Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2013-12-27
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

December 27., péntek:

    Sport 1

13.30 és 20.00: Darts, vb, 3. forduló

 

    Sport 2

16.00: Jégkorong, KHL, Lokomotiv-Traktor

19.00: Jégkorong, KHL, Slovan-Nyeftehimik

 

    SportKlub

19.30: Kosárlabda, spanyol bajnokság, Barcelona-Gran Canaria

 

    Eurosport

14.45: Jégkorong, Spengler Kupa, Davos, CSZKA Moszkva - a Servette Geneve-Americans Rochester mérkőzés vesztese

20.00: Jégkorong, Spengler Kupa, Davos, Davos - a Kanada-Vitkovice mérkőzés vesztese

 

    Digisport 1

0.00: Amerikaifutball, NCAA, Little Ceasars Bowl, Bowling Green Falcons-Pittsburgh Panthers

3.45: Amerikaifutball, NCAA, Pointsettia Bowl, Utah State Aggies-Northern Illinois Huskies

9.30: Tenisz, férfi torna, Mubadala, az 5. helyért

12.00: Tenisz, férfi torna, Mubadala, elődöntő

 

December 28., szombat:

    Sport 1

1.30: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Toronto Maple Leafs-Buffalo Sabres

14.00: Jégkorong, KHL, alapszakasz, SZKA-Szalavat Julajev

16.45: Kosárlabda, Adria Liga, 14. forduló, Szolnoki Olaj-Zadar

20.00: Darts, vb, negyeddöntő

 

    Sport 2

13.30: Darts, vb, 3. forduló

17.30: Labdarúgás, Fehér Miklós-emléktorna, Győr

 

    SportKlub

17.00: Jégkorong, osztrák liga, Alba Volán-Vienna Capitals

 

    Eurosport

9.45: Alpesi sí, világkupa, Lienz, női óriás-műlesiklás, 1. futam

11.15: Alpesi sí, világkupa, Bormio, férfi lesiklás, edzés

12.45: Alpesi sí, világkupa, Lienz, női óriás-műlesiklás, 2. futam

13.45: Sífutás, világkupa, Tour de Ski, Oberhof, női szabadstílusú 3 km

14.30: Sífutás, világkupa, Tour de Ski, Oberhof, férfi szabadstílusú 4 km

16.00: Síugrás, világkupa, Négysáncverseny, Oberstdorf, selejtező

18.00: Sílövészet, csapat világbajnokság, Gelsenkirchen

20.00: Jégkorong, Spengler Kupa, Davos, csoportmérkőzés

 

    Eurosport 2

15.00: Jégkorong, Spengler Kupa, Davos, csoportmérkőzés

 

    Digisport 1

3.30: Amerikaifutball, NCAA, Kraft Fighting Hunger Bowl, BYU Cougars-Washington Huskies

13.40: Labdarúgás, Premier League, West Ham United-WBA

15.45: Labdarúgás, Premier League, Norwich-Manchester United

18.25: Labdarúgás, Premier League, Cardiff City-Sunderland

 

    Digisport 2

12.00: Tenisz, férfi torna, Mubadala, a harmadik helyért

14.00: Tenisz, férfi torna, Mubadala, döntő

18.00: Amerikaifutball, NCAA, Pinstripe Bowl, Rutgers Scarlet Knights-Notre Dame Fighting Irish

 

December 29., vasárnap:

    Sport 1

2.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, St. Louis Blues-Chicago Blackhawks

13.30: Labdarúgás, skót bajnokság, 19. forduló, Inverness CT-Celtic

20.00: Darts, vb, negyeddöntő

 

    Sport 2

16.00: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Dinamo Riga-Slovan

19.00: Amerikaifutball, NFL, 17. hét, Miami Dolphins-New York Jets

22.15: Amerikaifutball, NFL, 17. hét, Chicago Bears-Green Bay Packers

 

    SportKlub:

16.45: Kézilabda, férfi mérkőzés, Magyarország-Bahrein

19.00: Kosárlabda, spanyol bajnokság, Real Madrid-Barcelona

21.00: Kosárlabda, spanyol bajnokság, Rio Natura Monbus-Laboral Kutxa

 

    Eurosport

10.15: Alpesi sí, világkupa, Lienz, női műlesiklás, 1. futam

11.30: Alpesi sí, világkupa, Bormio, férfi lesiklás

13.00: Alpesi sí, világkupa, Lienz, női műlesiklás, 2. futam

14:15: Sífutás, világkupa, Tour de Ski, Oberhof, női klasszikus stílusú 10 km

15.15: Sífutás, világkupa, Tour de Ski, Oberhof, férfi klasszikus stílusú 15 km

16.15: Síugrás, világkupa, Négysáncverseny, Oberstdorf

20.15: Jégkorong, Spengler Kupa, Davos, negyeddöntő

 

    Eurosport 2

15.00: Jégkorong, Spengler Kupa, Davos, negyeddöntő

 

    Digisport 1

0.45: Amerikaifutball, NCAA, Russell Athletic Bowl, Louisville Cardinals-Miami Hurricanes

14.15: Labdarúgás, Premier League, Newcastle United-Arsenal

16.45: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Liverpool

 

    Digisport 2

2.30: Tenisz, WTA-torna, Brisbane 

14.25: Labdarúgás, Premier League, Everton-Southampton

16.55: Labdarúgás, Premier League, Tottenham-Stoke City

 

Forrás: MTI