Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2013-08-09
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Augusztus 9., péntek:

    Duna

19.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-Szombathelyi Haladás

 

    Sport 1

11.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, a playoff sorsolása

 

    SportKlub

17.00: Kézilabda, férfi U19-es világbajnokság

18.20: Kézilabda, férfi U19-es világbajnokság, Magyarország-Venezuela

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier - Paris Saint-Germain

 

    Eurosport

11.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, a playoff sorsolása

13.00: Labdarúgás, Európa Liga-selejtező, sorsolás

17.30: Kerékpár, Artic Race of Norway, Norvégia

18.30: Vívás, világbajnokság, Budapest

  

    Eurosport 2

18.30: Labdarúgás, Bundesliga 2, Fortuna Düsseldorf-1860 München

20.30: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Mönchengladbach

 

    Digisport 1

18.00: Tenisz, ATP-torna, Montreal, negyeddöntők

 

    Digisport 2

17.00: Tenisz, WTA-torna, Toronto, negyeddöntők

 

Augusztus 10., szombat:

    M2

21.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Győri ETO FC-Ferencváros

 

    Sport 1

16.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kecskeméti TE Phoenix-Mecano - Mezőkövesd-Zsóry

18.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MVM Paks-Puskás Akadémia

 

    SportKlub

15.55: Labdarúgás, Arsenal Tour, Helsinki, Manchester City-Arsenal

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Girondins Bordeaux-AS Monaco

 

    Eurosport

7.30: Atlétika-világbajnokság, Moszkva, 1. nap

19.00: Salakmotor

 

    Eurosport 2

8.30: Ausztrál Futball Liga, Carlton-Western Bulldogs

12.00: Labdarúgás, japán bajnokság, Omiya Ardija-Cerezo Osaka

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, FC Augsburg-Borussia Dortmund

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Braunschweig-Werder Bremen

20.45: Vívás, világbajnokság, Budapest

22.00: Kerékpár, Tour of Utah, Egyesült Államok, 5. szakasz

 

    Digisport 1

0.00: Tenisz, ATP-torna, Montreal, negyeddöntők

18.15: Kosárlabda, férfi Európa-bajnoki selejtező, Magyarország-Fehéroroszország

21.00: Tenisz, ATP-torna, elődöntő

23.30: Labdarúgás, brazil bajnokság, Botafogo-Goias

 

    Digisport 2

1.00: Tenisz, WTA-torna, Toronto, negyeddöntők

19.00: Tenisz, WTA-torna, Toronto, elődöntő

 

Augusztus 11., vasárnap:

    M1

15.30: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Győr, Győri ETO FC-Bayern München

 

    Duna

16.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-TEVA - Diósgyőri VTK

 

    Sport 1

12.15: Labdarúgás, holland bajnokság, Feyenoord-Twente

14.45: Labdarúgás, angol Szuperkupa, Manchester United-Wigan Athletic

 

    Sport 2

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Videoton FC - PMFC-Matias

20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest FC-Budapest Honvéd

 

    SportKlub

0.55: Labdarúgás, észak-amerikai bajnokság, Toronto FC-Seattle Sounders

3.25: Labdarúgás, észak-amerikai bajnokság, Real Salt Lake-Houston Dynamo

15.55: Strandkézilabda, női döntő

16.55: Strandkézilabda, férfi döntő

17.55: Kézilabda, férfi U19-es világbajnokság, Magyarország-Gabon

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Guingamp-Olympique Marseille

 

    Eurosport

7.00, 14.45: Atlétika-világbajnokság, Moszkva, 2. nap

 

    Eurosport 2

13.30: Superbike-világbajnokság, Egyesült Királyság, 1. futam

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, FSV Mainz 05-VfB Stuttgart

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Hamburger SV

20.30: Vívás, világbajnokság, Budapest

22.00: Kerékpár, Tour of Utah, Egyesült Államok, 6. szakasz

 

    Digisport 1

2.00: Tenisz, ATP-torna, Montreal, elődöntő

21.00: Tenisz, ATP-torna, Montreal, döntő

 

    Digisport 2

0.30: Tenisz, WTA-torna, Toronto, elődöntő

19.00: Tenisz, WTA-torna, Toronto, döntő

21.00: Labdarúgás, brazil bajnokság, Fluminense-Flamengo

 

Forrás: MTI