Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2015-11-06
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

November 6., péntek:

    M4 Sport

17.57: Kosárlabda, férfi NB I, TLI-Alba Fehérvár - PVSK-PANNONPOWER

 

    Sport 2

13.45: Lósport, futam

20.45: Labdarúgás, angol FA Kupa, Salford County-Notts County

 

    Eurosport

8.30: Sznúker, Euro Tour, Szófia

21.30: Ökölvívás, nehézsúlyú mérkőzés, Lazaridisz-Estenfelder, Frankfurt

 

    Eurosport 2

8.30, 10.00, 12.00 és 14.00: Műkorcsolya, Grand Prix, Kína

17.45: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Zaglebie Lubin-Wisla Kraków

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hannover-Hertha BSC

 

    Digisport 1

8.55, 9.50, és 10.50: Gyorsaságimotoros-vb, Valenciai Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 1. szabadedzés

15.00: Úszás, világkupa, Dubaj

19.30: Tenisz, ATP-torna, Párizs

 

    Digisport 2

14.00: Tenisz, ATP-torna, Párizs

18.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Lokomotiv Kuban Krasznodar-Karsiyaka Izmir

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Rennes

 

    Digisport 3

13.00, 14.00, és 15.00: Gyorsaságimotoros-vb, Valenciai Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 2. szabadedzés

18.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Zalgiris Kaunas-Barcelona

20.45: Kosárlabda, férfi Euroliga, Unicaja Málaga-Dinamo Sassari

 

November 7., szombat:

    M4 Sport

14.27: Kézilabda, férfi Provident Kupa, Magyarország-Fehéroroszország, Debrecen

16.27: Kézilabda, férfi Provident Kupa, Magyarország B-Argentína, Debrecen

18.27: Labdarúgás, NB II, Siófok-Csákvár

20.27: Vízilabda, férfi ob I, Szolnok-Eger

21.59: Rövidpályás gyorskorcsolya világkupa, Toronto

 

    Sport 1

17.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, FTC-Rail Cargo Hungaria - Thüringer HC

22.00: Jégkorong, NHL, Los Angeles Kings-Florida Panthers

 

    Sport 2

13.00: Futsal, spanyol bajnokság, ElPozo Murcia-Barcelona

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Valencia

18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Deportivo La Coruna

21.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Málaga-Betis

 

    Sport M

13.55: Lósport, futam

 

    Eurosport

8.30: Sznúker, Euro Tour, Szófia

21.30: Küzdősport, World Grand Prix Series

 

    Eurosport 2

6.30: Kerékpár, Tour of Taihu Lake, Kína

8.00, 9.30, 11.45, 14.00: Műkorcsolya, Grand Prix, Kína

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-VfB Stuttgart

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, SV Darmstadt-Hamburger SV

 

    Digisport 1

8.55, 9.50, 10.50: Gyorsaságimotoros-vb, Valenciai Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 3. szabadedzés

12.30: Gyorsaságimotoros-vb, Valenciai Nagydíj, Moto3, időmérő edzés

13.25: Gyorsaságimotoros-vb, Valenciai Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés

14.05 és 15.00: Gyorsaságimotoros-vb, Valenciai Nagydíj, MotoGP és Moto2, időmérő edzés

15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-West Bromwich

18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Stoke City-Chelsea

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Atalanta

 

    Digisport 2

6.55: Autósport, Formula E, Malajzia, a futam

14.30: Tenisz, ATP-torna, Párizs

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Bastia

22.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Corinthians-Coritiba

 

    Digisport 3

13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Bournemouth-Newcastle

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Toulouse

 

November 8., vasárnap:

    M4 Sport

12.57: Kézilabda férfi Provident Kupa, Magyarország-Argentína, Debrecen

14.57: Labdarúgás, NB II, Mezőkövesd-Budaörs

17.57: Vízilabda, férfi ob I, A-Híd OSC Újbuda - FTC-PQS Waterpolo

20.15: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Toronto

 

    Sport 1

2.30: Ökölvívás, Timothy Bradley-Brandon Rios, Las Vegas

12.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Espanyol

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Villarreal

18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Sporting Gijón

20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Real Madrid

 

    Sport 2

12.30: Labdarúgás, holland bajnokság, PSV Eindhoven-Utrecht

14.30: Labdarúgás, holland bajnokság, Feyenoord-Ajax

16.30, Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Győri Audi ETO KC-Hypo Niederösterreich

19.00: Amerikaifutball, NFL, Carolina Panthers-Green Bay Packers

22.30: Amerikaifutball, NFL, Indianapolis Colts-Denver Broncos

 

    Sport M

10.55: Lósport, futam

 

    Eurosport

9.00, 12.00, 16.00 és 19.00: Sznúker, Euro Tour, Szófia

14.20: Lovaglás, világkupa, Verona

21.00: Labdarúgás, MLS, New York Red Bulls-DC United

23.00: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Chile

 

    Eurosport 2

6.30: Kerékpár, Tour of Taihu Lake, Kína

8.00: Műkorcsolya, Grand Prix, Kína

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Schalke 04

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, FC Augsburg-Werder Bremen

19.45: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Chile

23.00: Labdarúgás, MLS, Colombus Crew-Montreal Impact

 

    Digisport 1

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Internazionale

14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Lazio

17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Tottenham

21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon - Saint-Etienne

23.10: Labdarúgás, brazil bajnokság, Cruzeiro-Sao Paulo

 

    Digisport 2

0.30: Labdarúgás, argentin bajnokság

10.55: Gyorsaságimotoros-vb, Valenciai Nagydíj, Moto3, futam

12.15: Gyorsaságimotoros-vb, Valenciai Nagydíj, Moto2, futam

13.35: Gyorsaságimotoros-vb, Valenciai Nagydíj, MotoGP, futam

15.05: Tenisz, ATP-torna, Párizs, döntő

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Udinese

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Fiorentina

 

    Digisport 3

14.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Manchester City

16.55: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Boavista

20.00: Autósport, NASCAR, Texas

 

Forrás: MTI