Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2014-07-18
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Július 18., péntek:

    M1

17.20: Vízilabda, Európa-bajnokság, nők, A csoport, Magyarország-Görögország

 

    Sport 1

12.00: Tenisz, ATP-torna, Hamburg, negyeddöntők

 

    Sport 2

14.45: Kajak-kenu, ifjúsági és U23-as vb, Szeged, 2. nap

20.00: Tenisz, ATP-torna, Bogota, negyeddöntők

 

    Sport M

20.15: Lóverseny, futam

 

    Eurosport

14.15: Kerékpár, Tour de France, 13. szakasz, Saint Etienne - Chamrousse

17.45: Vívás, világbajnokság, Kazany, Oroszország

 

    Digisport

11.00: Tenisz, WTA-torna, Bastad, negyeddöntők

17.45: Kosárlabda, férfi barátságos mérkőzés, Magyarország-Szlovákia, Kecskemét

20.00: Atlétika, Gyémánt Liga, Monaco

 

    Digisport2

18.55: Labdarúgás, Lisbon Honour Cup, Benfica-Estoril

21.00: Labdarúgás, Lisbon Honour Cup, Sporting-Belenenses

 

Július 19., szombat:

    M1

13.45: Forma-1, Német Nagydíj, időmérő edzés, Hockenheim

20.20: Vízilabda, Európa-bajnokság, férfiak, B csoport, Németország-Magyarország

 

    Duna

18.30: Labdarúgás, U19-es Európa-bajnokság, Magyarország-Ausztria

 

    Sport 1

8.45: Kajak-kenu, ifjúsági és U23-as vb, Szeged, 3. nap, döntők

15.30: Tenisz, ATP-torna, Hamburg, elődöntők

 

    Sport 2

14.45: Kajak-kenu, ifjúsági és U23-as vb, Szeged, 3. nap, 200 méteres elődöntők

17.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Ausztria, Valencia-Nürnberg

20.00: Tenisz, ATP-torna, Bogota, elődöntők

 

    Sport M

15.00: Lóverseny, futam

 

    Sportklub

19.30: Atlétika, IAAF World Challenge League 2014, Madrid

 

    Eurosport

12.00: Kerékpár, Tour de France, 14. szakasz, Grenoble-Risoul

17.45: Labdarúgás, U19-es Európa-bajnokság, csoportmérkőzés

20.00: Labdarúgás, U19-es Európa-bajnokság, csoportmérkőzés

 

    Eurosport 2

8.30: Ausztrál futball, Ausztrál Liga, 18. forduló, St Kilda FC-Fremantle

13.00: Vízilabda, Európa-bajnokság, férfiak, A csoport, Grúzia-Oroszország

14.30: Vízilabda, Európa-bajnokság, férfiak, A csoport, Románia-Görögország

17.15: GP3 sorozat, Németország, 1. futam

17.45: Labdarúgás, U19-es Európa-bajnokság, csoportmérkőzés

20.30: Vízilabda, Európa-bajnokság, férfiak, B csoport, Németország-Magyarország

 

    Digisport

13.00: Tenisz, WTA-torna, Bastad, elődöntők

15.00: Autóverseny, F3, Silverstone, 1. futam

15.55: Vízilabda, Európa-bajnokság, férfiak, B csoport, Horvátország-Szerbia

17.20: Autóverseny, GP3, Német Nagydíj, 1. futam

18.55: Vízilabda, Európa-bajnokság, férfiak, A csoport, Montenegró-Olaszország

20.40: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Recreativo de Huelva-Barcelona

    

    Digisport2

15.35: Autóverseny, GP2, Német Nagydíj, 1. futam

18.30: Atlétika, nemzetközi verseny, Heusden-Zolder

22.00: Autósport, IndyCar, Streets of Toronto, 1. nap

 

Július 20., vasárnap:

    M1

13.30: Forma-1, Német Nagydíj, futam, Hockenheim 

17.20: Vízilabda, Európa-bajnokság, nők, A csoport, Nagy-Britannia - Magyarország

 

    Sport 1

8.45: Kajak-kenu, ifjúsági és U23-as vb, Szeged, 4. nap, döntők

15.00: Tenisz, ATP-torna, Hamburg, döntő

 

    Sport2

13.45: Kajak-kenu, ifjúsági és U23-as vb, Szeged, 4. nap, döntők

22.00: Tenisz, ATP-torna, Bogota, döntő

 

    Sport M

15.00: Lóverseny, futam

 

    Sportklub

0.00: Labdarúgás, Major League Soccer, Philadelphia Sporting KC-LA Galaxy

19.15: Atlétika, British Athletics Sainsbury's Anniversary Games

 

    Eurosport

8.30: Autóverseny, Auto GP, Ausztria, 1. futam

9.30: Autóverseny, GP3, Hockenheim, Németország, 2. futam

11.45: Autóverseny, Porsche szuperkupa, Hockenheim, Németország

14.15: Kerékpár, Tour de France, 15. szakasz, Tallard-Nimes

17.45: Salakmotor, Európa-bajnokság

 

    Eurosport 2

11.30: Autóverseny, Auto GP, Ausztria, 2. futam

14.30: Superbike, Egyesült Királyság bajnoksága, 1. futam

17.30: Superbike, Egyesült Királyság bajnoksága, 2. futam

 

    Digisport

9.20: Autóverseny, GP3, Német Nagydíj, 2. futam

10.30: Autóverseny, GP2, Német Nagydíj, 2. futam

11.40: Autóverseny, Porsche szuperkupa, Hockenheim, Németország

12.25: Autóverseny, F3 Open, Silverstone, 2. futam

14.00: Tenisz, WTA-torna, Bastad, döntő

16.00: Vízilabda, Európa-bajnokság, nők, B csoport, Olaszország-Spanyolország

20.55: Labdarúgás, Lisbon Honour Cup, döntő

 

    Digisport2

13.25: Autóverseny, GT Open, Silverstone, 2. futam

18.45: Labdarúgás, Lisbon Honour Cup, bronzmérkőzés

21.40: Autóverseny, IndyCar, Streets of Toronto, 2. nap

 

Forrás: MTI