Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2014-05-23
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Május 23., péntek:

    Sport 2

14.30: Tenisz, ATP-torna, Nizza, elődöntő

 

    SportM

20.15: Lóverseny, futam

 

    Eurosport

12.00: Tenisz, ATP-torna, Düsseldorf, elődöntő

14.30: Kerékpár, Giro d'Italia, 13. szakasz

19.00: Salakmotor

 

    Eurosport 2

11.30: Ausztrál Futball, Ausztrál Futball Liga, 10. forduló, Geelong Cats-North Melbourne

14.15: Tenisz, WTA-torna, Nürnberg, elődöntő

16.45: Kerékpár, norvég körverseny, 3. szakasz

20.30: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Piast Gliwice-KGHM Zaglebie Lubin

 

    Digisport 1

11.10: Autósport, GP2, Monaco, 1. futam

18.15: Kosárlabda, férfi NB I, elődöntő, 2. mérkőzés, Kaposvár-Szolnoki Olaj

 

Május 24., szombat:

    M1

10.35: Kajak-kenu, világkupa, Szeged

13.45: Forma-1, Monacói Nagydíj, időmérő

 

    Sport1

13.45: Jégkorong, vb, elődöntő, Minszk

16.15: Labdarúgás, spanyol másodosztály, Sporting-Barcelona B

20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, döntő, Real Madrid-Atlético Madrid, Lisszabon

 

    Sport 2

14.30: Tenisz, ATP-torna, Nizza, döntő

17.45: Jégkorong, vb, elődöntő, Minszk

 

     SportM

11.00 és 15.30 Alagi lovasfesztivál

15.00: Lóverseny, futam

 

    Eurosport

12.45: Kerékpár, Giro d'Italia, 14. szakasz

21.00: Küzdősport, World GP-sorozat

 

    Eurosport2

10.30: Kajak-kenu, világkupa, Szeged

12.00: Tenisz, ATP-torna, Düsseldorf, döntő

14.00: Tenisz, WTA-torna, Nürnberg, döntő

15.45: Kerékpár, World Ports Classic, Hollandia

16.30: Kerékpár, norvég körverseny, 4. szakasz

22.30: Atlétika, Bahama

 

    Digisport

3.00: ESPN Friday Night Fights

16.05: Autósport, GP2, Monaco, 2. futam

17.05: Kosárlabda, férfi NB I, elődöntő, Soproni KC-Atomerőmű

19.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, döntő, Real Madrid-Atlético Madrid, Lisszabon

 

Május 25., vasárnap:

    M1

13.30: Forma-1, Monacói Nagydíj

 

    Duna

15.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-DVSC

19.00: Labdarúgás, Magyar Kupa-döntő, Újpest-DVTK, Puskás Stadion

 

    Sport1

2.30: Kosárlabda, NBA, keleti döntő, Miami Heat-Indiana Pacers

15.15: Jégkorong-vb, a 3. helyért, Minszk

19.45: Jégkorong-vb, döntő, Minszk

    

    Sport2

14.00: Alagi lovasfesztivál

 

    SportM

15.00: Lóverseny, futam

 

    SportKlub

0.55: Labdarúgás, MLS, New York Red Bulls-Portland Timbers

12.30: Kosárlabda, spanyol bajnokság, Unicaja-Real Madrid

 

    Eurosport

9.45: Autósport, FIA túraautó-vb, Salzburgring

11.00 és 17.30: Tenisz, Roland Garros

14.30: Kerékpár, Giro d'Italia, 15. szakasz

 

    Eurosport2

9.45: Kajak-kenu, világkupa, Szeged

11.00: Tenisz, Roland Garros

 

    Digisport

3.00: Ökölvívás, profi gála, WBC, Stevenson-Fonfara

9.40: Autósport, Porsche Supercup, Monaco

16.55: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Oroszország-Szlovákia

 

    Digisport2

17.45: Autósport, Indycar, Indianapolis 500

 

Forrás: MTI