Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2016-01-08
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Január 8., péntek:

    Sport 1

20.45: Labdarúgás, FA Kupa, 3. forduló, Exeter-Liverpool

 

    Sport 2

12.00: Lóverseny, futam

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

 

    Eurosport 1

11.45: Sílövészet, világkupa, Németország, férfi sprint

13.15: Sífutás, világkupa, Toblach, női 5 km szabadstílus

14.30: Sílövészet, világkupa, Németország, női sprint

16.30: Tenisz, ATP-torna, Doha

20.30: Darts, BDO-világbajnokság

 

    Eurosport 2

11.15: Sífutás, világkupa, Toblach, férfi 10 km szabadstílus

14.30: Tenisz, ATP-torna, Doha

17.45: Síugrás, világkupa, Willingen

19.00: Darts, BDO-világbajnokság

 

    Digisport 1

10.30: Tenisz, Hopman Kupa, Ausztrália "Zöld"-Franciaország

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Bastia

 

    Digisport 2

12.00: Tenisz, WTA-torna, Brisbane

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Lokomotiv Kuban Krasznodar-Anadolu Efes

20.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Crvena Zvezda-Fenerbahce

 

    Digisport 3

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Panathinaikosz-Unicaja Málaga

 

Január 9., szombat:

 

    M4 Sport

14.15: Gyorskorcsolya, Európa-bajnokság, Minszk

19.00: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-HCB Südtirol

 

    Sport 1

13.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Rosztov Don-FTC-Rail Cargo Hungaria

15.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Győri Audi ETO KC-Buducnost Podgorica

18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Athletic Bilbao

20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Deportivo La Coruna

 

    Sport 2

3.30 és 6.00 : Tenisz, ATP-torna, Brisbane

13.45: Labdarúgás, FA Kupa, Wycombe Wanderers-Aston Villa

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Granada

18.30: Labdarúgás, FA Kupa, Manchester United-Sheffield United

22.00: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Houston Texans-Kansas City Chiefs

 

    Sport M

13.00 és 15.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

8.00: Szánkó vk, Lettország

9.15 és 11.30: Alpesi sí vk, Altenmarkt-Zauchensee, női lesiklás

10.30 és 13.30: Alpesi sí vk, Adelboden, férfi óriásműlesiklás

12.45: Sílövő vk, Németország, férfi üldözéses klasszikus stílusú verseny

15.00: Sílövő vk, Németország, női üldözéses klasszikus stílusú verseny

16.00: Tenisz, ATP-torna, Doha, döntő

18.00: Síugró vk, Willingen

19.45 és 20.35: Darts, BDO-világbajnokság

 

    Eurosport 2

9.30 és 11.00: Szánkó vk, Lettország

12.15: Sífutó vk, Val di Fiemme, női 10 km, klasszikus tömegrajt

14.15: Sífutó vk, Val di Fiemme, férfi 15 km, klasszikus verseny

16.45: Gyorskorcsolya, Európa-bajnokság, Minszk

 

    Digisport 1

8.30: Tenisz, Hopman Kupa, döntő

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Carpi-Udinese

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Lazio

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-AC Milan

 

    Digisport 2

10.30: Tenisz, WTA-torna, Brisbane, döntő

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-Troyes

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Ajaccio

 

Január 10., vasárnap:

    M4

11.30: Alpesi sí vk, Zauchensee, női szuper-óriásműlesiklás

15.00: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, női csoportmérkőzés, Hollandia-Magyarország

17.25: Kézilabda, férfi felkészülési mérkőzés, Magyarország-Szerbia

20.25: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, férfi csoportmérkőzés, Horvátország-Szerbia 

 

    Sport 1

15.45: Labdarúgás, FA Kupa, Chelsea-Scunthorpe

17.00: Labdarúgás, FA Kupa, Tottenham-Leicester

20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Atlético Madrid

 

    Sport 2

2.00: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Cincinnati Bengals-Pittsburgh Steelers

10.00: Tenisz, ATP-torna, Brisbane

12.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Sporting Gijón

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Valencia

19.00: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Minnesota Vikings-Seattle Seahawks

22.30: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Washington Redskins-Green Bay Packers

 

    Sport M

13.00 és 15.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

10.15: Alpesi sí vk, Adelboden, férfi műlesiklás

12.00: Sífutó vk, Németország, férfi tömegrajtos verseny

13.45: Sífutó vk, Val di Fiemme, női 9 km, szabadstílusú verseny

14.45: Sílövő vk, Németország, női tömegrajtos verseny

15.45: Síugró vk, Willingen

18.45: Darts, BDO-világbajnokság

22.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

 

    Eurosport 2

9.15: Szánkó vk, Lettország

11.30: Alpesi sí vk, Altenmarkt-Zauchensee, női szuper-óriásműlesiklás

13.30: Alpesi sí vk, Adelboden, férfi műlesiklás 

15.30: Sífutó vk, Val di Fiemme, férfi 9 km, szabadstílusú verseny

20.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

23.30: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Bayer Leverkusen-CA Independiente

 

    Digisport 1

2.00: Tenisz, WTA-torna, Sydney

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Sassuolo

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Frosinone-Napoli

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Nice

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Juventus

 

    Digisport 2

13.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-St. Étienne

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Guingamp

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Empoli

 

Forrás: MTI