Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2016-01-29
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Január 29., péntek:

    M4 Sport

18.00: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Pozsony, női kűr

 

    Sport 1

13.00: Jégkorong, KHL, Metalurg Novokuznyeck-Slovan

18.15: Kézilabda, férfi Eb, elődöntő, Krakkó, Norvégia-Németország

20.45: Kézilabda, férfi Eb, elődöntő, Krakkó, Spanyolország-Horvátország

 

    Sport 2

12.00: Lóverseny, futam

16.00: Kézilabda, férfi Eb, a 7. helyért, Wroclaw, Lengyelország-Svédország

20.45: Labdarúgás, FA Kupa, Derby County-Manchester United

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

     Eurosport

13.30 és 15.45: Északi összetett, világkupa, Seefeld

20.00: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Pozsony, női kűr

 

    Eurosport 2

15.00: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Pozsony, páros rövid program

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Mönchengladbach

 

    Digisport 1

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Lille

 

    Digisport 2

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-Zalgiris Kaunas

21.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Laboral Kutxa

 

    Digisport 3

20.25: Kosárlabda, belga bajnokság, Saint-Truiden - Anderlecht

 

Január 30., szombat:

 

    M4 Sport

10.00: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Pozsony, páros kűr

14.30: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Pozsony, jégtánc kűr

19.30: Kosárlabda, férfi NB I, Szolnoki Olaj KK-Atomerőmű SE

 

    Sport 1

15.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Atlético Madrid

18.15: Labdarúgás, FA Kupa, 4. forduló, Liverpool-West Ham

20.30: Ökölvívás, profi gála, George Groves-Andrea Di Luisa, London

 

    Sport 2

13.45: Labdarúgás, FA Kupa, 4. forduló, Colchester-Tottenham

16.00: Labdarúgás, FA Kupa, 4. forduló, Arsenal-Burnley

18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Athletic Bilbao

 

    Sport M

13.45, 15.30 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 9.30: Tenisz, Australian Open, női döntő

11.45: Tenisz, Australian Open, férfi páros döntő

15.45: Északi összetett, vk, Seefeld

 

    Eurosport 2

 8.15: Síugrás, vk, Szapporo

10.15: Alpesi sí, vk, Maribor, női óriásműlesiklás, 1. futam

11.00: Alpesi sí, vk, Garmisch Partenkirchen, férfi lesiklás

13.00: Alpesi sí, vk, Maribor, női óriásműlesiklás, 2. futam

14.00: Szánkó, világbajnokság, Németország

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Mönchengladbach

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Stuttgart-Hamburger Sv

20.45: Szabadstílusú sí, vk, Calgary

 

    Digisport 1

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Carpi-Palermo

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Sassuolo

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Frosinone

 

    Digisport 2

13.25: Labdarúgás, skót bajnokság, Inverness-Hearts

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-AS Monaco

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bastia-Olympique Lyon

 

    Digisport 3

17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Leuven-Standard Liége

20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Ajaccio-Montpellier

 

Január 31., vasárnap:

    M4 Sport

14.30: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Pozsony, gála

17.30: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-Villach 

20.00: Vízilabda, férfi ob I, BVSC-Wáberer Hungária-Zugló - PannErgy-MVLC

 

    Sport 1

 1.00: Jégkorong, NHL, All Star-hétvége, skills challenge

11.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Levante

14.45: Kézilabda, férfi Eb, bronzmérkőzés, Krakkó

17.15: Kézilabda, férfi Eb, döntő, Krakkó

20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Espanyol

23.00: Jégkorong, NHL, All Star-mérkőzés

 

    Sport 2

12.30: Labdarúgás, holland bajnokság, Roda-Ajax

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Sporting Gijón

18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Las Palmas-Celta Vigo

 

    Sport M

12.00, 15.30 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 2.00 és 3.00: Síugrás, vk, Szapporo

 9.30: Tenisz, Australian Open, férfi döntő

12.45: Alpesi sí, vk, Maribor, női műlesiklás, 2. futam

13.30: Alpesi sí, vk, Garmisch Partenkirchen, férfi óriásműlesiklás, 2. futam, 

14.30: Északi összetett, vk, Seefeld

 

    Eurosport 2

 9.30: Alpesi sí, vk, Maribor, női műlesiklás, 1. futam

11.30: Északi összetett, vk, Seefeld

12.15: Szánkó, világbajnokság, Németország

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-FC Köln

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Hoffenheim

 

    Digisport 1

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo-Juventus

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Empoli

17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Club Brugge-Lokeren

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Internazionale

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Fiorentina

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-PSG

 

    Digisport 3

13.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Caen-Nice

 

Forrás: MTI