Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2014-08-22
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Augusztus 22., péntek:

    M1

17.40: Úszás, Európa-bajnokság, Berlin

    

    Duna

15.30: Labdarúgás, Merkantil Bank NB II, FGSZ Siófok-Vasas FC

 

    Sport 1

18.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Bp. Honvéd-Puskás Akadémia

21.00: Tenisz, ATP-torna, Winston-Salem, elődöntők

 

    Sport M

20.15: Lóverseny, futam

 

    Eurosport

9.30, 14.00, 16.00, 17.45: Úszás, Európa-bajnokság, Berlin

22.00: Kerékpározás, Pro Cycling Challenge, USA, 5. szakasz

 

    Eurosport 2

9.30: Sznúker, Európa Torna, Németország

20.00: Labdarúgás, Bundesliga, Németország, Bayern München-Wolfsburg

 

    Digisport 1

19.00: Tenisz, WTA-torna, New Haven, elődöntő

22.20: Labdarúgás, Spanyol Szuperkupa, Atlético Madrid-Real Madrid

 

    Digisport 2

17.45: Kézilabda, felkészülési torna, Győri Audi ETO-Vardar Szkopje

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Evian-PSG 

 

Augusztus 23., szombat:

    M1

13.45: Forma-1, Belga Nagydíj, Spa-Francorchamps, időmérő edzés

16.00: Úszó Európa-bajnokság, Berlin

 

    Duna

16.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MVM Paks-Újpest FC

 

    Sport 1

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Videoton-MTK

20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Lombard Pápa-Győri ETO

 

    Sport 2

19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, 1. forduló, Málaga-Athletic Bilbao

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, 1. forduló, Sevilla-Valencia

23.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, 1. forduló, Almería-Espanyol

 

    Sport M

14.55: Lóverseny, futam

 

    Sportklub

16.45: Labdarúgás, francia bajnokság, EA Guingamp-Olympique de Marseille

19.40: Labdarúgás, francia bajnokság, OGC Nice-Girondins de Bordeaux

 

    Eurosport

9.30, 14.00, 15.45, 18.00: Úszás, Európa-bajnokság, Berlin

12.00: Síugrás, Nyári nagydíj, Hakuba, Japán

19.00: Kerékpározás, spanyol körverseny, 1. szakasz

 

    Eurosport 2

8.30: Ausztrál Futball Liga, GWS Giants-Collingwood FC

11.15, 20.30: Sznúker, Európa Torna, Németország

15.30: Labdarúgás, német Bundesliga, Hannover 96-Schalke 04

18.30: Labdarúgás, német Bundesliga, Dortmund-Bayer Leverkusen

 

    Digisport 1

1.20: Ökölvívás, ESPN Friday Night Fights 

13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Newcastle

15.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Leicester

18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Arsenal

20.40: Labdarúgás, TIM Trophy, Juventus-AC Milan

21.40: Labdarúgás, TIM Trophy, Juventus-Sassuolo

22.40: Labdarúgás, TIM Trophy, Sassuolo-AC Milan

 

    Digisport 2

15.35: Autósport, GP2, Belgium, 1. futam

17.15: Autósport, GP3, Belgium, 1. futam

18.00: Kézilabda, felkészülési torna, Győri Audi ETO-Larvik

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Lorient

 

Augusztus 24., vasárnap:

    M1

13.30: Forma-1, Belga Nagydíj, Spa-Francorchamps, futam

    

    Duna

16.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Nyíregyháza

 

    Sport 1

11.45: Kézilabda, FTC-Rail Cargo Hungaria-HCM Baia Mare

16.45: Labdarúgás, holland bajnokság, 3. forduló, Ajax-PSV

19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, 1. forduló, Eibar-Real Sociedad

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, 1. forduló, Barcelona-Elche

 

     Sport 2

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, PMFC-Matias - Diósgyőr

20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-Teva - Haladás

 

    Sport M

14.55: Lóverseny, futam

 

    Sportklub

1.00: Labdarúgás, MLS, NY Red Bulls-Montreal Impact

13.45: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyonnais-RC Lens

16.45: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Saint-Etienne - Stade Rennais

19.00: Motorsport, Speedway Ekstraliga, Leszno - Gorzow

 

    Eurosport

9.30, 18.00: Úszás, Európa-bajnokság, Berlin

11.45: Autóverseny, Porsche szuperkupa, Spa-Francorchamps, Belgium

12.30: Autóverseny, Diósförgepatony, Szlovákia

15.30: Kerékpározás, Vattenfall Cyclassics, Németország

16.45: Kerékpározás, Spanyol körverseny, 2. szakasz

20.00: Sznúker, Európa torna, Németország, döntő

21.45: Labdarúgás, U20-as női világbajnokság, Kanada

 

    Eurosport 2

10.00, 13.00: Sznúker, Európa torna, Németország

15.30: Labdarúgás, német Bundesliga, SC Paderborn 07-Mainz

17.30: Labdarúgás, német Bundesliga, Mönchengladbach-VfB Stuttgart

22.00: Kerékpár, USA, 7. szakasz

 

    Digisport 1

1.30: Autósport, NASCAR Sprint Cup, Irwin Tools Night Race

9.20: Autósport, GP3, Belgium, 2. futam

10.30: Autósport, GP2, Belgium, 2. futam

11.40: Autósport, Porsche szuperkupa, Spa-Francorchamps, Belgium

14.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-QPR

16.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Sunderland-Manchester United

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Monaco

 

    Digisport 2

14.45: Kézilabda, felkészülési torna, Vardar Szkopje-Larvik

16.55: Kosárlabda, férfi Eb-selejtező, Grúzia-Magyarország

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Girondins Bordeaux-AS Monaco

22.25: Autósport, IndyCar, Sonoma Raceway

 

Forrás: MTI