Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2015-06-12
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Június 12., péntek:

    Sport 1

17.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Kazahsztán-Törökország

20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Horvátország-Olaszország

 

    Sport 2

13.35: Lóverseny, futam

16.30: Kosárlabda, női Eb, csoportkör, Szlovákia-Litvánia

18.45: Kosárlabda, női Eb, csoportkör, Magyarország-Svédország

20.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Lettország-Hollandia

 

    Eurosport

13.30: Kerékpározás, Criterium du Dauphiné Libéré, 6. szakasz, Franciaország

15.00: Tenisz, ATP 250-es torna, Stuttgart

 

    Eurosport 2

12.00: Tenisz, ATP-torna, Stuttgart

15.00: Tenisz, WTA-torna, Nottingham

22.45: Labdarúgás, női világbajnokság, Kanada, Ausztrália-Nigéria

 

    Digisport 1

8.55: Motorsport, gyorsasági vb, Katalán Nagydíj, 1. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2

 

    Digisport 2

13.05: Motorsport, gyorsasági vb, Katalán Nagydíj, 2. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2

17.30: Európa Játékok, Baku, nyitóünnepség

 

Június 13., szombat:

    Duna

13.45: Kézilabda, női vb-selejtező, Magyarország-Ausztria, Győr

15.40: Kézilabda, férfi eb-selejtező, Magyarország-Ukrajna, Győr

17.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Finnország-Magyarország, Helsinki

 

    Sport 1

1.30: Copa América, csoportmérkőzés, Mexikó-Bolívia

17.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Örményország-Portugália, Jereván

20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Gibraltár-Németország, Faro,

23.30: Labdarúgás, Copa América, csoportmérkőzés, Argentína-Paraguay

 

    Sport 2

17.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Budapest, 1. nap

19.00: Kosárlabda, női Eb, csoportkör, Magyarország-Litvánia, Sopron

20.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Észak-Írország-Románia, Belfast

 

    Sport M

13.55: Lóverseny, ügetés, 21. versenynap

    

    Eurosport

8.45, 9.45, 14.15, 14.45, 21.00 és 21.30: Autóverseny, Le Mans, 24 órás verseny 

11.30: Autóverseny, Renault világsorozat, Magyarország, Bulgária, 1. futam

 

    Eurosport 2

8.30: Ausztrálfutball, liga, 11. forduló, West Coast Eagles-Essendon Bombers

13.30: Tenisz, ATP-torna, Stuttgart

15.30: Kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 7. szakasz, Franciaország

19.00: Labdarúgás, női világbajnokság, Kanada, Franciaország-Kolumbia

21.00: Autóverseny, Le Mans, 24 órás verseny 

21.45: Labdarúgás, női világbajnokság, Kanada, Brazília-Spanyolország

 

    Digisport 1

8.55: Motorsport, gyorsasági vb, Katalán Nagydíj, 3. szabadedzés, Moto3, MotoGP

10.55: Vízilabda, férfi Universiade felkészülési mérkőzés, Magyarország-Szlovénia

12.30: Motorsport, gyorsasági vb, Katalán Nagydíj, Moto3, időmérő edzés

13.25: Motorsport, gyorsasági vb, Katalán Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés

14.05: Motorsport, gyorsasági vb, Katalán Nagydíj, MotoGP, Moto2, időmérő edzés

17.00: Úszás, Mare Nostrum, Monaco

19.00: Atlétika, Gyémánt Liga, New York

 

    Digisport 2

7.00, 9.30, 11.45, 12.45 és 16.00: Európa Játékok, Baku

21.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Corinthians-Internacional

    

Június 14., vasárnap:

    Sport 1

3.00: Ökölvívás, Nicholas Walters-Miguel Marriaga, New York

17.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Szlovénia-Anglia, Ljubljana 

20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Fehéroroszország-Spanyolország, Boriszov

23.30: Labdarúgás, Copa América, csoportmérkőzés, Brazília-Peru

 

    Sport 2

2.00: Jégkorong, NHL, döntő, 5. mérkőzés, Tampa Bay Lightning-Chicago Blackhawks

17.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Budapest, 2. nap

19.00: Kosárlabda, női Európa-bajnokság, csoportkör, Magyarország-Spanyolország, Sopron

20.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Svédország-Montenegró, Solna

 

    Sport M

13.55: Lóverseny, galopp, 11. versenynap

 

    Eurosport

3.00: Autóverseny

8.30, 9.00, 15.15 és 15.45: Autóverseny, Le Mans, 24 órás verseny 

 

    Eurosport 2

0.45: Labdarúgás, női világbajnokság, Kanada, Észak-Korea-Costa Rica

6.15: Labdarúgás, U20-as világbajnokság, Új-Zéland

8.30: Autóverseny, Le Mans, 24 órás verseny 

11.45: Autóverseny, Renault világsorozat, Magyarország, Bulgária, 2. futam

13.00, 16.30 és 17.00: Motokrossz, világbajnokság, Olaszország

14.30: Tenisz, ATP 250-es torna, Stuttgart, döntő

20.15: Atlétika, nemzetközi verseny, Marrakes, Marokkó

 

    Digisport 1

10.55, 12.15 és 13.55: Motorsport, gyorsasági vb, Katalán Nagydíj, futam, Moto3, Moto2, MotoGP

17.00: Úszás, Mare Nostrum, Monaco

21.30: Autósport, IndyCar, Toronto

 

    Digisport 2

6.00, 7.00, 8.00, 9.30, 10.00, 11.00, 12.00, 12.30, 14.30, 15.00, 16.00, 17.20 és 18.30: Európa Játékok, Baku

20.55: Labdarúgás, brazil bajnokság, Palmeiras-Fluminense

 

Forrás: MTI