Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2017-02-24
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Február 24., péntek:

    M4 Sport

12.00: Vízilabda, világbajnokság, sorsolás

13.30 és 17.00: Tenisz, WTA-torna, Budapest

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

19.00, 21.00 és 23.00: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 9.15 és 12.30: Északisí-vb, északi összetett, Lahti 

10.30 és 14.30: Alpesi sí, vk, női kombináció, Crans Montana

11.15: Alpesi sí, vk, férfi lesiklás, Kvitfjell

13.00: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntő sorsolása

13.15 és 16.15: Északisí-vb, síugrás, Lahti

 

    Eurosport 2

12.15: Kerékpár, Abu-dzabi körverseny, 2. szakasz

20.00: Labdarúgás, Bundesliga, VfL Wolfsburg-Werder Bremen

 

    Digisport 1

13.00: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntő sorsolása

18.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nantes-Dijon

20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nice-Montpellier

 

    Digisport 2

14.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Anadolu Efes-Baskonia Vitoria Gasteiz

20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, FC Bruges-Waregem

 

    Digisport 3

18.30: Tenisz, ATP-torna, Delray Beach

 

Február 25., szombat:

    M4 Sport

15.15: Labdarúgás, NB I, Budapest Honvéd-DVSC

17.45: Labdarúgás, NB I, Ferencváros-Videoton

 

    Sport 1

14.30: Kézilabda, női BL, 2. csoportkör, FTC-Rail Cargo Hungaria - Metz

16.45: Kézilabda, férfi BL, csoportkör, Telekom Veszprém-Orlen Plock

19.00: Kézilabda, női BL, 2. csoportkör, Krim Mercator Ljubljana-Győri Audi ETO KC

21.15: Ökölvívás, profi gála, Hull

 

    Sport 2

 1.00, 21.00 és 23.30: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro

16.15: Labdarúgás, Primera División, Real Betis-Sevilla

18.30: Labdarúgás, Primera División, Leganés-Deportivo La Coruna

 

    Sport M

13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 9.00: Síakrobatika, vk

10.30 és 13.15: Északisí-vb, Lahti, sífutás

16.15: Északisí-vb, Lahti, síugrás

 

    Eurosport 2

10.10: Alpesi sí, vk, női szuperóriás-műlesiklás, Crans Montana

12.00: Alpesi sí, vk, férfi lesiklás, Kvitfjell

15.10: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Hamburg SV

18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hertha BSC-Eintracht Frankfurt

 

    Digisport 1

 2.00: K-1, Glory Sorozat, Chicago

17.40: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Atalanta

20.25: Labdarúgás, Seria A, Juventus-Empoli

 

    Digisport 2

 0.00: Tenisz, ATP-torna, Delray Beach

16.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj, döntő

18.00: Vízilabda, női Euroliga, negyeddöntő, visszavágó, UVSE-Mataro

19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Lille-Bordeaux

 

    Digisport 3

16.55: Labdarúgás, Ligue 1, Guingamp-Monaco

19.00 és 21.00: Tenisz, ATP-torna, Delray Beach, páros és egyes elődöntő 

 

    Spíler TV

 0.15: Motorsport, Superbike-vb, Phillip Island, szabadedzés

 0.55: Autósport, Supersport-vb, Philipp Island, szabadedzés

 2.25 és 2.50: Motorsport, Superbike-vb, Phillip Island, superpole

 3.25 és 3.50: Autósport, Supersport-vb, Philipp Island, superpole

18.20: Labdarúgás, Premier League, Watford-West Ham United

22.05: Jégkorong, NHL, Los Angeles Kings-Anaheim Ducks

 

Február 26., vasárnap:

    M4 Sport

11.00: Tenisz, WTA-torna, Budapest, páros döntő

13.00: Tenisz, WTA-torna, Budapest, egyéni döntő

15.15: Labdarúgás, NB II, ZTE FC-Nyíregyháza Spartacus

17.45: Kosárlabda, férfi NB I, Egis Körmend-Falco KC Szombathely

 

    Sport 1

11.45: Labdarúgás, Primera División, Espanyol-Osasuna

17.30: Kézilabda, férfi BL, csoportkör, Tauron Kielce - MOL-Pick Szeged

20.30: Labdarúgás, Primera División, Villarreal-Real Madrid

 

    Sport 2

10.30: Jégkorong, KHL, rájátszás, Kunlun-Metalurg Magnyitogorszk

16.15: Labdarúgás, Primera División, Atlético Madrid-Barcelona

21.00: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro, döntő

 

    Sport M

14.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 9.30: Szánkó, vk, Altenberg

10.30 és 14.30: Északisí-vb, Lahti, északi összetett

12.10: Északisí-vb, Lahti, sífutás

16.15: Északisí-vb, Lahti, síugrás

 

    Eurosport 2

10.10 és 13.30: Alpesi sí, vk, Crans Montana, női kombináció

12.00: Alpesi sí, vk, Kvitfjell, férfi szuperóriás-műlesiklás

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Ingolstadt-Mönchengladbach

17.15: Labdarúgás, Bundesliga, Schalke 04-Hoffenheim

20.45: Gyorskorcsolya, sprint vb, Calgary

 

    Digisport 1

 0.00: Tenisz, ATP-torna, Delray Beach

12.25: Labdarúgás, Serie A, Palermo-Sampdoria

14.55: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-AC Milan

17.10: Labdarúgás, angol Ligakupa, döntő, Manchester United-Southampton

20.25: Labdarúgás, Serie A, Internazionale-AS Roma

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, Serie A, Genoa-Bologna

17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Olympique Lyon-Metz

20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Olympique Marseille-PSG

    

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, Serie A, Lazio-Udinese

18.55 és 21.00: Tenisz, ATP-torna, Delray Beach páros és egyes döntő

 

    Spíler TV

 0.55: Autósport, Supersport-vb, Philipp Island, bemelegítés

 1.20: Motorsport, Superbike-vb, Phillip Island, bemelegítés

 2.25: Motorsport, Superbike-vb, Phillip Island, 1. futam

 3.25: Autósport, Supersport-vb, Philipp Island, futam

 4.55: Motorsport, Superbike-vb, Philipp Island, 2. futam

14.05: Labdarúgás, Premier League, Tottenham Hotspur-Stoke City

18.30: Jégkorong, NHL, Dallas Stars-Boston Bruins

23.05: Jégkorong, NHL, New York Rangers-Columbus Blue Jackets

 

Forrás: MTI