Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2015-10-09
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Október 9., péntek:

    M4

9.00: Forma-1, Orosz Nagydíj, 1. szabadedzés

13.00: Forma-1, Orosz Nagydíj, 2. szabadedzés

17.45: Kosárlabda, női NB I, PEAC-Pécs - Vasas Akadémia

 

    Sport 1

10.00 és 13.30: Tenisz, ATP 500-as tornák, Tokió, Peking

20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Logrono, Spanyolország-Luxemburg

 

    Sport 2

8.00: Tenisz, ATP 500-as tornák, Tokió, Peking

13.35: Lóverseny, futam

17.30: Röplabda, férfi Eb, Szlovákia-Szerbia

20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, London, Anglia-Észtország

 

    Eurosport

14.00: Kerékpár, Abu Dhabi Tour, Egyesült Arab Emirátusok, 2. szakasz

15.00 és 20.00: Sznúker, Euro Tour, Németország, 1. nap

17.45: Labdarúgás, U21-es Eb-selejtező, Németország-Finnország

 

    Eurosport 2

14.00 és 17.45: Sznúker, Euro Tour, Németország, 1. nap

 

    Digisport 1

10.30: Tenisz, WTA-torna, Peking

20.50: Rögbi, világbajnokság, Új-Zéland - Tonga 

 

    Digisport 2

19.40: Kézilabda, német bajnokság, Magdeburg-Füchse Berlin

    

Október 10., szombat:

    M4

11.00: Forma-1, Orosz Nagydíj, 3. szabadedzés

14.00: Forma-1, Orosz Nagydíj, időmérő

17.00: Kézilabda, férfi NB I, Grundfos-Tatabánya - Balatonfüred

19.00: Vízilabda, férfi ob I, Debreceni VSE - A-Híd OSC Újbuda

 

    Sport 1

1.30: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Detroit Red Wings-Toronto Maple Leafs

5.00, 6.00 és 7.30: Tenisz, ATP 500-as torna, Tokió

13.00: Futsal, spanyol bajnokság

17.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Baku, Azerbajdzsán-Olaszország

20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Zágráb, Horvátország-Bulgária

 

    Sport 2

6.30 és 13.30: Tenisz, ATP 500-as torna, Tokió

17.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Asztana, Kazahsztán-Hollandia

20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Zenica, Bosznia-Hercegovina - Wales

 

    Sport M

13.55: Lósport, ügető

 

    Eurosport

9.30 és 15.00: Sznúker, Euro Tour, Németország

13.15: Kerékpár, Abu Dhabi Tour, Egyesült Arab Emirátusok, 3. szakasz 

 

    Eurosport 2

12.30: Autósport, GP3, Orosz Nagydíj, Szocsi, 1. futam

13.15: Sznúker, Euro Tour, Németország

 

    Digisport 1

5.00: K1, Glory-sorozat, Denver

8.30: Tenisz, WTA-torna, Peking, elődöntők

15.20: Rögbi, világbajnokság, Szamoa-Skócia

17.35: Rögbi, világbajnokság, Ausztrália-Wales

20.50: Rögbi, világbajnokság, Anglia-Uruguay

 

    Digisport 2

5.30: Gyorsaságimotoros-vb, Japán Nagydíj, Moto3, időmérő edzés

6.25: Gyorsaságimotoros-vb, Japán Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés

7.05: Gyorsaságimotoros-vb, Japán Nagydíj, MotoGP, időmérő edzés

8.00: Gyorsaságimotoros-vb, Japán Nagydíj, Moto2, időmérő edzés

 

Október 11., vasárnap:

    M4

9.00: Autósport, GP3, Orosz Nagydíj, Szocsi, 2. futam

10.00: Autósport, GP2, Orosz Nagydíj, Szocsi, 2. futam

13.00: Forma-1, Orosz Nagydíj, futam

15.30: Vízilabda, női ob I, Dunaújváros-Szentes

18.00: Labdarúgás, Eb-selejtező, Pireusz, Görögország-Magyarország

 

    Sport 1

12.45: Kézilabda, női Eb-selejtező, Karjaa, Finnország-Magyarország

14.45: Kézilabda, férfi BL, csoportkör, Veszprém-Besiktas

16.45: Kézilabda, férfi BL, csoportkör, Kolding - MOL-Pick Szeged

20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Lipcse, Németország-Grúzia

 

    Sport 2

6.00 és 13.30:  Tenisz, ATP 500-as torna, Tokió

17.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Tórshavn, Feröer-Románia

20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Varsó, Lengyelország-Írország

22.45: NFL, alapszakasz, 5. hét

 

    Sport M

11.55: Lósport, galopp

 

    Eurosport

0.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Colorado Rapids-Montreal Impact

4.00: Autósport, World Endurance bajnokság, Japán

11.00: ETC kupa, Olaszország, 1. futam

13.00: ETC kupa, Olaszország, 2. futam

13.30, 17.00 és 20.00: Sznúker, Euro Tour, Németország

15.30: Kerékpár, Párizs-Tours verseny

 

    Eurosport 2

9.00: Autósport, GP3, Orosz Nagydíj, Szocsi, 2. futam

10.00: Sznúker, Euro Tour, Németország

13.00: Autósport, Blancpain Sprint Series, Hollandia

15.15: Kerékpár, Abu Dhabi Tour, Egyesült Arab Emirátusok, 4. szakasz

 

    Digisport 1

1.00: Auósport, NASCAR, Bank of America

10.00: Tenisz, WTA-torna, Peking, döntő

12.50: Rögbi, világbajnokság, Argentína-Namíbia

15.20: Rögbi, világbajnokság, Olaszország-Románia

17.35: Rögbi, világbajnokság, Franciaország-Írország

20.50: Rögbi, világbajnoksá, Egyesült Államok-Japán

 

    Digisport 2

4.00: Gyorsaságimotoros-vb, Japán Nagydíj, Moto3, futam

5.10: Gyorsaságimotoros-vb, Japán Nagydíj, Moto2, futam

6.50: Gyorsaságimotoros-vb, Japán Nagydíj, MotoGP, futam

 

Forrás: MTI