Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2014-06-27
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Június 27., péntek:

    Eurosport:

8.45 és 13.30 Sznúker, Wuxi klasszikus, Vuhszi, Kína, negyeddöntő 

 

    SportM 

20.15: Lóverseny, futam

 

    Digisport 1

12.30: Tenisz, Grand Slam, Wimbledon

 

    Digisport 2

8.55: Motorsport, Holland Nagydíj, Moto3, 3. szabadedzés

9.50: Motorsport, Holland Nagydíj, MotoGP, 3. szabadedzés

12.30 és 17.50: Tenisz, Grand Slam, Wimbledon

 

Június 28., szombat:

    M1

17.40: Labdarúgás, világbajnokság, Brazília, nyolcaddöntő, Brazília-Chile

21.40: Labdarúgás, világbajnokság, Brazília, nyolcaddöntő, Kolumbia-Uruguay

 

    Sport 1

19.00: Salakmotor, Dán GP, Koppenhága

 

    Sport 2

15.00: Lóverseny, futam

 

    Sportklub

2.00: Labdarúgás, Major League Soccer, NY Red Bulls - Toronto FC

22.00: Kosárlabda, ACB Liga, döntő, Real Madrid - FC Barcelona

 

    Eurosport

8.45, 13.30, 14.40: Sznúker, Wuxi klasszikus, Vuhszi, Kína, elődöntő

12.30: Autóverseny, világbajnokság, Moszkva, Oroszország, 1. futam

21.00: Lovaglás, GCT, Monaco

 

    Eurosport 2

8.30: Ausztrál futball liga, Fremantle - West Coast Eagles

13.15 és 17.15 Darts

 

    Digisport 1

3.00: Ökölvívás, ESPN Friday Night Fights

12.30: Tenisz, Grand Slam, Wimbledon

 

    Digisport 2

10.50: Motorsport, Holland Nagydíj, Moto3, futam

12.10: Motorsport, Holland Nagydíj, Moto2, futam

13.50: Motorsport, Holland Nagydíj, MotoGP, futam

15.15: Tenisz, Grand Slam, Wimbledon 

22:00 Autósport, IndyCar, Reliant Park, Houston 

 

Június 29., vasárnap:

    M1

13.25: Autósport, DTM Futam, Norisring

17.35: Labdarúgás, világbajnokság, Brazília, nyolcaddöntő, Hollandia - Mexikó

21.40: Labdarúgás, világbajnokság, Brazília, nyolcaddöntő, Costa Rica - Görögország

 

    Sport 1

3.00: Ökölvívás, Profi gála, Omaha, Terence Crawford - Yuriorkis Gamboa

 

    Sport 2

15.00: Lóverseny, futam

 

    Eurosport

8.45 és 14.40: Sznúker, Wuxi klasszikus, Vuhszi, Kína, döntő

12.30: Autóverseny, világbajnokság, Moszkva, Oroszország, 2. futam

 

    Eurosport 2

13.30: Superbike-világbajnokság, Egyesült Királyság, 1. futam

17.15: Superbike-világbajnokság, Egyesült Királyság, 2. futam

 

    Digisport 1

1.30: Autósport, NASCAR, Sprint Cup, Quaker State 400

14.45: Kosárlabda, női felkészülési mérkőzés, Magyarország-Ausztria, Szombathely

21.40: Autósport, IndyCar, Reliant Park, Houston

 

Forrás: MTI