szabadedzések, időmérők

15.55: Labdarúgás, Premier League, Leicester City-Watford

18.20: Labdarúgás, Premier League, Swansea City-Everton

 

    Super TV2

13.05: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-Crystal Palace

 

Május 7., vasárnap:

    M4 Sport

15.00: Német túraautó-bajnokság, Hockenheim

16.30: Labdarúgás, NB II, Nyíregyháza-Kisvárda

20.15: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Dánia-Magyarország

22.15: Strandlabdarúgás, vb, Bahama-szigetek, döntő

 

    Sport 1

15.00: Kézilabda, női BL, a 3. helyért

17.15: Kézilabda, női BL, döntő

20.15: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Dánia-Magyarország

 

    Sport 2

12.15: Jégkorong, vb, csoportmérkőzés, Szlovénia-Kanada

16.15: Labdarúgás, Primera División, Valencia-Osasuna

18.30: Labdarúgás, Primera División, Deportivo La Coruna-Espanyol

20.45: Labdarúgás, Primera División, Málaga-Celta Vigo

 

    Sport M

13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

11.45: Labdarúgás, U17-es Eb, Németország-Szerbia

14.00: Kerékpár, Giro d'Italia, 3. szakasz

17.30: Labdarúgás, U17-es Eb, Norvégia-Hollandia

22.00: Labdarúgás, MLS, New York City-Atlanta United

 

    Eurosport 2

15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Hamburg-Mainz

17.30: Labdarúgás, Bundesliga, Freiburg-Schalke

20.45: Strandlabdarúgás, vb, Bahama-szigetek, a 3. helyért

22.15: Strandlabdarúgás, vb, Bahama-szigetek, döntő

 

    Digisport 1

 9.05: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Hockenheim

12.25: Labdarúgás, Serie A, Udinese-Atalanta

14.55: Labdarúgás, Serie A, Genoa-Internazionale

17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Anderlecht-Waregem

20.25: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-AS Roma

22.55: Labdarúgás, argentin bajnokság

 

    Digisport 2

11.45: Amerikaifutball, HFL, Budapest Wolves-Miskolc Steelers

14.55: Labdarúgás, Serie A, Lazio-Sampdoria

17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Lyon-Nantes

20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Marseille-Nice 

 

    Digisport 3

11.00: Tenisz, WTA-torna, Madrid

14.55: Labdarúgás, Serie A, Chievo-Palermo

17.00: Tenisz, WTA-torna, Madrid 

 

    Spíler TV

 1.05: Jégkorong, NHL, rájátszás, Washington Capitals-Pittsburgh Penguins

 8.10: Autósport, Supercars bajnokság, Perth SuperSprint

 9.55: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, Moto3, Moto2, MotoGP, futamok

16.35: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-Manchester United

 

    Super TV2

14.05: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Southampton

 

Forrás: MTI