Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2016-02-19
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Február 19., péntek:

    M4 Sport

15.30: Kosárlabda, férfi Magyar Kupa, negyeddöntő, Atomerőmű SE-Egis Körmend

    

    Sport 1

16.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Baia Mare-Thüringer HC

18.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Győri Audi ETO KC-Savehof

 

    Sport 2

17.30: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro

12.00: Lósport, futam

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

10.15: Alpesi sí, világkupa, Chamonix, férfi kombináció, lesiklás

11.45: Alpesi sí, világkupa, La Thuile, női lesiklás

13.45: Alpesi sí, világkupa, Chamonix, férfi kombináció, műlesiklás

15.00: Északi összetett, világkupa, Lahti

16.45: Síugrás, világkupa, Lahti

20.00: Sznúker, Welsh Open, Cardiff 

 

    Eurosport 2

12.45: Északi összetett, világkupa, Lahti

13.45: Sznúker, Welsh Open, Cardiff 

15.30: Kerékpározás, Andalúziai körverseny, 3. szakasz

17.45: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Jagiellonia Bialystok-Slask Wroclaw

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-Hamburger SV

 

    Digisport 1

14.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Juventus

 

    Digisport 2

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Nice

 

    Digisport 3

18.30: Tenisz, ATP-torna, Delray Beach

 

Február 20., szombat:

    M4 Sport

14.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Diósgyőri VTK-Budapest Honvéd

16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest FC-MTK Budapest

19.15: Kosárlabda, női Eb-selejtező, Magyarország-Szlovákia

22.00: Ökölvívás, profi gála, Salgótarján

 

    Sport 1

13.00: Futsal, spanyol bajnokság, Movistar Inter-ElPozo Murcia

14.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Rosztov-Don - Fleury

16.45: Kézilabda, női KEK, negyeddöntő, első mérkőzés, Érd-Issy Paris

18.45: Kézilabda, női BL, középdöntő, Larvik - FTC-Rail Cargo Hungaria

21.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Eibar

 

    Sport 2

13.45: Labdarúgás, FA Kupa, nyolcaddöntő, Arsenal-Hull City

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Las Palmas-FC Barcelona

18.15: Labdarúgás, FA Kupa, nyolcaddöntő, Bournemouth-Everton

20.15: Labdarúgás, FA Kupa, nyolcaddöntő, Watford-Leeds United

22.00: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro, elődöntő

 

    Sport M

13.00 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

10.30: Alpesi sí, világkupa, női lesiklás

12.15: Sífutás, világkupa, női és férfi sprint

15.00: Északi összetett, világkupa, sprint csapatverseny, sífutás

16.15: Síugrás, világkupa, csapatverseny

20.00: Sznúker, Welsh Open, elődöntő

 

    Eurosport 2

11.30: Északi összetett, világkupa, sprint csapatverseny, síugrás

12.15: Alpesi sí, világkupa, férfi lesiklás

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-SV Darmstadt 98

 

    Digisport 1

0.00: Tenisz, ATP-torna, Delray Beach

16.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj, döntő

18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Verona-Chievo

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Sampdoria

 

    Digisport 2

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Reims

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Troyes

22.10: Labdarúgás, argentin bajnokság, Gimnasia LP-Olimpo

 

    Digisport 3

15.30: Futsal, férfi Magyar Kupa, elődöntő, Rába ETO-Berettyóújfalu

17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Standard Liege-Charleroi

21.00: Tenisz, ATP-torna, Delray Beach, egyes, elődöntő

 

Február 21., vasárnap:

    M4 Sport

14.30: Labdarúgás, Markantil Bank NB II, Gyirmót-Szeged

17.00: Kosárlabda, férfi Magyar Kupa, döntő

 

    Sport 1

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Rayo Vallecano-Sevilla

16.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Barcelona - MOL-Pick Szeged

20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Villarreal

 

    Sport 2

0.00: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro, elődöntő

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Málaga-Real Madrid

18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Real Sociedad

22.30: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro, döntő

 

    Sport M

12.00 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

8.00: Lovassport, Hong Kong Masters

11.00: Sífutás, világkupa, férfi üldözéses verseny

13.30: Északi összetett, világkupa, Gundersen

14.30: Síugrás, világkupa, egyéni

16.45: Atlétika, rúdugró gála

20.00: Sznúker, Welsh Open, döntő

 

    Eurosport 2

8.45: Sífutás, világkupa, női üldözéses verseny

11.00: Alpesi sí, világkupa, női szuperóriás-műlesiklás

12.30: Szánkó, világkupa, férfi 2. futam

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Borussia Dortmund

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-VfB Stuttgart

 

    Digisport 1

0.00: Tenisz, ATP-torna, Delray Beach, páros, elődöntő

2.00: Tenisz, ATP-torna, Delray Beach, egyes, elődöntő

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Fiorentina

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Frosinone-SS Lazio

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Palermo

 

    Digisport 2

13.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-St. Étienne

16.00: Futsal, férfi Magyar Kupa, döntő

17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Beveren-RSC Anderlecht

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Olympique Lyon

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Empoli

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Caen-Rennes

19.10: Autósport, NASCAR, Daytona 500

 

Forrás: MTI