Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2015-02-13
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Február 13., péntek:

    Sport 1

18.00: Kosárlabda, férfi Adria Liga, 22. forduló, Zadar-Szolnoki Olaj

 

    Sport 2

12.30, 14.30, 19.30 és 21.30: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam, negyeddöntők

 

    SportKlub

18.45: Jégkorong, osztrák bajnokság (EBEL), Fehérvár AV19-Villach 

 

    Sport M

13.35: Lósport, futam

 

    Eurosport

10.00: Téli Universiade, Granada, alpesi sí, női műlesiklás, 1. futam

12.45: Téli Universiade, Granada, alpesi sí, női műlesiklás, 2. futam

14.00: Díjugratás, Hong Kong Masters

18.00: Alpesi, világbajnokság, Beaver Creek, férfi óriás-műlesiklás, 1. futam

19.15: Síugrás, világkupa, Vikersund, selejtező

22.00: Alpesi, világbajnokság, Beaver Creek, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam

 

    Eurosport 2

11.30: Téli Universiade, Granada, hódeszka

17.00: Téli Universiade, Granada, jégkorong, elődöntő, Kanada-Oroszország

20.15: Labdarúgás, Bundesliga, 21. forduló, Borussia Dortmund-Mainz 

 

    Digisport 1

16.25: Vízilabda, Volvo Kupa, Horvátország-Kanada

17.55: Jégkorong, MOL Liga, negyeddöntő, 2. mérkőzés, Corona Brasov-Debrecen

20.25: Labdarúgás, Ligue 1, Olympique Marseille-Reims

 

    Digisport 2

14.00 és 22.00: Tenisz, WTA-torna, Antwerpen, negyeddöntők

18.15: Vízilabda, Volvo Kupa, Magyarország-Egyesült Államok

20.00: Kézilabda, férfi EHF Kupa, Balatonfüred-RK Nexe

 

Február 14., szombat:

    Duna World

18.05: Röplabda, Magyar Kupa, női döntő, TEVA-Gödöllő - Vasas-Óbuda

 

    Sport 1

13.30: Labdarúgás, FA Kupa, nyolcaddöntő, West Bromwich Albion-West Ham United

16.00: Labdarúgás, FA Kupa, nyolcaddöntő, Blackburn Rovers-Stoke City

18.15: Labdarúgás, FA Kupa, nyolcaddöntő, Crystal Palace-FC Liverpool

 

    Sport 2

14.00: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam, elődöntő

15.45: Kézilabda, női EHF Kupa, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Érd-Rocasa Gran Canaria

18.00: Labdarúgás, Primera División, 23. forduló, Real Madrid-Deportivo La Coruna

20.00: Labdarúgás, Primera División, 23. forduló, Granada-Athletic Bilbao

22.00: Labdarúgás, spanyol másodosztály, 25. forduló, Barcelona B-Alavés

 

    Sport M

14.00: Lósport, futam

 

    Sportklub

18.00: Labdarúgás, Serie A, 23. forduló, Sassuolo-Fiorentina

 

    Eurosport

9.15: Szánkó, világbajnokság, Lettország, kettes, 1. futam

10.15: Szánkó, világbajnokság, Lettország, kettes, 2. futam

11.00: Sílövészet, világkupa, Oslo, női sprint

12.30: Sífutás, világkupa, Östersund, férfi és női sprint

14.15: Sílövészet, világkupa, Oslo, férfi sprint

15.45: Síugrás, világkupa, Vikersund

17.45: Alpesi sí, világbajnokság, Beaver Creek, női műlesiklás, 1. futam

22.00: Alpesi sí, világbajnokság, Beaver Creek, női műlesiklás, 2. futam

 

    Eurosport 2

9.45: Téli Universiade, Granada, alpesi sí, férfi műlesiklás, 1. futam

11.00: Síakrobatika, világkupa, Svédország, krossz

12.15: Téli Universiade, Granada, síakrobatika, krossz

13.00: Szánkó, világbajnokság, Lettország, nők, 2. futam

15.15: Labdarúgás, Bundesliga, 21. forduló, Bayern München-Hamburger SV

18.30: Labdarúgás, Bundesliga, 21. forduló, Eintracht Frankfurt-Schalke 04

 

    Digisport 1

3.00: Ökölvívás, ESPN Friday Night Fights

13.25: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Kielce-Dunkerque

15.05: Tenisz, WTA-torna, Antwerpen, elődöntő

17.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Győri Audi ETO-Metz

18.50: Vízilabda, Volvo Kupa, Magyarország-Horvátország

20.40: Labdarúgás, Serie A, 23. forduló, Palermo-SSC Napoli

 

    Digisport 2

15.55: Labdarúgás, Ligue 1, PSG-Caen

18.35: Atlétika, fedettpályás verseny, Berlin

21.05: Tenisz, WTA-torna, Antwerpen, elődöntő

 

Február 15., vasárnap:

    Duna World

18.05: Röplabda, Magyar Kupa, férfi döntő, Gorter-Kecskemét - Fino Kaposvár

 

    Sport 1

11.45: Labdarúgás, Primera División, 23. forduló, FC Valencia-Getafe

14.45: Kézilabda, női EHF Kupa, nyolcaddöntő, visszavágó, Rocasa Gran Canaria-Érd

17.00: Labdarúgás, Primera División, 23. forduló, FC Barcelona-Levante

19.00: Labdarúgás, Primera División, 23. forduló, Rayo Vallecano-Villarreal

21.00: Labdarúgás, Primera División, 23. forduló, Celta Vigo-Atlético Madrid

 

    Sport 2

13.30: Labdarúgás, FA Kupa, nyolcaddöntő, Aston Villa-Leicester

17.00: Labdarúgás, FA Kupa, nyolcaddöntő, Arsenal-Middlesbrough

 

    Sport M

14.55: Lósport, futam

 

    Eurosport

9.45: Sífutás, világkupa, Östersund, női szabadstílusú 10 km

11.00: Szánkó, világbajnokság, Lettország, férfiak, 2. futam

12.00: Sílövészet, világkupa, Oslo, női váltó

13.30: Szánkó, világbajnokság, Lettország, csapat

14.15: Sílövészet, világkupa, Oslo, férfi váltó

15.45: Síugrás, világkupa, Vikersund

17.45: Alpesi sí, világbajnokság, Beaver Creek, férfi műlesiklás, 1. futam

22.15: Alpesi sí, világbajnokság, Beaver Creek, férfi műlesiklás, 2. futam

 

    Eurosport 2

9.15: Szánkó, világbajnokság, Lettország, férfiak, 1. futam

12.45: Sífutás, világkupa, Östersund, férfi szabadstílusú 15 km

14.00: Síugrás, világkupa, nők, Ljuubno

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, 21. forduló, Hertha BSC-Freiburg

17.30: Labdarúgás, Bundesliga, 21. forduló, Hannover 96-Paderborn

 

    Digisport 1

12.25: Labdarúgás, Serie A, 23. forduló, AC Milan-Empoli

14.55: Labdarúgás, Serie A, 23. forduló, AS Roma-Parma

17.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, PSG-Meskov Breszt

18.40: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, MKB-MVM Veszprém - Celje

20.40: Labdarúgás, Serie A, 23. forduló, Cesena-Juventus

 

    Digisport 2

10.25: Vízilabda, Volvo Kupa, Horvátország-Egyesült Államok

12.15: Vízilabda, Volvo Kupa, Magyarország-Kanada

14.30: Tenisz, WTA-torna, Antwerpen, döntő

20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Lorient-Olympique Lyon

 

Forrás: MTI