Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2014-02-28
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Február 28., péntek:

    Duna

14.30: Labdarúgás, Ness Hungary NB II, Dunaújváros-Nyíregyháza Spartacus FC

 

    Sport 1

18.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-MVM Paks

 

    Sport 2

14.00: Tenisz, ATP-torna, Dubaj

20.15: Lóverseny

 

    Sport Klub

18.55: Jégkorong, osztrák bajnokság, Sapa Fehérvár AV19-Graz

 

    Eurosport

11.30: Alpesi sí, Világkupa, Kvitfjell

13.45 és 16.30: Északi összetett, Világkupa, Lahti

15.15: Síugrás, Világkupa, Lahti

20.00: Sznúker, Wales Open, Newport

 

    Eurosport 2

9.00 és 13.00: Alpesi sí, junior vb, Jasna

14.00: Sznúker, Wales Open, Newport

18.30: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Fotuna Düsseldorf-Arminia Bielefeld

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha Berlin-Freiburg

 

    Digisport 1

18.45: Vízilabda, férfi ob I, Racionet Honvéd - Szolnoki Dózsa-Közgép

20.30: Labdarúgás, francia bajnokság, Evian-Nantes

 

    Digisport 2

16.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Lokomotiv Kuban Krasznodar

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-Olympiakosz

 

Március 1., szombat:

    M1

13.55: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Újpest FC

 

    Sport 1

15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Szombathelyi Haladás-MTK Budapest

18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, PMFC-Matias - Videoton FC

20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd-Zsóry FC - Kecskeméti TE-Phoenix Mecano

 

    Sport 2

1.00 és 5.00: Tenisz, ATP-torna, Acapulco, elődöntő

15.00: Lóverseny

16.00: Tenisz, ATP-torna, Dubaj

20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Espanyol

 

    Sport M

20.00: Kosárlabda, Adria Liga, Buducsnoszt-Szolnoki Olaj

 

    Sportklub

19.45: Labdarúgás, francia bajnokság, Sochaux-Girondins Bordeaux

 

    Eurosport

10.00: Alpesi sí, világkupa, Crans Montana, női lesiklás

11.30: Alpesi sí, világkupa, Kvitfjell, férfi lesiklás

13.00: Sífutás, világkupa, Lahti, férfi és női sprint

15.00: Északi összetett, világkupa, Lahti, sprint csapatverseny

16.15: Síugrás, világkupa, Lahti, csapatverseny

20.00: Sznúker, Wales Open, Newport

 

    Eurosport 2

11.00: Északi összetett, világkupa, Lahti, síugrás

14.00: Síugrás, női vb, Románia

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-1. FC Nürnberg

18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Schalke 04

21.00: Motokrossz-vb, Katar

 

    Digisport 1

3.00: Ökölvívás, ESPN Friday Night Fights

15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Fulham-Chelsea

18.20: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-FC Liverpool

20.25: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Krim Ljubljana-Győri Audi ETO

 

Március 2., vasárnap:

    M1

16.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Győri ETO FC

 

    Sport 1

3.00: Ökölvívás, profi gála, San Antonio, Júlio César Chávez-Bryan Vera

12.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Rayo Vallecano-Valencia

14.15: Labdarúgás, holland bajnokság, Feyenoord-Ajax

16.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Real Madrid

19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Real Sociedad

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Almería

 

    Sport 2

4.00: Tenisz, ATP-torna, Acapulco, döntő

15.00: Lóverseny

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Diósgyőri VTK - DVSC-TEVA

22.45: Pályakerékpáros vb, Calí

 

    Sportklub

13.00: Kosárlabda, ACB Liga, Real Madrid-Iberostar Tenerife

14.50: Labdarúgás, olasz bajnokság, Hellas Verona-Bologna

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-Montpellier

20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Lazio

 

    Eurosport

9.45: Alpesi sí, világkupa, Crans Montana, női kombináció, lesiklás

11.00: Alpesi sí, világkupa, Kvitfjell, férfi szuper-óriásműlesiklás

12.45: Alpesi sí, világkupa, Crans Montana, női kombináció, műlesiklás

13.45: Síugrás, világkupa, Lahti

15.45 és 20.00: Sznúker, Wales Open, Newport, döntő

 

    Eurosport 2

9.45: Sífutás, világkupa, Lahti, férfi 15 km szabadstílusú

12.30: Sífutás, világkupa, Lahti, női 10 km szabadstílusú

13.45: Labdarúgás, német másodosztály, Greuther Fürth-FSV Frankfurt

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Wolfsburg

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-VfB Stuttgart

 

    Digisport 1

12.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Udinese

14.45: Labdarúgás, angol Ligakupa, döntő, Manchester City-Sunderland

17.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Cardiff City

20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Juventus

 

Forrás: MTI