Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2015-04-24
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Április 24., péntek:

    Sport 1

11.00 és 13.00: Tenisz, ATP-torna, Bukarest

18.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Dunaújváros PASE-Újpest FC

 

    Sport 2

11.45: Labdarúgás, a Bajnokok Ligája elődöntőjének sorsolása, Nyon

12.30, 14.30, 16.30, 18.30: Tenisz, ATP-torna, Barcelona

 

    Sport M

13.35: Lóverseny, futam

 

    Eurosport

11.00, 12.30, 15.30 és 20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

12.00: Labdarúgás, a Bajnokok Ligája elődöntőjének sorsolása, Nyon

 

    Eurosport 2

11.00 és 16.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

14.00: Kerékpár, horvát körverseny

20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Schalke

22.30: Futsal, UEFA Kupa, elődöntő, Lisszabon, Dinamo Moszkva-Kairat Almati

 

    Digisport 1

9.00: Műugrás, világkupa, Kazany

12.00: Labdarúgás, a Bajnokok Ligája elődöntőjének sorsolása, Nyon

13.00: Labdarúgás, az Európa Liga elődöntőjének sorsolása, Nyon

14.00: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart

20.25: Labdarúgás, Ligue 1, Olympique Marseille-Lorient

 

    Digisport 2

15.30: Műugrás, világkupa, Kazany

18.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart

 

Április 25., szombat: 

    Duna

13.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Diósgyőr

 

    Duna World

15.30: Kézilabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő, Veszprém-Mezőkövesd

17.45: Kézilabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő, Szeged-Vác

 

    Sport 1

12.00, 14.00: Tenisz, ATP-torna, Bukarest

15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Nyíregyháza-MTK

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Videoton-PMFC

20.45: Labdarúgás, holland bajnokság, Excelsior-PSV

 

    Sport 2

13.30: Tenisz, ATP-torna, Barcelona

16.00: Labdarúgás, Primera División, Espanyol-Barcelona

18.00: Labdarúgás, Primera División, Atlético Madrid-Elche

20.00: Jégkorong, divízió 1-es vb, Krakkó, Magyarország-Lengyelország

 

    SportKlub

18.00: Labdarúgás, Serie A, Udinese-Milan

 

     Eurosport

11.00, 15.30, 20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

14.30: Autósport, Renault világsorozat, Spanyolország, 1. futam

 

     Eurosport 2

11.00, 20.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

14.00: Kerékpár, horvát körverseny

15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Dortmund-Eintracht Frankfurt 

18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Hertha BSC 

 

    Digisport 1

13.30: Labdarúgás, Premier League, Southampton-Tottenham

15.50: Labdarúgás, Premier League, West Bromwich Albion-Liverpool

18.15: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-Aston Villa

20.35: Labdarúgás, Serie A, Internazionale-AS Roma

    

    Digisport 2

13.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart

15.30: Vízilabda, E.ON férfi ob I, rájátszás, Eger-Honvéd

16.55: Labdarúgás, Ligue 1, PSG-Lille

19.00: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart 

 

Április 26., vasárnap:

    Duna World

11.50: Kézilabda, férfi Magyar Kupa, bronzmérkőzés

14.00: Kézilabda, férfi Magyar Kupa, döntő

16.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Győri ETO-Puskás Akadémia

 

    Sport 1

3.00: Jégkorong, NHL, rájátszás

11.45: Labdarúgás, Primera División, Málaga-Deportivo La Coruna

16.00: Labdarúgás, spanyol másodosztály, Sabadell-Racing Santander

19.00: Labdarúgás, Primera División, Sevilla-Rayo Vallecano

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Real Madrid

 

    Sport 2

12.30: Tenisz, ATP-torna, Bukarest

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Bp. Honvéd-DVSC

 

    Sportklub

15.00: Labdarúgás, Serie A, Lazio-Chievo

18.00: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Cagliari

 

    SportM

13.55: Lóverseny, galopp 

 

    Eurosport

10.00: Atlétika, London Maraton

13.15: Autósport, Renault világsorozat, Spanyolország, 2. futam

14.15: Kerékpár, Liege-Bastogne-Liege, Belgium

17.00, 20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

 

    Eurosport 2

8.30: Ausztrál Futball, Western Bulldogs-Adelaide Crows

11.15: Kerékpár, török körverseny

14:00: Kerékpár, horvát körverseny

15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Paderborn-Werder Bremen  

17.30: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Mönchengladbach-Wolfsburg  

19.30: Futsal, UEFA Kupa, döntő 

20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

23.00: Labdarúgás, MLS, New York Red Bulls-Los Angeles Galaxy

 

    Digisport 1

3.05: Ökölvívás, Vlagyimir Klicsko-Bryant Jennings WBO/IBF/WBA nehézsúlyú vb-címmérkőzés

8:45: Atlétika, Hamburg Maraton

12.25: Labdarúgás, Serie A, Atalanta-Empoli

14.30: Labdarúgás, Premier League, Everton-Manchester United

16.40: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-Chelsea

20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Reims-Olympique Lyon

 

    Digisport 2

13.10: Autósport, ADAC GT Masters, Oschersleben, 1. futam

14.55: Labdarúgás, Serie A, Torino-Juventus

17.55: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Porto

20.40: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Sampdoria

 

Forrás: MTI