Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2016-06-24
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Június 24., péntek:

    Sport 1

 9.00: Strandröplabda, Kontinentális-kupa, Stavanger

 

    Sport 2

13.00: Lósport, futam

 

    Sport M

15.15, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

13.00: Tenisz, ATP-torna, Nottingham

19.00: Sznúker, Európa Torna

 

    Eurosport 2

10.00 és 15.00: Sznúker, Európa Torna

 

    Digisport 1

 8.55: Motorsport, Moto3, Holland Nagydíj, 1. szabadedzés

 9.50: Motorsport, MotoGP, Holland Nagydíj, 1. szabadedzés

10.50: Motorsport, Moto2, Holland Nagydíj, 1. szabadedzés 

14.00: Tenisz, WTA-torna, Eastbourne

 

    Digisport 2

13.05: Motorsport, Moto3, Holland Nagydíj, 2. szabadedzés

14.00: Motorsport, MotoGP, Holland Nagydíj, 2. szabadedzés

15.00: Motorsport, Moto2, Holland Nagydíj, 2. szabadedzés

 

Június 25., szombat:

    M4 Sport

13.25: Autósport, DTM, Norisring, 1. futam

15.00: Labdarúgás, Európa-bajnokság, nyolcaddöntő, Svájc-Lengyelország

18.00: Labdarúgás, Európa-bajnokság, nyolcaddöntő, Wales - Észak-Írország

21.00: Labdarúgás, Európa-bajnokság, nyolcaddöntő, Horvátország-Portugália

 

    Sport 1

17.00: Cselgáncs, Grand Prix, Budapest, 1. nap

20.00: Ökölvívás, profi gála, London, Anthony Joshua-Dominic Breazeale

 

    Sport 2

10.00: Strandröplabda, Kontinentális-kupa, Stavanger

 

    Sport M

15.00, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

10.00: Kajak-kenu, Európa-bajnokság, Moszkva

15.00: Tenisz, ATP-torna, Nottingham

21.15: Lósport, Global Champions Tour, Monaco

 

    Eurosport 2

15.00: Autósport, túraautó-világbajnokság, Portugália

23.00: Labdarúgás, MLS, Seattle Sounders-New York City FC

 

    Digisport 1

 8.55: Motorsport, Moto3, Holland Nagydíj, 3. szabadedzés

 9.50: Motorsport, MotoGP, Holland Nagydíj, 3. szabadedzés

10.50: Motorsport, Moto2, Holland Nagydíj, 3. szabadedzés

14.30: Tenisz, WTA-torna, Eastbourne, döntő

17.10: Autósport, F3 Európa-bajnokság, Norisring, 2. futam

18.10: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Noisring, 1. futam

19.00: Küzdősport gála, Dunaújváros

22:00: K-1, Glory-sorozat, Hollandia 

 

    Digisport 2

12.30: Motorsport, Moto3, Holland Nagydíj, időmérő edzés

13.25: Motorsport, MotoGP, Holland Nagydíj, 4. szabadedzés

14.10: Motorsport, MotoGP, Holland Nagydíj, időmérő edzés

15.00: Motorsport, Moto2, Holland Nagydíj, időmérő edzés

 

Június 26., vasárnap:

    M4 Sport

13.15: Autósport, DTM, Norisring, 1. futam

15.00: Labdarúgás, Európa-bajnokság, nyolcaddöntő, Franciaország-Írország

18.00: Labdarúgás, Európa-bajnokság, nyolcaddöntő, Németország-Szlovákia

21.00: Labdarúgás, Európa-bajnokság, nyolcaddöntő, Magyarország-Belgium

 

    Sport 1

 2.00: Labdarúgás, Copa America, a 3. helyért, Egyesült Államok-Kolumbia

17.00: Cselgáncs, Grand Prix, Budapest, 2. nap

 

    Sport 2

10.30: Strandröplabda, Kontinentális-kupa, Stavanger

 

    Sport M

13.00 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

10.00 és 13.00: Kajak-kenu, Európa-bajnokság, Moszkva

16.00: Autósport, túraautó-világbajnokság, Portugália

18.00: Kerékpár, brit bajnokság

 

    Eurosport 2

11.15 és 12.30: Autósport, túraautó Európa-bajnokság, Portugália

13.00: Kerékpár, országúti verseny, Franciaország

15.00: Motorsport, motokrossz világbajnokság, Olaszország

 

    Digisport 1

 9.50: Autósport, F3 Európa-bajnokság, Noisring, 3. futam

10.55: Motorsport, Moto3, Holland Nagydíj, futam

12.15: Motorsport, Moto2, Holland Nagydíj, futam

13.55: Motorsport, MotoGP, Holland Nagydíj, futam

15.50: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Noisring, 2. futam

19.10: Autósport, IndyCar, Road America

 

Forrás: MTI