Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2013-10-18
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Október 18., péntek:

    Duna

19.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd-Szombathelyi Haladás

 

    Sport 1

15.00: Jégkorong, KHL, Magnyitogorszk-SZKA

 

    SportKlub

18.15: Kézilabda, női NB I, Békéscsaba-Érd

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Roma-Napoli

 

    Eurosport 1

14.45: Labdarúgás, U17-es vb, Egyesült Arab Emírségek, Horvátország-Marokkó

17.45: Labdarúgás, U17-es vb, Egyesült Arab Emírségek, Oroszország-Japán

21.00: Ökölvívás, Bigger's Better, Szlovákia

 

    Eurosport 2

13.00 és 18.00: Tenisz, WTA-torna, Luxemburg

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Leverkusen

 

    Digisport 1

11.00 és 16.30: Tenisz, Kremlin Kupa, Moszkva

18.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Zalgiris Kaunas-Real Madrid

 

    Digisport 2

5.05, 6.00, 7.00: Motorsport, Ausztrál Nagydíj, 1. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2

16.00: Úszás, rövidpályás vk, Dubaj

18.45: Vízilabda, férfi ob I, Honvéd-Szentes

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olympiakosz-Unicaja Málaga

 

Október 19., szombat:    

    M1

13.55: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Videoton FC-Puskás Akadémia

 

    Sport 1

13.30: Labdarúgás, skót bajnokság, Hibernian-Celtic

15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, KTE-Phoenix Mecano - DVSC-TEVA

18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MVM Paks-Diósgyőri VTK

20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd - PMFC-Matias

 

    Sport 2

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Málaga

18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Real Sociedad

20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-FC Barcelona

22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Atlético Madrid

 

    Sport Klub

17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Catania

19.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Udinese

 

    Eurosport

15.00: Labdarúgás, U17-es vb, Egyesült Arab Emírségek, Kanada-Ausztria

17.45: Labdarúgás, U17-es vb, Egyesült Arab Emírségek, Irak-Svédország

20.00: Műkorcsolya, ISU Nagydíj, Skate America, női rövidprogram

 

    Eurosport 2

11.30: Labdarúgás, német női bajnokság, Turbine Potsdam-Wolfsburg

14.00: Extrémsport, erős emberek versenye, Bajnokok Ligája

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Hannover 96

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha Berlin-Borussia Mönchengladbach

21.30: Amerikaifutball, NCAA, Michigan-Indiana

 

    Digisport 1

00.55: Motorsport, Ausztrál Nagydíj, Moto3, 3. szabadedzés

1.50: Motorsport, Ausztrál Nagydíj, MotoGP, 3. szabadedzés

2.50: Motorsport, Ausztrál Nagydíj, Moto2, 3. szabadedzés

4.30: Motorsport, Ausztrál Nagydíj, Moto3, időmérő edzés     

5.25: Motorsport, Ausztrál Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés 

6.05: Motorsport, Ausztrál Nagydíj, MotoGP, időmérő edzés     

7.00: Motorsport, Ausztrál Nagydíj, Moto2, időmérő edzés

11.00: Tenisz, Kremlin Kupa, Moszkva     

13.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Liverpool

15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Southampton     

18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Manchester City

21.00: Labdarúgás, brazil bajnokság, Fluminense-Ponte Preta 

 

    Digisport 2

11.05: Autósport, FIA F3, Hockenheimring, 1. futam     

13.00: Tenisz, Kremlin Kupa, Moszkva

16.15: Autósport, VW Scirocco Kupa, Hockenheimring, 1. futam

17.15: Autósport, FIA F3, Hockenheimring, 2. futam

18.10: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Kielce-Kiel

19.55: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Naturhouse La Rioja-Flensburg

21.35: Amerikaifutball, NCAA, UCLA-Stanford 

 

Október 20., vasárnap:    

    M1

16.20: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest FC-Győri ETO FC

 

    Sport 1

3.00: Ökölvívás, profi gála, Mike Alvarado-Ruszlan Provodnyikov

12.00: Labdarúgás, spanyol másodosztályú bajnokság

14.15: Labdarúgás, holland bajnokság, Groningen-PSV Eindhoven

16.45: Kosárlabda, Adria Liga, Szolnoki Olaj-Siroki

19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Elche

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valladolid-Sevilla

 

    Sport 2

1.00: Jégkorong, NHL, New Jersey Devils-New York Rangers

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kaposvári Rákóczi-Ferencváros

22.15: Amerikaifutball, NFL, Kansas City Chiefs-Houston Texans

 

    Sport Klub

12.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Lazio

14.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Juventus

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Internazionale

 

    Eurosport

8.35: Autósport, Endurance vb, Japán

12.00: Motorsport, Superbike vb, Aragon, 1. futam

13.30: Motorsport, Supersport vb, Valencia

14.30: Súlyemelés, világbajnokság, Wroclav

15.30: Motorsport, Superbike vb, Aragon, 2. futam

17.45: Labdarúgás, U17-es vb, Egyesült Arab Emírségek, Olaszország - Új-Zéland

21.00 és 22.15: Műkorcsolya, ISU Nagydíj, Skate America, páros és női kűr

 

    Eurosport 2

9.15: Atlétika, Amszterdam Marton

13.00: Autósport, Renault World Series, Barcelona, 2. futam

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburger SV-VfB Stuttgart

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, FC Augsburg-WfL Wolfsburg

 

    Digisport 1

4.00: Motorsport, Ausztrál Nagydíj, Moto3, futam

5.15: Motorsport, Ausztrál Nagydíj, Moto2, futam

6.50: Motorsport, Ausztrál Nagydíj, MotoGP, futam 

11.00: Tenisz, Kremlin Kupa, Moszkva 

13.50: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Ferencváros-Lublin     

15.55: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Thüringer HC-Győri Audi ETO    

17.55: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Croatia Zagreb - MKB-MVM Veszprém 

19.55: Labdarúgás, brazil bajnokság, Atlético Mineiro-Flamengo 

 

    Digisport 2

9.55: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Hockenheimring, 2. futam     

10.55: Autósport, FIA F3, Hockenheimring, 3. futam 

13.55: Autósport, DTM, Hockenheimring, futam 

16.30: Úszás, rövidpályás vk, Doha

 

Forrás: MTI