Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2013-08-16
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Augusztus 16., péntek:

    Duna

15.30: Labdarúgás, NB II, 1. forduló, Dunaújváros-Vasas

 

    Sport 1

18.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 4. forduló, Kaposvári Rákóczi-Újpest FC

 

    Sport Klub

18.15: Kézilabda, U19-es férfi vb, Magyarország-Norvégia

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Sochaux-Olympique Lyon

 

    Eurosport

7.30 és 17.00: Atlétika, világbajnokság, Moszkva

15.00: Kerékpár, Benelux körverseny, 5. szakasz

 

    Eurosport 2

13.00 és 18.00: Jégkorong, barátságos mérkőzés, Csehország

16.30: Kerékpár, Tour des Fjords, Norvégia, 1. szakasz

20:30: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Bochum-FC St. Pauli

22.45: Versenytánc, WDSF Grand Slam, Stuttgart

 

    Digisport 1

17.00: Tenisz, ATP-torna, Cincinnati

 

    Digisport 2

14.55: Motorsport, Indianapolisi Nagydíj, Moto3, 1. szabadedzés 

15.50: Motorsport, Indianapolisi Nagydíj, MotoGP, 1. szabadedzés

16.50: Motorsport, Indianapolisi Nagydíj, Moto2, 1. szabadedzés     

19.00: Tenisz, WTA-torna, Cincinnati

        

 

Augusztus 17., szombat:

    M2

21.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga 4. forduló, Ferencváros-MTK Budapest

 

    Sport 1

16.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga 4. forduló, Diósgyőr - Kecskeméti TE-Phoenix Mecano

18.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga 4. forduló, PMFC-Matias - Győri ETO FC

21.15 Ökölvívás, Nathan Cleverly-Szergej Kovaljov, profi gála, Cardiff

 

    Sport 2

13.30: Labdarúgás, skót bajnokság, Aberdeen-Celtic

18.00: Labdarúgás, spanyol másodosztályú bajnokság, 1. forduló

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valladolid-Athletic Bilbao

23.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Málaga

 

    Sport Klub

18.00: Kézilabda, FTC-torna, FTC Rail Cargo Hungaria-Rosztov

19.55: Labdarúgás, francia Bajnokság, Toulouse-Girondins Bordeaux

 

    Eurosport

10.00: Gyeplabda, női Európa-bajnokság, Németország-Skócia

13.15: Atlétika-vb, Moszkva

18.30: Síugrás, nyári nagydíj, Einsiedeln

 

    Eurosport 2

8.30: Ausztrálfutball, Essendon-North Melbourne

12.15: Kajak-Kenu, Szlalom Világkupa, Szlovénia

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-Bayern München

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-Hannover 96

20.30: Gyeplabda, férfi Európa-bajnokság, Németország-Belgium

22.30: Versenytánc, WDSF Grand Slam, Stuttgart

 

    Digisport 1

1.00 és 21.30: Tenisz, ATP-torna, Cincinnati

6.55: Tenisz, WTA-torna, Cincinnati     

12.50: Autósport, VW Scirocco Kupa, Nürburgring

13.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Stoke City

15.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Aston Vill

18.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Swansea-Manchester United

 

    Digisport 2

1.00: Tenisz, WTA-torna, Cincinnati 

14.55: Motorsport, Indianapolisi Nagydíj, Moto3, 3. szabadedzés

15.50: Motorsport, Indianapolisi Nagydíj, MotoGP, 3. szabadedzés

16.50: Motorsport, Indianapolisi Nagydíj, Moto2, 3. szabadedzés

18.30: Motorsport, Indianapolisi Nagydíj, Moto3, időmérő edzés

19.25: Motorsport, Indianapolisi Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés

20.05: Motorsport, Indianapolisi Nagydíj, MotoGP, időmérő edzés

21.00: Motorsport, Indianapolisi Nagydíj, Moto2, időmérő edzés 

23.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Cruzeiro-Vitória 

    

 

Augusztus 18., vasárnap:

    M1

16.20: Labdarúgás, OTP Bank Liga 4. forduló, Budapest Honvéd-Puskás Akadémia FC

 

    Sport 1

12.15: Labdarúgás, holland bajnokság, Ajax-Feyenoord

19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Levante

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Betis

23.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Atlético Madrid

 

    Sport 2

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga 4. forduló, Videoton FC-MVM Paks

20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga 4. forduló, Szombathelyi Haladás - DVSC-TEVA

 

    Sport Klub

1.55: Labdarúgás, amerikai bajnokság, New York Red Bulls-Philadelphia

11.45: Kézilabda, FTC-torna, FTC Rail Cargo Hungaria-Larvík

13.55: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Montpellier

18.15: Kézilabda, U19-es férfi világbajnokság

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - AC Ajaccio

 

    Eurosport

9:00: Autósport, Auto GP, Nürburgring

10.00: Gyeplabda, férfi Európa-bajnokság, Anglia-Lengyelország

13.45: Atlétika-vb, Moszkva

18:00: Gyeplabda, női Európa-bajnokság, Németország-Anglia

 

    Eurosport 2

12.00: Kajak-Kenu, Szlalom Világkupa, Szlovénia

13.30: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, 1860 München-FC Ingolstadt 04

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, 1. FC Nürnberg-Hertha Berlin

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Braunschweig

20.30: Gyeplabda, női Európa-bajnokság, Belgium-Hollandia

 

    Digisport 1

1.00: Tenisz, WTA-torna, Cincinnati     

09.55: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Nürburgring

10.55: Autósport, F3, Nürburgring

14.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Tottenham Hotspur

16.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Hull City

20.30: Labdarúgás, Olasz Szuperkupa, Juventus-Lazio 

 

    Digisport 2

14.25: Strandfoci, HFF nemzetközi torna, Csehország-Arab Emírségek

15.55: Strandfoci, HFF nemzetközi torna, Magyarország-Hollandia     

18.30: Tenisz, ATP-torna, Cincinnati, döntő

22.00: Tenisz, WTA-torna, Cincinnati, döntő

 

Forrás: MTI