Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2015-03-06
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Március 6., péntek:

    Duna

15.20: Labdarúgás, Merkantil Bank NB II, 18. forduló, Sopron-Békéscsaba

 

    Sport 1

18.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 19. forduló, Paksi FC-Puskás Akadémia

 

    Sport M

13.35: Lósport, futam

 

    Sport Klub

18.45: Jégkorong, osztrák liga, rájátszás, negyeddöntő, Fehérvár AV19-Vienna Capitals

 

    Eurosport

10.30: Alpesi sí, világkupa, Garmisch-Partenkirchen, női lesiklás, edzés

12.00: Alpesi sí, világkupa, Kvitfjell, férfi lesiklás, edzés

13.00: Északi összetett, világkupa, Lahti, síugrás

14.00: Labdarúgás, Algarve Kupa, Németország-Kína

16.00: Labdarúgás, Algarve Kupa, Franciaország-Dánia

18.00: Síugrás, világkupa, Lahti, selejtező

21.30: Ökölvívás, Beljo-Kurzweil

 

    Eurosport 2

9.45 és 16.00: Atlétika, fedettpályás Európa-bajnokság, Prága

15.00: Északi összetett, világkupa, Lahti, sífutás

20.15: Labdarúgás, Bundesliga, 24. forduló, VfB Stuttgart-Hertha BSC

 

    Digisport 1

17.55: Kézilabda, barátságos férfi mérkőzés, HC Tineksz Prolet - MKB-MVM Veszprém

20.25: Labdarúgás, Ligue 1, 28. forduló, Toulouse-Olympique Marseille

22.50: Ökölvívás, profi gála

 

    Digisport 2

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, top16, Unicaja Málaga-Anadolu Efes

 

Március 7., szombat:

    Duna

13.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, FTC-Győri ETO FC

 

    Sport 1

15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kecskemét-Diósgyőr

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Videoton-Nyíregyháza

 

    Sport 2

13.45: Labdarúgás, FA Kupa, negyeddöntő, Bradford City-Reading

18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Real Madrid

20.00: Labdarúgás, spanyol másodosztály, Tenerife-Leganés

22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Málaga

 

    Sport M

13.55: Lóverseny, Ügető, 7. versenynap

18.45: Kosárlabda, Adria-liga, Szolnoki Olaj-Union Olimpija

 

    Sportklub

18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Cagliari

20.45: Labdarúgás, francia bajnokság, Evian-Monaco

 

    Eurosport

9.45: Északi összetett, világkupa, Lahti

10.45: Alpesi sí, világkupa, Garmisch Partenkirchen, női lesiklás

12.00: Alpesi sí, világkupa, Kvitfjell, férfi lesiklás

13.15: Sílövészet, világbajnokság, Kontiolahti, férfi sprint

14.15: Sífutás, világkupa, Lahti, férfi és női sprint

16.15: Sílövészet, világbajnokság, Kontiolahti, női sprint

17.45: Síugrás, világkupa, Lahti, csapat

21.00: Küzdősportok, World Grand Prix Series

 

    Eurosport 2

13.45: Kerékpározás

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hannover 96-Bayern München

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Mönchengladbach

 

    Digisport 1

13.55: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Lipcse-Buducsnoszt Podgorica

15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, QPR-Tottenham

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Hellas Verona

 

    Digisport 2

5.00: Ökölvívás, ESPN Friday Night Fights

14.45: Kézilabda, női KEK, FTC-Rail Cargo Hungaria - Blomberg-Lippe

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Lens

20.10: Kézilabda, SEHA Liga, Vardar-MBK-MVM Veszprém

  

Március 8., vasárnap:

    Duna

16.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd - MTK Budapest

 

    Sport 1

1.00: Jégkorong, NHL, Washington Capitals-Buffalo Sabres

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Rayo Vallecano

14.15: Labdarúgás, holland bajnokság, Ajax Amsterdam-Excelsior

17.00: Labdarúgás, FA Kupa, negyeddöntő, Liverpool-Blackburn

19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Celta Vigo

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Valencia

 

    Sport 2

15.45: Kézilabda, EHF Kupa, negyeddöntő, Érd-Esbjerg

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-Teva - Újpest

 

    Sport M

14.55: Lóverseny, futam

 

    Sportklub

12.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cesena-Palermo

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Genoa

 

    Eurosport

9.00: Sífutás, világkupa, Lahti, férfi 15 km klasszikus stílus

10.30: Alpesi sí, világkupa, Kvitfjell, férfi szuper-óriásműlesiklás

12.00: Alpesi sí, világkupa, Garmisch Partenkirchen, női szuper-óriásműlesiklás

13.15: Sílövészet, világbajnokság, Kontiolahti, férfi üldözéses verseny

14.00: Síugrás, világkupa, Lahti, egyéni

15.45: Sílövészet, világbajnokság, Kontiolahti, női üldözéses verseny

19.00 és 20.00: Autóverseny, FIA túraautó-világbajnokság, Argentína

 

    Eurosport 2

10.30: Atlétika, fedettpályás Európa-bajnokság, Prága, 3. nap

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, 1. FC Köln-Eintracht Frankfurt

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, SC Paderborn-Bayer Leverkusen

20.30: Gyorskorcsolya, összetett világbajnokság, Calgary

 

    Digisport 1

11.55: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Dinamo Sinara-Thüringer

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo-AS Roma

17.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Viborg-Larvik

18.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Győri Audi ETO-Baia Mare

20.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Internazionale

 

    Digisport 2

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Olympique Lyon

 

Forrás: MTI