Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2015-09-25
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Szeptember 25., péntek:

    M4

18.00: Jégkorong, MOL Liga, UTE-Ferencváros

 

    Sport 2

13.35: Lósport, futam

 

    Eurosport

12.00: Tenisz, ATP-torna, Szentpétervár

 

    Eurosport 2

12.15: Ausztrálfutball, liga, Fremantle-Hawthorn

17.45: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Wisla Krakow-Korona Kielce 

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, 1. FC Köln-FC Ingolstadt 04

 

    Digisport 1

8.55, 9.50 és 10.50: Motorsport, gyorsasági vb, Aragóniai Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 1. szabadedzések

12.00: Úszás, világkupa, Hongkong

17.35: Rögbi, világbajnokság, Argentína-Grúzia

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims-Lille

 

    Digisport 2

13.05, 14.00 és 15.00: Motorsport, gyorsasági vb, Aragóniai Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 2. szabadedzések

16.10 és 18.25: Kosárlabda, felkészülési torna

20.30: Labdarúgás, belga bajnokság, Zulte Waregem-Westerlo

 

Szeptember 26., szombat:

    M4

5.00: Forma-1, Japán Nagydíj, Szuzuka, 3. szabadedzés

7.45: Forma-1, Japán Nagydíj, Szuzuka, időmérő

13.00: Autósport, DTM-sorozat Nürburgring, 1. futam

14.15: Asztalitenisz, Európa-bajnokság, Jekatyerinburg

17.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-FTC

20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-MTK

 

    Sport 1

17.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, MVM-Veszprém - Flensburg-Handewitt

19.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Celje-Zagreb

 

    Sport 2

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Las Palmas

18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Málaga

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Atlético Madrid

 

    Sport M

12.55: Lóverseny, Galopp, 23. versenynap

17.15: Röplabda, női Európa-bajnokság, Magyarország-Belgium, Antwerpen

 

    Eurosport

8.15: Autósport, FIA túraautó-vb, Sanghaj, selejtező

13.15: Autósport, Renault-világsorozat, Franciaország, 1. futam

15.00: Tenisz, ATP-torna, Szentpétervár, elődöntő  

21.00: Küzdősport, King of Kings 

 

    Eurosport 2

1.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, New York Red Bulls-Orlando City SC

13.00: Tenisz, ATP-torna, Szentpétervár, elődöntő

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Bayern München

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburger SV-Schalke 04

20.30: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Toronto-Chicago Fire

23.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Montreal Impact-DC United

 

    Digisport 1

8.55: Motorsport, gyorsasági vb, Aragóniai Nagydíj, Moto3, 3. szabadedzés 

12.30: Motorsport, gyorsasági vb, Aragóniai Nagydíj, Moto3, időmérő

13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Manchester City 

15.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Arsenal 

18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Chelsea 

20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Juventus 

 

    Digisport 2

5.00: Tenisz, WTA-torna, Tokió, elődöntők

11.00: Autósport, F3 Európa-bajnokság, Nürburgring, 1. futam

12.00: Úszás, világkupa-verseny, Hongkong

14.10: Motorsport, gyorsasági vb, Aragóniai Nagydíj, időmérő

15.25: Rögbi, világbajnokság, Olaszország-Kanada 

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Carpi

20.55: Rögbi, világbajnokság, Anglia-Wales 

 

Szeptember 27., vasárnap:

    M4

6.30: Forma-1, Japán Nagydíj, futam

10.00: Autósport, túraautó-vb, Sanghaj, 2. futam

11.45: Asztalitenisz, Európa-bajnokság, Jekatyeringburg

13.15: Autósport, DTM, Nürburgring, 2. futam

14.45: Labdarúgás, NB II, Csákvár-Vác

16.45: Vízilabda, ob I, Honvéd-OSC

 

    Sportklub

17.00: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-Znojmo

 

    Sport 1

3.00: Ökölvívás, profi gála, Birmingham (Alabama), Deontay Wilder-Johann Duhaupas, WBC nehézsúlyú vb-címmecs

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sporting Gijón-Betis

14.15: Labdarúgás, holland bajnokság, Feyenoord-PEC Zwolle

17.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Vardar Szkopje - MOL-Pick Szeged

20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Athletic Bilbao

 

    Sport 2

8.45: Atlétika, Berlin Marathon

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Deportivo La Coruna-Espanyol

18.45: Röplabda, női Európa-bajnokság, Magyarország-Törökország, Antwerpen

22.15: Amerikaifutball, NFL, Seattle Seahawks-Chicago Bears

 

    Sport M

13.55: Lóverseny, Ügető, 34. versenynap

 

    Eurosport

8.30 és 9.30: Autósport, túraautó-vb, Sanghaj 19.-20. forduló 

13.15: Autósport, Renault-sorozat, Franciaország, 2. futam

15.00: Tenisz, ATP-torna, Szentpétervár, döntő 

23.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Sporting Kansas City-Seattle Sounders 

 

    Eurosport 2 

13.00 és 14.30: Motorsport, motokrossz Nemzetek bajnoksága, Franciaország, 1. és 2. futam

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-Hertha BSC

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-SV Darmstadt 98 

 

    Digisport 1

1.55: Labdarúgás, brazil bajnokság, Grémio-Avaí 

9.40: Autósport, F3 Európa-bajnokság, Nürburgring, 3. futam

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-AC Milan 

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Hellas Verona-Lazio

16.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Crystal Palace 

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Fiorentina 

23.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Cruzeiro-Coritiba 

 

    Digisport 2

00.50: Labdarúgás, argentin bajnokság 

5.00: Tenisz, WTA-torna, Tokió, döntő 

15.25: Rögbi, világbajnokság, Skócia-Egyesült Államok 

17.40: Rögbi, világbajnokság, Írország-Románia 

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Nice

 

Forrás: MTI