Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2014-12-19
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

December 19., péntek:

    M1

15.15: Kézilabda, női Eb, az 5. helyért, Magyarország-Franciaország, Budapest

 

    Sport 1

15.15: Kézilabda, női Eb, az 5. helyért, Magyarország-Franciaország, Budapest

17.45: Kézilabda, női Eb, 1. elődöntő, Spanyolország-Montenegró, Budapest

20.15: Kézilabda, női Eb, 2. elődöntő, Norvégia-Svédország, Budapest

    

    Sport M

13.35: Lóverseny, futam

    

    Eurosport

12.00: Alpesi sí, világkupa, Val Gardena, férfi lesiklás

13.30: Síugrás, világkupa, Engelberg, selejtező

14.30: Sílövészet, világkupa, Pokljuka, férfi sprint

19.15: Lovaglás, Nemzetközi Lovas Bemutató, díjugratás, London

    

    Eurosport 2

10.45: Hódeszka, világkupa, Montafon

12.45: Északi összetett, világkupa, Ramsau, síugrás

20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Bayern München

    

    Digisport 1

18.00: Vízilabda, női bajnokság, ZF-Eger - EKF Hungerit

20.00: Vízilabda, férfi bajnokság, ZF-Eger - Tiszavirág Szeged

    

    Digisport 2

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Nyizsnyij Novgorod-Unics Kazany

21.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Panathinaikosz-Barcelona

 

December 20., szombat:

 

    Sport 1

1.30: Jégkorong, NHL, Detroit Red Wings-New York Islanders

16.00 és 20.00: Darts, vb, London

 

    Sport 2

15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Cordoba

18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Real Sociedad

20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Valencia

22.15: Amerikaifutball, NFL

 

    Sport M

14.55: Lóverseny, futam

    

    SportKlub

18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Cesena

 

    Eurosport

11:00: Sílövészet, világkupa, Pokljuka, női üldözéses

12.00: Alpesi sí, világkupa, Val Gardena, férfi szuper-óriásműlesiklás

13.30: Sílövészet, világkupa, Pokljuka, férfi üldözéses

14.15: Síugrás, világkupa, Engelberg

21:00: Küzdosport, King of Kings

 

    Eurosport 2

10:15: Alpesi sí, világkupa, Val d'Isere, női lesiklás

11:45: Északi összetett, világkupa, Ramsau, síugrás

12:30: Sífutás, világkupa, Davos, férfi 15 km, szabadstílus

15:15: Labdarúgás, német bajnokság, Bremen-Dortmund

18:30: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-1. FC Köln

20:30: Labdarúgás, klub-vb, döntő, Real Madrid-San Lorenzo, Marrákes

 

    Digisport 1

3:00: Ökölvívás, profi gála, WBC félnehézsúlyú címmérkőzés, Adonis Stevenson-Dmitrij Szuhockij 

13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Crystal Palace

15:45: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Manchester United 

20:25: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-AC Milan

 

    Digisport 2

16:55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Montpellier 

 

December 21., vasárnap:

    M1

17.45: Kézilabda, női Eb, döntő, Budapest

 

    Sport 1

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Deportivo

14.15: Labdarúgás, holland bajnokság, Excelsior-Ajax

17.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Getafe

19.00: Labdarúgás, spanyol másodosztály, Valladolid-Barcelona B

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Atlético Madrid

 

    Sport 2

15.15: Kézilabda, női Eb, a 3. helyért, Budapest

19.00: Amerikaifutball, NFL

22.15: Amerikaifutball, NFL

 

    Sport M

14.55: Lóverseny, futam

17.00: Kosárlabda, Adria Liga, Cedevita-Szolnoki Olaj

 

    SportKlub

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Hellas Verona-Chievo

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Empoli

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Etienne-Evian

    

    Eurosport

9:15: Alpesi sí, világkupa, Alta Badia, férfi óriásműlesiklás, 1.futam

11:15: Sílövészet, világkupa, Pokljuka, női tömegrajtos

12:15: Alpesi sí, világkupa, Alta Badia, férfi óriásműlesiklás, 2. futam

13:30: Sílövészet, világkupa, Pokljuka, férfi tömegrajtos

14:15: Síugrás, világkupa, Engelberg

 

    Eurosport 2

10:15: Alpesi sí, világkupa, Val d'Isere, női szuper-óriásműlesiklás

11:45: Északi összetett, világkupa, Ramsau, síugrás

12:30: Sífutás, világkupa, Davos, férfi és női sprint

15:15: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Hoffenheim

17:30: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Hannover

 

    Digisport 1

14:25: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-Sunderland 

16:40: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Arsenal

20:40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Lazio

 

    Digisport 2

13:55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Lille

20:55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Olympique Lyon

 

Forrás: MTI