Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2016-01-01
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Január 1., péntek:  

    M4 Sport

17.57: Jégkorong, MOL Liga, Ferencváros-Újpest

 

    Sport 1

14.00 és 20.30: Darts, PDC-világbajnokság

 

    Sport 2

19.00: Jégkorong, NHL, Boston Bruins-Montreal Canadiens

 

    Eurosport 1

13.45: Síugrás, Négysáncverseny, Garmisch-Partenkirchen

16.00: Sífutás, világkupa, Svájc

 

    Digisport 1

11.30 és 14.00: Tenisz, Abu-Dzabi meghívásos torna

 

Január 2., szombat:

    Sport 1

15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Barcelona

20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Levante

 

    Sport 2

21.00: Darts, PDC-világbajnokság, elődöntők

 

    Eurosport 1

12.45 és 15.15: Sífutás, világkupa, Lenzerheide

13.45: Síugrás, Négysáncverseny, selejtező, Innsbruck

21.00: Kerékpár, Egyesült Királyság

 

    Eurosport 2

15.30: Darts, BDO-világbajnokság

 

    Digisport 1

13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Liverpool

15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Newcastle

18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Manchester City

 

    Digisport 2

14.00 és 16.00: Tenisz, Abu-Dzabi meghívásos torna

 

    Digisport 3

13.25: Labdarúgás, skót bajnokság, Dundee FC-Dundee United

 

Január 3., vasárnap:

    M4 Sport

17.00: Vízilabda, Volvo Kupa, Szlovákia-Spanyolország

19.00: Vízilabda, Volvo Kupa, Magyarország-Olaszország

 

    Sport 1

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Rayo Vallecano-Real Sociedad

15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Sevilla

19.30: Darts, PDC-világbajnokság, döntő

 

    Sport 2

13.00: Futsal, spanyol bajnokság

20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Real Madrid

22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Arizona Cardinals-Seattle Seahawks

 

    Eurosport 1

11.30: Sífutás, világkupa, Lenzerheide

13.45: Síugrás, Négysáncverseny, Innsbruck

19.00 és 20.35: Darts, BDO-világbajnokság

 

    Eurosport 2

13.15: Sífutás, világkupa, Lenzerheide

15.15 és 22.00: Darts, BDO-világbajnokság

 

    Digisport 1

3.00: Tenisz, Hopman Kupa, Ausztrália-Németország

14.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Chelsea

16.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Tottenham

 

    Digisport 2

3.50: Tenisz, Brisbane, Ausztrália

13.25: Labdarúgás, skót bajnokság, St. Johnstone-Aberdeen

 

    Digisport 3

10.30: Tenisz, Hopman Kupa, Ausztrália-Csehország

 

Forrás: MTI