Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2013-11-08
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

November 8., péntek:

    Duna

15.30: Labdarúgás, NB II, ZTE-Siófok

 

    Sport 1

18.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Videoton-Mezőkövesd

 

    Sport 2

20.45: Labdarúgás, FA Kupa, Wimbledon-Coventry City

 

    SportKlub

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Evian 

 

    Eurosport

8.30: Műkorcsolya, ISU Grand Prix, Tokió, férfi rövid program

11.15: Műkorcsolya, ISU Grand Prix, Tokió, női rövid program

13.45: Labdarúgás, U17-es vb, Egyesült Arab Emírségek, bronzmérkőzés

16.00: Labdarúgás, U17-es vb, Egyesült Arab Emírségek, döntő

20.30: Ökölvívás, L. Haskins (brit)-J. Bouth (brit)

 

    Eurosport 2

18.30: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, FSV Frankfurt-1. FC Kaiserslautern

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hannover 96-Braunschweig

  

    Digisport 1

8.55: Motorsport, Valenciai Nagydíj, Moto3, 1. szabadedzés

9.50: Motorsport, Valenciai Nagydíj, MotoGP, 1. szabadedzés

10.50: Motorsport, Valenciai Nagydíj, Moto2, 1. szabadedzés

15.00: Tenisz, ATP-világbajnokság, London

19.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Zielona Gora-Galatasaray

21.00: Tenisz, ATP-világbajnokság, London

 

    Digsport2

13.05: Motorsport, Valenciai Nagydíj, Moto3, 2. szabadedzés

14.00: Motorsport, Valenciai Nagydíj, MotoGP, 2. szabadedzés

15.00: Motorsport, Valenciai Nagydíj, Moto2, 2. szabadedzés

18.15: Jégkorong, Négy Nemzet Tornája, Magyarország-Lengyelország

 

November 9., szombat:

    M1

13.55: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-TEVA - Puskás Akadémia

 

    Sport 1

13.30: Labdarúgás, skót bajnokság, Ross County-Celtic

15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Győri ETO FC-Kaposvári Rákóczi

18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, PMFC-Matias - Diósgyőri VTK

20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-Budapest Honvéd

 

    Sport 2

14.00: Labdarúgás, FA Kupa, Grimsby-Scunthorpe

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Real Sociedad

20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Levante

22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Rayo Vallecano

 

    Sport M

16.45: Kosárlabda, Adria Liga, Szolnoki Olaj-Olimpija Ljubljana

 

    Sport Klub

17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Catania-Udinese

19.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Livorno

    

    Eurosport

8.35: Autósport, Endurance-vb, Sanghaj

11.15: Műkorcsolya, ISU nagydíj, NHK trófea

16.00: Labdarúgás, női Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, Malmö-Wolfsburg

 

    Eurosport 2

12.00: Labdarúgás, Afrikai Bajnokok Ligája

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Dortmund

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach-Nürnberg

21.00: Amerikai futball, NCAA

    

    Digisport 1

7.55: Úszás, rövidpályás Világkupa, Tokió 

12.30: Motorsport, Valenciai Nagydíj, Moto3, időmérő edzés

13.25: Motorsport, Valenciai Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés

14.05: Motorsport, Valenciai Nagydíj, MotoGP, időmérő edzés

15.00: Motorsport, Valenciai Nagydíj, Moto2, időmérő edzés

15.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-West Bromwich Albion     

18.20: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, FTC Rail-Cargo Hungaria - Midtjylland     

20.45: Tenisz, ATP-világbajnokság, London

 

    Digisport 2

0.25: Kosárlabda, NCAA, Maryland-UCONN 

8.55: Motorsport, Valenciai Nagydíj, Moto3, 3. szabadedzés 

9.50: Motorsport, Valenciai Nagydíj, MotoGP, 3. szabadedzés 

10.50: Motorsport, Valenciai Nagydíj, Moto2, 3. szabadedzés 

15.00: Tenisz, ATP-világbajnokság, London     

17.45: Jégkorong, Négy Nemzet Tornája, Magyarország-Románia 22.25 Labdarúgás, brazil bajnokság, Bahia-Atlético Mineiro

 

November 10., vasárnap:

    M1

16.20: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Szombathelyi Haladás

 

    Sport 1

3.00: Ökölvívás, nemzetközi profi gála, Roman Martínez-Mikey García

14.45: Labdarúgás, FA Kupa, Bishop’s Stortford-Northampton Town

19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Atlético Madrid

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Barcelona

 

    Sport 2

12.00: Labdarúgás, spanyol másodosztályú bajnokság, Recreativo-Deportivo

14.30: Labdarúgás, holland bajnokság, NAC Breda-PSV Eindhoven

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kecskeméti TE-Phoenix Mecano - Újpest FC

22.15: Amerikai futball, NFL, San Francisco 49ers-Carolina Panthers

 

    Sport Klub

12.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Verona

14.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo-Milan

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Napoli

    

    Eurosport

16.00: Labdarúgás, női Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, Turbine Potsdam-Lyon

 

    Eurosport 2

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Eintracht Frankfurt

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-VfB Stuttgart

    

    Digisport 1

1.00: Amerikai futball, NCAA

7:30: Úszás, rövidpályás Világkupa, Tokió     

10.55: Motorsport, Valenciai Nagydíj, Moto3, futam     

12.10: Motorsport, Valenciai Nagydíj, Moto2, futam     

13.45: Motorsport, Valenciai Nagydíj, MotoGP, futam

15.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Sunderland-Manchester City

17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Arsenal

20.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Hypo NÖ-Győri Audi ETO     

21.55: Labdarúgás, brazil bajnokság, Cruzeiro-Grémio

 

    Digisport 2

11.55: Autósport, GT Open, Catalunya

12.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Newcastle

15.00: Tenisz, ATP-világbajnokság, London

17.30: Jégkorong, Négy Nemzet Tornája, Magyarország-Ukrajna

21.00: Tenisz, ATP-világbajnokság, London

 

Forrás: MTI